Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Na tohle se těšim z daleka nejvíc. RPG z takovýho světa tu snad ještě nebylo. Doufám že soundtrack dostal na starosti opět Shunsuke Kida
  • tomocz
    No jo, jakmile se někde objeví něco v souvislosti s Dark/Demons Souls, tak si rádoby fajnšmekři stříkaj do kalhot i v případech, že CGI trailer nepřináší nic extra ve srovnání s jinými, gameplay teaser vypadá jako přeskinovanej Dark Souls a ještě to srovnávají se Zaklínačem, kterej je asi tak 6x rpgčkovější RPG než nějaká rádoby RPG mlátička, na který každej chválí jen obtížnost (umělou a neférovou) a ostatních chyb, který tak rádi zmiňujou u jiných her, si zde nevšímaj...
    • Mně přijde hrozně vtipný, jak když se objeví nějaký fenomén, musí začít vyskakovat lidi, kteří jsou právě in (a ve svých očích unikátní) tím, že "na té vlně nejedou" a ukazujou, jak jsou ostatní "trapně main stream", když to chválí... Podivuhodný úkaz! *14*
      • tomocz
        Někteří takový jsou. A je pravda, že já nemám problém jít proti proudu a proti tomu fenoménu, pokud mi přijde, že je ten hype přehnanej. Stejně tak ale nemám problém svézt se na tom fenoménu a uznat ho, pokud si to vážně zaslouží ;-)
      • Ještě bys mohl dodat, o jakém fenoménu to mluvíš, jsem celkem zmatený.
      • flash789
        v době masového rozsireni internetu na tom uz nic podivuhodného není..lidi byli vždy takovy..jen o tom nemeli kde kecat :)
    • Zaklínač 2 je dost parodie na RPG, jelikož ten jejich RPG systém a skill tree bez ovlivnovaní statů je výsměch. Navíc minimum armoru a zbraní. Dark Souls je milionkrát více RPG než Zaklínač 2...
      • Nic ve zlem ale oboje to jsou RPG jen každé jiné.
        Diablo je H&S RPG
        Zaklínač je hybrid akčního a příběhového RRG
      • Čím viac pásikov, tým viac adidas (čím viac zbraní a armoru, tým viac Rpg)
      • tomocz
        Ještě že pro mě RPG neznamená jen to, aby postava měla milion statů, který ovlivňuje každá ptákovina, a milion verzí zbrojí a zbraní a všeho. Ne, RPG - Role Playing Game pro mě znamená i to, že jsou ve hře silný postavy, příběh, atmosféra, možnost příběh nějak ovlivnit a ne se jen donekonečna rubat s nějakýma divnýma příšerama. Prostě možnost tu hru skutečně prožívat a ne se rozčilovat kvůli tomu, že je nefér. Co se týče obtížnosti, tak i například Zaklínač 2 už byl na vyšší obtížnosti docela záhul. A já bych to Dark Souls ani tak nehejtoval nebejt těch ultimátních hodnocení a ohlasů, ve kterých jsou všichni posazený na p*del jen z toho, že tu kterou obludu museli zabíjet na 20 pokusů, protože je ta hra přece tak strašně těžká, (ne)férová a promakaná, a už si nikdo nevšímá (nebo nechce všímat) těch milionů nedostatků (kterým já se musím smát), který jiný hry maj a všichni jim za to strhávaj hodnocení, ale u DS ne, tam je to naprosto v pořádku.
        • kennyB
          Ale silný postavy, příběh i atmosféru DS má. A že je těžká??? To sice je, ale když přijdeš na všechny fígle, tak se hraje krásně a ani moc neumíráš *1* Jako jeden youtuber, který si oblíbil "obušku z pytle ven" a jak se mu krásně hrálo bez větších problémů, viď WhySoSade *3* *1*
        • flash789
          dyt ti to rikam..když ze zaklinace das pryc ty staty a levelovani zbyde ti adventura nebo akcni adventura..a ne rpg..pro rpg jsou tyhle věci zasadni, tak se nediv ze nekomu na nich tolik zalezi..bez nich to nejde. To co vyjmenovavs jako Role playing game jsou věci které presne vystihuji adventuru
          • Adventura má mnohem víc k RPG, než mlátička. Hraní RPG bez statů = adventurní, tj. pojem z papírového světa RPG. Nemáš za co.
            • *víc* = *blíž*
          • tomocz
            Když odendáš staty z DS, tak ti taky zbyde obyč mlátička. Zaklínač jen těch statistik a věcí na používání má holt míň no, to z něj ale nedělá horší RPG, protože to naprosto vyvažuje jinýma věcma. A tady nejde o Zaklínače, ale o přístup lidí k DS a celkově o přístup DS fanboyů. To mělo bejt hlavním poselstvím mých dvou zpráv. Chyby v DS -> nikdo si jich nevšímá. Chyby v jiných hrách -> no tvl, jak si mohli dovolit tady dát špatnou texturu, to je nejhorší hra ze všech!
            • lol. dyť zaklinač má kurevsky daleko do předloh RPG, nemužeš si vybrat ani za jakou postavu budeš hrát tvl a za druhé to jde dohrát bez vylepšovaní postavy....
            • Zaklínač je podle mě mnohem blíž tomu klasickému významu RPG z dob papírových RPG jako Dungeons&Dragons nebo Dračí Doupě, ze kterých ten žánr v podstatě vzešel, tedy důraz na roleplay. na to že si vybereš že budeš hrát zloděje a budeš se chovat jako zloděj, na možnost volby vyplívající z toho že v tom světě můžeš dělat cokoliv co tě napadne a nést za to následky
            • flash789
              Tak ono ta velka zakladna fanousku u Souls serie je jen pro lidi co objevili neco nového, když někdo zna drivejsi tvorbu From Softu tak zase tak prekvapenej nebyl ale holt to ted je tak jak to je, lidi si radi ve hrach masiruji vlastní sklil, a Souls je an to idelani..vis jak..ty voe ja ho dal na dve rany, toho bossa:). A jo, me taky třeba první zaklinac bavil vic nez DS.
        • Když se bavíš o atmosféře a prožívání tak je Dark Souls série tím úplně nejlepší, co kdy vyšlo, takže by jsi měl spíše hrát Dark Souls a hejtovat Zaklínače 2, kde nezvládli vůbec práci s atmosférou...
          • Magister_Peditum
            O duševním zdraví jedince vždy skvěle rozhodne jeho tvrzení, že nějaká hra byla v něčem tím nejlepším, co kdy vzniklo. Hergot chlape, tys asi hrál všechny hry na světě, co? *1* *1*
            • Magister_Peditum
              Jasně, 90% rpg. A hraješ už 20 let, říkáš? Ale píšeš tu jak někde na základní škole. *15* Hned jsem ti to uvěřil, fakt. *15*
            • Tak 90% RPG jsem hrál a takových 20 let je hraji. No takže už můžu soudit si myslím nebo ne???
      • Magister_Peditum
        Se tady hádáte jak někde před základkou. *15*
        • Asi tak.
      • Dark Souls je asi takové RPG jako Diablo *7*
        • Diablo je pořád více RPG než Zaklínač 2, kde je RPG systém a combat prostě nulový..
          • Diablo je asi takový rpg jako Hello Kitty
            • Zaklínač v podstatě staty neřeší, jen tak pro info .)
            • flash789
              kazde z tehle her chybi do skutečného herního rpg něco..diablu duraz na role playing, a zaklinaci zase ta stranka technicka..predmety, statistiky atd..neuhadate to ani ejden..protože každý ma svůj pohled co vlastne od slova rpg ocekava..a ma pravdu každý:) Někdo rad pribeh a moznosti postav a deje, jiny zase ty predmety a cislicka..Ale..zaklinac by byl bez cislicek a levelovani adventura...jen aby to pripadni remcalove pochopily ze ta dulezitost obou slozek je azsadni...takze zadne hello kitty..:) Hmm a když odebereme z diabla totalne pribeh atd..kupodivu zbyde porad akcni rpg..zajimave ze:)
  • No kedze From Software vedia robit hry len na PS tak som rad ze to nepchaju na PC. Uz bolo dost nedorobkov od tejto firmy
    • kennyB
      Možná že právě kvůli takovejm lidem je to exkluzivita. Nejdřív to chtěj na všechny platformy a pak nadávají, jaká je to špatná hra *1*
  • podtitulek by mohl být "gross is our bait" - "lákáme na hnus". to je to jediný, co sem tam viděl.
  • průměrnej CGI trailer na přeskinovanou primitivně lehkou mlátičku, no to potěš koště
  • to tu mělo být už dávno, asi nejvyznamnější událost E3. Moje srde zaplesalo, když jsem to viděl. Tuhle hru by si zasloužili, ale všichni hráči. Tohle bude nirvána...
    • flash789
      jak to vis ze to bude dobry?
      • Protože to děla nejlepší studio současnosti???
        • tohle dělá Blizzard? *8*
        • Magister_Peditum
          Docela odvážné tvrzení.
          • PravyMonty
            Možná ne nejlepším studiem, ale určitě nejlepším chlapíkem v video herním průmyslu!
            • Myslíš Hideo Kojimu? Ne, ten na tom nedělá.
  • Uzasne, uzasne, ze porad existuji teamy, ktere dokazi odvdecit sve verne fanousky. Diky exkluzivite pro PS4 se nemusime bat zadnych ustupku, nebo omezeni, ktere bohuzel vyvrcholily v Dark Souls II. Diky
  • Kozy
    Tohle bude bomba, po prolézání Drangliecu by mi nevadilo nevytáhnout zůstat ve městě. Ten trailer má pořádně tísnivou atmosféru.

    Witcher je sice graficky špička, ale je to zase "jen" další fantasmagorie. *1*
    • wenceslaus
      A tohle je krutá realita?
      • Kozy
        Ale prd *3* , když jsem četl diskuzi, tak jsem si chtěl taky přisadit.

        Když už se ale ptáš, tak lore Dark Souls mi přijde promyšlenější a tajuplnější. I když je Witcher možná fajn je to furt jen další fantasy v řadě.
        • wenceslaus
          Witcher je všechno, jen ne další fantasy v řadě. Nejsem sice nějaký fanda, ale tu atmosféru pokládám za jedinečnou.
          Z těch dvou bych rozhodně volil Witchera.
        • ale u Witchera máš zase ten aspekt, kdy můžeš navštívit místa o kterých jsi četl v těch knížkách, mluvit s postavama s knížek a hrát za hlavního hrdinu těch knížek, to tomu dodává šťávu a rozhodně to neni "jen další fantasy v řadě"

          to že maj Souls propracovanější lore raději budu brát jako halucinaci z vedra *3*
          • Kozy
            Tak to neberu jako plus, Geralt je mi nesympatickej, pár knih jsem někdy přečetl ale strašně mě to nebavilo, i přes těch pár dobrejch nápadu je Zaklínač děsivě průměrná sága.
            • Femto
              Nesouhlasím, že je Zaklínač průměrná sága. Na High fantasy nebo chcete li meč a magie je to výborné fantasy a hodně čtivé. Jinak je pravda, že svět Dark Souls je zajímavější a lore je naprosto vynikají a daleko lepší než v Zaklínači, ale tam zas o lore moc nejde a není ani moc rozvíjené.
  • TheGGG
    Mooc luxusní, díky bohu za PS4 exklusivitu, tahle gamesa bude mít lepší atmošku než všechny ty americký a evropský rádoby rpg.
    • Očividně si moc RPGček nehrál, nebo spíš ani nevíš, o čem jsou.
    • Musim take podekovat, za tu exklusivitu. Zadnou dalsi hru s tak promakanym dejem a tak hlubokymi dialogy jako v DS2 a DS1 bych uz nedal. Jsem jimi preplnen nejmene na dalsi 4 roky - ted je budu pomalu travit a predcitat si kazdy den vecer pred spanim. A k tomu aspon jedno lore video z DS sveta jako vecernicek denne. *8*
    • Tvl, s tebou bych chtel mit dvojmek s jednim vchodem. Ty musis bejt slusnej aparat.
  • Atmosferou a vizualom mi to pripomina Penny Dreadful, novy serial od Showtime. Inak strasne milujem taketo temne, goticke/viktorianske prostredia, takze len sem s tym! Ze to bude vyborna hra vobec nepochybujem, vdaka tvorcom.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit