Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty voe: "...a trh je pro takto inteligentní a příběhově originální střílečku příliš malý..."
    To je v hajzlu. *9*
    Takže budem už žrát jenom samej šit, šit, šit dokud se ho nepřežerem.
    • Nj, holt dokud budou lidi ochotný nechat se krmit ho*nama, tak se ty ho*na budou produkovat a prodávat. Alias kde je poptávka bude vždycky i nabídka :(
  • Za mně výborná hra. Rozhodně jsem si ji užil *3* Lepší než nějaké codka pro hordy lidí bez mozku. *7*
    • Ale evidentně jsou ty hordy ochotni platit za co chtěj, oproti těm, co držkujou, aby podle prodejů vyšlo najevo, že snaha autorů opět na p*ču. Já osobně Spec ops nehrál, nějak jsem se z něj nepodělal, abych musel mermomocí tasit pěněženku, ale respektuju obecnou kritiku na něj, jako asi věsměs povedenou hru a jakýsi svěží závan v marastu. Věřím, že jako u řady nedoceněných her se za pár let bude moct každej zdělat, aby ji vůbec sehnal. Na druhou stranu znám panáčky, co o téhle hře básní oproti AAA mainstream sériím v superlativech, ale jejich pořizovací způsob se zasekl ne zrovna na legální úrovni. Takže obecně je jedno, jestli je někdo uvědomělej rebel v hráčským průmyslu a estik první třídy nebo jen "ovce", páč když jsou lidi nevděční magoři, jakože jich je hafo, tak to se banda vývojářů může snažit jak chce, ale neprodaj a neprodaj...
      • presne, o tom jake hry jsou, rozhodujeme my penezenkama
  • deridon
    bylo to překvapení roku, pokud si pamatuju, nebylo o ní před vydáním skoro vůbec slyšet, hratelnost fajn, příběh super a ta surovost byla prvotřídní, vše co se tam dělo, prostě k zamyšlení a to se mi u her zase tolik nestává
    • Jack1947
      http://games.tiscali.cz/spec-ops-the-line-13414/clanky nebylo no. *7*
  • Neřekl ten vývojář to nějak takhle... "Hráči chtějí originální a inteligentní střílečky... a přesto stále kupují hry jako Call of Duty."? *1*

    Jinak, vedle Dreadnoughtu, který mě absolutně nezajímá, dělají Yager i na dvojce Dead Island, na který jsem po vtipně podaném traileru dost zvědavej.
  • janchor
    Komu se stýská po přesahu The Line, ten ať si hlídá The Sun Also Rises: https://www.youtube.com/watch?v=WF_56QMocE0
  • To je dobře, někdo se poučit nenechá a pak z toho vznikne třeba matrix reloaded, o některých nekonečných FPS soap operách radši ani nemluvit. Přitom ano, šlo by udělat Bioshock Infinite 2, které by "dávalo smysl" (v rámci universa a teorie strun) ale už by to nevyvolalo takové nadšené reakce
  • Z článku to vyznívá tak, že Yaeger nechtějí nic takovýho dalšího dělat jednoduše hlavně proto, že SO:TL nevydělala asi moc peněz. Já jsem to pochopil ale tak, že těch 5 let vývoje pro ně bylo doslova peklo a naprosto vyčerpávající, protože museli nastudovat a vidět asi ledascos, před čím normální smrtelník zavírá oči, na co nemyslí a o čem tak nějak v kouktu duše ví, že to existuje, ale nechce si to připustit. Ostatně je to i ve hře vidět, je to naprosto nádherný a kontrastní dílo plný temnoty (samozřejmě pro spoustu hráčů to byla asi jen jedna z mnoha FPS, ale předpokládám, že to jsou lidi, co u Čety řvali "jooo, joo, nandej to těm hnusnejm Větvím" a Apocalypse Now jim nic neříká).

    Zkrátka rýpat se 5 let v "odpadu duše" bylo myslím dost vyčerpávající a nedivil bych se, kdyby Yaeger teď pracovali pro vyvážení na nějaký superbarevný superveselý supersluníčkový hopsačce ;).
    • Hej preto robia Dead Island 2, uplne slnieckova hopsacka :-). Ale je fakt ze DI sa neda brat nejak vazne.
  • Jirx
    "...trh je pro takto inteligentní a příběhově originální střílečku příliš malý..."
    Ty vole, tim spíš bych se snažil udělat masivní a možná i přehypovanou reklamu na druhej díl, ještě surovější představení moderní války, ať si co nejvíc lidí udělá obrázek, jak to v dnešní době vypadá na Blízkým Východě a co je to "modern warfare".
  • tak ty který nadávaj tak rychle na Humble než bude 20:00
  • Shaker
    Tuhle hru sem pri vydani minul. Pak me na ni kamarad upozornil, stahnul jsem ji a s otevrenou hubou dohral... Nacez sem ji na steamu koupil a dohral jeste jednou nebo dvakrat a rozhodne ne naposled. Duvod proc sem ji rovnou nekoupil je, presne jak psal smejki... Nemel sem zajem o dalsi tupou strilecku, ale tyhle obavy se rozplynuly hned po uvodni pasazi. Ta hra ma pro me jediny minus a to je mnozstvi nepratel. Chapu, ze aby mel clovek pocit hrdiny (hehe :)), tak to musi bejt presilovka, ale v takovym silenym mnozstvi je to uz vazne moc... Jo a konce jsou 4 :)
    • fallanga
      4? Tolik? Já myslel, že jsou tam klasicky 2 konce.
      • Kozy
        Sebevražda, když nezastřelíš Konrada. Potom když přijedou vojáci tak se můžeš vzdát. Bojovat proti nim a vyhrát. Bojovat proti nim a nechat se zabít. Plus je tu vlastně ještě pátej, podle autora scénaře Walker zemřel při pádu vrtulníku a zbytek hry představuje očistec.
        • fallanga
          Nenapadlo mě, že můžeš při té poslední přestřelce i vyhrát :D
        • Shaker
          v podstate je tu jeste jeden navic :-) (OBRAZEK JE VICEMENE TAKY TAKOVEJ SPOILER) http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2013/125/6/0/spec_ops__the_line_motivational_by_nukid101-d6485vc.jpg
          • Jack1947
            To je vtip ne?

            Jinak ja se na konci vzdal nemám rád nutně špatné konce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit