Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PravyMonty
    Zaklínač dostal nakopáno a měl by být rád, že jen to.
    • Hm, tak zas takhle drsne bych to nevidel. Co presne jsi z teto hry videl, ze te dovedlo zaveru ze to nakopalo zadek Witcherovi? Pokud si dobre pamatuju tak z tehle hry jsme meli sanci zatim videt par obrazku, a tenhle trailer. Witcher 3 uz od zacatku chrli jeden lepsi in game trailer za druhym. Dale pak nemuzes vubec srovnavat Witchera s touhle hrou, jedine co mozna budou mit spolecne je third person pohled, ostatni se uz diametralne lisi. Tos klidne moh zacit srovnavat tuhle hru s Tomb Raiderem. Dalsi vec, Witcher je silne pribehove zalozeny, v Dark Souls hrach zatim pribeh nijak moc nevycnival, byl tam spis jen okrajove na ozdobu. Witcher je prospikovanej Dialogama, a pokud se tahle hra bude vlacet ve slepejich Dark Souls, tak by se tu kompletni dialogy daly vsechny napsat na jednu A4ku. Jinymi slovy, nesrovnavej nesrovnatelne..
    • RangerCZ
      Sice to vypadá skvěle ale pořád mě to táhne k zaklínačovi.
      A stejnak nemám peníze na PS4 (mám jen PS2 ).
    • Jako můžu říct, že ta Xbone verze Zaklínače teda mohla být lepší, ale co s tím má co dělat tenhle generický trailer?
      • PravyMonty
        Generický? Generický?! Neměl jsi namysli geniální? Generické trailery jsou takové ty trailery plné střihů, kde jeden záběr má 0.5 sekundy, všude všecko vybuchuje, do toho někdo mele drsňácké kecy(nejlépe prokouřeným hlasem), hraje nějaká uber epická hudba, všude je slow-motion a vyzradí se polovina příběhu, mezi takové trailery patří téměř všechny trailery na AAA hry, jako např. nedávný trailer na zaklínače.
        Na druhou stranu geniální trailery jsou plné výborné atmosférické hudby, jejich tempo se často stupňuje(což výborně tvoří napětí), nikdo nemluví(Takže to diváka vtáhne) a mnoho věcí z traileru divák pochopí až si hru zahraje, pokládají víc otázek, nežzodpovídají(což donutí diváka ke koupi) a není v něm žádný zpropadený slow-motion(s kterým stejně skoro nikdo neumí pracovat pořádně!).
        Doufám, že sis jenom popletl slovíčka.
        • Ven s tím, kdo tě platí?

          Ty z toho děláš Tarkovského! Ty v*le, vždyť je to normální AAA mainstream komerční titul a ty z toho děláš přinejmenším umělcovo lejno.
        • Femto
          Nemá cenu Monty... Oni to prostě nevidí .)
          • PravyMonty
            Chápu, že chci po slepém(který v životě neslyšel o obrazu), aby mi popsal Monu Lisu.
            PS. Miluji Berserka, takže vždy, když slyším jméno Femto/Griffith, se mě zmocní hněv, pak smutek, a na konec zhnusení!
            • Femto
              Femto je fajn, vždy musí být nějaký záporak, ale jeho zrození je skvělé. Výborná postava.
          • Na nulové kreativitě se těžko něco vidí.
        • A kromě toho tam narvou Van Helsinga co zabíjí zombíky ve městě z Thiefa.
    • Malleth
      Obě hry budou boží, jen každá v jiným stylu. Co ale můžem asi očekávat, je že Bloodborne bude mít líp vyladěnou gameplay, předevšim ovládání.
      • já slyšel, že simulátor kotoulů má být pro tentokrát už jen jedna z těch her
        • Takže zase zaklináč, chudák geralt...
          • RangerCZ
            Já chci simulátor piuret !
    • Magister_Peditum
      Čím, prosím tě? Vždyť jde o zcela odlišné hry. Navíc toho zatím moc nepředvedli, jeden cgi trailer a pár uniklých záběrů ve stylu jejich předešlých her, nic víc.
      • Počky tady se bavíme o E3 traileru a ten Zaklínač, kde plave v plné zbroji pod vodou byl doslova zdrcen....
        • když už mluvíš o tom plavání pod vodou a jak je to strašně nereálný, tak se radši ještě jednou koukni na ten boží trailer tady a na tu nereálnou postavičku co v tom účinkuje to spíš bije do očí
        • ajaj, tady se někdo třese na článek pana Ego "100 věcí co se mi nelíbí na Witcherovi 3"
        • Magister_Peditum
          Kvůli tomu? No, hlavně, že v DS bylo všechno naprosto realistický. *15*
          • PravyMonty
            Toto je shrnutí všeho co bych chtěl těm co mi odporují, a mají více mozkových bněk než prstů, říct:
            Ohledně realističnosti DkS doporučuji tohle video: https://www.youtube.com/watch?v=HXGns-R8KkM
            Zapomínáte, že srovnáváme RPG hry, a tím pádem Dark Souls je rozhodně jedna z nejrealističtějších her. Argument ohledně blokování obřích bossů, může vytáhnout jen naprostý imbecil, co tu hru nikdy nehrál, jelikož pokud takové monstrum vyblokujete, tak vám to sežere tak moc výdrže, že se nezmůžete ani na útok a další rána vás uzemní. Narozdíl od Dks v Zaklínači Geralt, který byl kdysi tak vážně zraněný, že neměl skoro chodit, naštěstí se vyléčil za cenu své pohyblivosti, přeskakuje své nepřátele jako by se nechumelilo.
            Kotouly- V DkS vás nikdo nenutí ke kotoulům(většinou je lepší prostě blokovat), já jsem to například dohrál úplně bez kotulů , narozdíl od Zaklínače 2.
            Atmosféra- Zaklínač 2 něco takového měl? Příběh - To, že souls hry nemají příběh , říká vždy člověk co nikdy nehrál Miyazakiho Souls hru. Samozřejmě, pokud jste líný a příběh nehledáte, tak nemůžete čekat, že příběh najdete. A zase se tu objevili lidé, kteří neví co znamená RPG. Tak jim to musím osvětlit. RPG=role playing game(český překlad by byl hra na hrdiny.). Což znamená, že si hrajete na hrdinu.
            Trailer na Zaklínače jsem popsal níže. Jeden z neznalých tu psal něco o tom, že Dark Souls nemá dialogy, jenomže kdyby si něco zjistil, tak by se dozvěděl jaké blbosti mu vylézají z úst, a že by příště měl být ticho a sedět v koutku, schválně ať použije google a najde si kolik normostran textu je v Dark Souls a pak ať to srovná s nějakým ukecaným RPG. Další hlupec tu mluvil o tom, že Zaklínač je high fantasy(doufám, že spáchal sebevraždu poté co vypustil takový blitek z úst.), a DkS je temné fantasy, ale bohužel je to přesně naopak, jen si zjistěte proč.
            Navíc ti co píšou tu stupidní kritiku na Dark Souls pravděpodobně nikdy nedohráli žádnou souls hru, a jenom se jim zdají vlhké sny o tom, že mají takové koule, aby ty hry aspoň nainstalovali.
            • "A zase se tu objevili lidé, kteří neví co znamená RPG. Tak jim to musím osvětlit. RPG=role playing game(český překlad by byl hra na hrdiny.). Což znamená, že si hrajete na hrdinu."

              Díky za přeložení té nejvíce vágní definice, která kdy byla vytvořena a podle které může být RPG snad i Pacman. Dobrá práce Švejku.
            • Pravdu díš. Nikdy nebudu moci považovat za realistické něco, kde se mečem oháníme jako pádlem a šmrdláme ho přes model nepřítele (v případě zmiňovaného obra v úrovni kotníků). RPG které staví na soubojích a nevyvaruje se takových kiksů prostě nemůže být považováno za legendárni, ať je sebezábavnější. Těhle módních vln tady bylo.
            • flash789
              pro me osobne je nejlepší kompromis mezi realisticnosti a zábavou hra Dragons Dogma, a mam takovej pocit ze ma o dost vic moznosti nez všechny tri dily Souls dokupy. mely by jste zkusit..aspoň by jste zrejme poprvé v zivote videli co to je skutecne zabijet velkého draka nebo kyklopa, ne ze mu sekate do palce u nohy:)
            • Tys nemocný mé dítě.

              Jo a dialog neznamená, že je někde něco napsané v popisce předmětu.
              Kde se v takovém malém mužíčkovi bere tolik nashromážděné zloby a nenávisti? Posílám ti veliký polibek, snad ti spraví náladu.
          • Práce se zbrojemi je v Dark Souls nejblíže realismu ze současných RPG a věř, že rozhodně nejde jen tak si plavat pod vodou ve zbroji...
            • flash789
              však nam taky, jen kolega nahore v tom vidi něco speciálního. realismus mam kazdej den normalne a ze to sakra nekdy stoji za to, tak proc s nim otravovat ještě ve hre...mozna nejake simulatory
            • Magister_Peditum
              RangerCZ: Na to se zeptej ulomka. *3*
            • RangerCZ
              Proč řešíte realitu ?
              Mě je realita u fantasy rpg celkem u zadku.
            • Ano hlavne ked v DS dostanem pecku do stitu od 10m obra , a zoberie to trochu staminy je fakt velmi realne.
            • Magister_Peditum
              To je vážně super. Jinak, když musíš vypichovat plavání pod vodou ve zbroji, jako důkaz, že Zaklínač byl jasně poražen, tak to spíš vypadá, že nemáš jiné argumenty. *15*
            • Mě by to např. Uzemnilo kdyby si Geralt sundal zbroj , vzal jen dýku a šel se potápět. Když psali, že to má být tak super-cool uzemnující trailer... Tak jsem viděl jen další výbornou hru.
            • RangerCZ
              To se máme všichni p*sr*t jenom kvůli tomu, že plaval pod vodou ve zbroji ?
              Sakra lidi není to jedno co si kdo koupí ?
              Obě hry vypadají skvěle tak proč se hádat ?
            • flash789
              a to by mel byt jako plus, když chces skutecne plavat pokazdy lizt do inventare a slikat se?..no nevim..leda ze by se tam muselo plavat fakt malo..on je docela rozdil mezi dobrym hardcore prvkem a prvkem zvanym opruz:) A anvic tohle bych u rpg radsi neresil, když ma kazda postava u sebe harampadi ze yb sla ke dnu jak Titanic
    • Přesně tak, žádné cool hlášky a drsné projevy a stříhy na hrdiny v heroických pozicích. Jenom práce s atmosférou a hudbou a temnotou. Neskutečné.
      • flash789
        ja nevim ze tolik lidi tihne k temnote a depresi, divna doba
        • Tíhnu k tomu, co ve hrách není běžné a to je práce s atmosferou, depresí, nihilismem a hudbou. Proto mě připadá divné. jak někdo oslavuje nějaké prostřihy na krajinku s lesíky v Zaklínači, když tohle je naprosto nesktutečné..
          • ovšem deprese a nihilismus v Zaklínači vychází z propracovaného scénáře, z toho že uděláš špatné rozhodnutí a někdo z tvých virtuálních parťáků to odskáče a poveze se to s tebou po zbytek série, ne z toho že natřeš zdi na černo
            • a klasické high fantasy to není z mnoha důvodů, doporučuji napřed kouknout do slovníku, než začneš piužívat cizí slova co neznáš ;)
            • no a?
            • Zaklínač je klasický high fantasy, opravdu to má do dark fantasy daleko, takže se začni trochu orientovat v žánru a pak diskutuj..
            • tak to asi vnímáme každý jinak, já tu beznaděj cítil jak v knížkách tak i ve hrách, jen to necpe všem před obličej tak prvoplánovitě jako Dark série
            • flash789
              prosim te, her které jsou temne je vic nez dost, navíc se to prakticky neda hrat když je venku svetlo, pac tam je videt prd:)
            • Hmm Zaklínač o nihilismus ani nezavadil, ale jinak dobrý pokus..
    • kde? kdy?
  • flash789
    Myslis from Software? Jo jsou dobry, a to uz hodne let, kdy o nic vedelo jen par fandu. Ale spatnych her taky par udelali, neboj. Navic v Japonsku je za nejlepší studio soucasnosti urcite nikdo nepovazuje, konkurence tam je krapet vetsi nez ve zbytku světa. Chci jen rict ze ta hra klidne muze stat za prd, protože třeba z DS2 se zas tak moc nepredvedli, je to dobre, ale stejne..porad dokola.

    patri to dolu
  • moc jsem nepochopil symboliku nádoby kde mísí krev s močí a architekt co navrhoval to město musel být blázen, ale temný to bylo, to zas jo
    • Wallete kašli na to, Já nevím, ale ty si to neuvědomuješ, že jsi opravdu totálně trapný. Kdyby jsi měl aspoň z těch sto trapných komentů jeden vtipný, ale vše je to pořád dokola...
      • máš pravdu, poukazovat na to že zombie čoklové jsou klíšé bylo zbytečné,teď je ze mě Captain Obvious

        PS: kdo je to Wallet? Nechci mu tu kazit reputaci *1*
    • teda až na ty zombie psy, jestli existuje větší kliše než jsou zombíci, tak jsou to zombie čoklové
  • Off-topic: Kdyby se tady nahodou objevil, Pravy Monty z predchozich prispevku - tak Dark Soul 2 ma 75 stran dialogu ve Wordu- 25 000 slov = cca 100 normostran
    viz. http://www.mediafire.com/download/000epfltetwap5e/ds2text-all.zip
    Uplny roman od Dickense, zatimco popis predmetu - ma stran 150 - 45 242 slov - cca 190 normostran.
    Ponecham na ctenarich at si udelaji sami predstavu, jak popisky zbrani rozvijeji pribeh:
    Axe Attack type: Slash Black axe from the tales of Shieldless Lothian. Balances maneuverability and power, but requires strength and dexterity. Long ago, many tried and failed to seek out this legendary axe, and with time it faded into obscurity - takovych je 95% *14*

    Takze co se narocnosti anglictiny tyce, tak se DS2 podoba zachodovemu romanu, ktery mate precteny po par sezenich.
    • až na to, že Dark Souls 2 má 600NS. osobně jsem je vytahoval pro možnost překladu do češtiny...
      • Hele, vis co, stahni si ty soubory z toho odkazu a podivej se na ne. Asi tak. Z hlediska dialogu se jedna o podprumerne radoby RPG. Spis takova ukecanejsi akcni hra, ktera ma na predmetech spoustu pomerne irelevantnich popisku. Ty ktere rozvijeji pribeh jsou v naproste mensine.
        • Ty si debilek s velkým D. To co řeknou NPC v DS je daleko zajímavější a procítěněnjší než současné klišoidní příběhové hry, které jsou pořád o tom samé čili naprosto o ničem. Dark Souls podáva příběh bez narace pane D, čili nemůžeš očekávat 2000 NS.
          • Hele, urcite od Tebe to beru jako od znalce DS. Napr. tento dialog je ze vsech nejprocitenejsi :)
            saying.txt
            7602,0200=[Ah...Ahh...] 7602,0300=[Ahh...Ah...] 7602,5000=[Ahh...Ahhh...] 7602,5010=[Ahh...Ahhh...] 7602,5030=[Oh!] 7602,5040=[Ah...Ahh...] 7602,5050=[Ah...Ah...] 7602,6000=[Ah...Ahh...] 1591 1591

            Nejsi nahodou jeden z tech mastrubujicich nad lore DS, jako Tito dva, kteri 20 minut rozebiraji - 4 odstavce ze 4 zbrani a 4 dialogy, kazdy o 5 vetach.
            https://www.youtube.com/watch?v=06syMhy_Mxk

            Uz dost zabijis me nad slozitosti Te nosne myslenky.
            • Hmm a to snad vymyslel Cd Projetct? Ten nevymyslel vůbec nic, jen kopírují předlohu... takže Ciri se vráti z budoucnosti, aby pomohla tam, kde před lety selhala, strašně originální příběh má vskutku Witcher a politika? To je nenapadlo nic lepšího než zase císařství... prostě lol, bez vlastního nápadu. To nejde srovnávat s Dark Souls, kde hýří vlastnímí nápady, vlastní svět, vlastní mytogie, vlastní lore u Witchera jen kopírka...
            • a jak do toho tedy podle tebe zapadá Ciri, Wild Hunt a cestování mezi dimenzemi ?
            • Dark Souls má složítější příběh než např Witcher--- kde Geralt ztratil pamět, vykradou laborátorium, unesou Yenn musí zachránit Yenn. Kulervoucí co???
            • snad Same nečekáš že ti tady bude ten šíleně obšírný, složitý a propracovnaný příběh Dark Souls rozepisovat, jen jeho nastínění by zabralo několik set stránek textu a to by ani nezačal zacházet do detailů, hodilo by se spíše na několikahodinovou univerzitní přednášku, aby se posluchači alespoň svezli po povrchu příběhu tohoto mistrovského díla *1*
            • Ne, lole prosim, jsem jen pouhy debilek s velkym D, pomoz mi. Chci byt jako Ty. Chci rozumet lore DS2 a jejimu tajuplnemu pribehu. Chci travit stovky hodin v DS2 a tocit Ty genialni videa, ktere jsou na youtube. Chci se stat jednim z Vas, byt jako Fast, theGGG a Jejdasek a hlavne jako Ty velky lol. Chci vest sofistikovane diskuze nad významem kazdeho 5 radkoveho dialogu, ktery NPC jednou za 4 hodiny prohodi. Nenech me tapat v temnotach a proved me, nehodneho, skrz udoli temna a stinu. Bud mym pastyrem na cestach po svete Dark Soul. Az na veky. Amen. *5*
            • Se snažíš být vtipný jenže je mi trapně i za tebe...
            • Ne, neskoncil, prosim Te nepochopil jsem ten pribeh z DS 2, zda se mi o rad slozitejsi nez z DS1. Mohl bys mi jej prosim objasnit? *5*

              Hlavne tu pasaz, kdy kralovna chce, abych zabil krale. Proc to vubec dela? Je to tak slozite, opravdu muze byt tak zla? A kdoze byla ta pani s kosou, kterou jsem sejmul na konci. Snad nebyla ona? To bylo urcite jeji zle dvojce jako mel Bart v Simpsnech. Celou noc jsem z toho nespal. Je to vsechno takove temne a depresivni.

              Jeste jsou tady ty konzole a hodni japonci, kteri nam umoznili na PC hrat takove hry s tak slozitym dejem. Z rozhovoru s Tebou jsem konecne pochopil, proc se tomu dava 10 na konzolich.
            • Ještě něco nebo tvůj příval průjmového spamu skončil???
    • A tady dalsi popisky - napr. toto je jedna strana popisku zbrani *14* Tyto texty dokonale rozvijeji Lore :
      89200,2201=[Robes worn by tiny Gren. Blessed with the protection of the war god Nahr Alma. These robes are much heavier than they look, weighed down as they are by the blood they have imbibed.]
      90000,8400=[Weapon type: Dagger Attack type: Slash/Thrust This standard small dagger possesses only modest attack, but can be jabbed in rapid succession. Though daggers are the most basic weapons, their light weight allows for powerful critical hits. Masters of this weapon will find it sufficient for combat.]
      90000,8401=[Weapon type: Dagger Attack type: Slash/Thrust Dagger fashioned from rare geisteel, boasting an unusually long blade. Though this dagger was bestowed as a gift by the king of these lands to his chancellor, the fate of its owner remains obscure.]
      90000,8402=[Weapon type: Straight Sword Attack type: Slash Standard straight sword. Though the sword excels in no one area, it is an accessible weapon widely used by many, from novice adventurers to experienced warriors.]
      90000,8403=[Weapon type: Straight Sword Attack type: Slash/Thrust A widely-used small straight sword. Particularly easy to wield, allowing even the weak to make effective use of it. This weapon alone should be enough to fight with, provided one isn't too hard- pressed by circumstance.]
      90000,8404=[Weapon type: Axe Attack type: Slash Black axe from the tales of Shieldless Lothian. Balances maneuverability and power, but requires strength and dexterity. Long ago, many tried and failed to seek out this legendary axe, and with time it faded into obscurity.]
      90000,8405=[Weapon type: Greataxe Attack type: Slash This greataxe is a veritable mass of iron. Its weight sends foes flying, but makes it difficult to handle without inhuman strength. Each swing of the greataxe requires the full force of the body, making this weapon suitable only for those confident in their accuracy.]
      90000,8406=[Weapon type: Halberd Attack type: Slash/Thrust Halberd used by the Dragonriders, the retinue of the king. Though otherwise traditional in design, these halberds are particularly heavy. A tremendously versatile weapon, allowing for slashing, sweeping, and even thrusting attacks.]
      • A jeste bych dodal - protoze se jedna o jedine 2 soubory s nejakymi vetsimi texty - zbytek ma vetsinou 1 kb a je tam prd, tak pokud si dame buffer 50%, tak je tam cca 440 normostran textu.
        A ted Fallout - 1200 normostran - 3 krat vice bez jaloveho textu, ze pro danou zbran je nutne mit vysokou str a dex. Oblivion - 3200 normostran.
        https://is.cuni.cz/webapps/zzp/download/120121031
        Inquisitor - pouze dialogy pres 1000 normostran; Dragon Age 2 - 2500 normostran http://www.eurogamer.cz/articles/proc-neni-dragon-age-ii-cesky
        Wasteland - cca 1600 normostran.

        Takze DS2 pokud pripustime mezi RPG, pak je to hra ve ktere NPC prosly lobotomii mozku.
        • Obavam se, ze tu opet nekdo zamenuje kvantitu za kvalitu.
        • LOL *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit