Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A uz je to v provozu? protze tenhle EMU taky uz nejkaou dobu sleduju a chtel bych to zkusit. stary SW sem propasl tak tohle by byla moznost.
  • Veskoslav
    Kdyžtak povrchní pohled, ale pořád Tě nechápu. Si stěžuješ na co? Že to budou hrát děcka? Ty hrají i ty s těmi měsíčními poplatky? Socky? Jak se to pozná? Ty jsou i ve Wow, když škemrají, aby jsi jim něco dal. A psychika s placením? Proboha až tak?:)
  • Pokud to bude dobře udělané f2p, tak jsem rozhodně pro. Myslím si, že pravidelné měsíční poplatky jako jediná volba je dneska už prostě zastaralé. Jen se to nesmí zvrchnout v p2w, jak se tak pomalu zvrhává ještě nedávno velice dobrý f2p LOTRO.
  • Veskoslav
    GW2 je naprosto jiný systém. Tak si koupíš originál a jedeš.
  • No nepovídej.

    Pořád je to (na první povrchový) pohled levnější než platit měsíčně.

    Navíc i psychicky se citíš líp, když víš že už dál nemusíš za hru platit.
  • Veskoslav
    To je rozdíl. U GW si musíš kupovat minimálně základní hru+následné datadisky.
  • Veskoslav
    Přiznám se, že Lotra jsem dojel na 45 level a pak se akorát projížděl po krajině a hledal místa z knih:) to samé počítám u SW TOR
  • já se ptal spolužáků vypařenců, jestli si zahrajou GW2, dřív hráli nějaké neofic wow a kdoví co ještě, no a odpověděli mi že ne, nechcou vysolit ani za koupi hry, takže by to nemuselo být jako u F2P
  • No rve mi to srdce, ale pravidelné měsíční poplatky už lidi prostě u hry neudrží....chytře udělaný free to play model ano....nejlépe podobný jako u ostatních her, ale spíš kosmetické platby, ne jako u age of conan, máte tu tři classy a za ostatní zaplaťte...něco jako bude u guild wars 2
  • Az na to, ze nez zacinat se zarivkama, je porad lepsi skocit do lotra. Ma tak 10x vic contentu, vic ruznorodejsich instanci a raidu, ma zajimavej craft a treba pekne navrzeny nektery zbroje (narozdil od swtoru) coz znamena, ze se clovek nemusi stydet behat v tom pyzamu na 50lvlu, pvp stoji za houby, ale to v swtoru taky, ma obrovskou volnou krajinu s plno architektonickejma napadama (a bez loadingu!) narozdil od generickych koridoru Toru... takze tak.. a jo jsem nasranej, ty dva mesice hrani me prisly asi na 100 dolaru, cimz se z toho stala pro me nejdrazsi hra ever..
  • Veskoslav
    A můžu se zeptat jaké F2P MMO si projel?:)Jenom ze zvědavost. Já děcka potkával akorát ve 4Story a ty mnohdy do toho vrazily 10krát více prachů než já:)


    P.S: A co vím, od spolužáků, co hráli Wow, tak tam bylo spratků taktéž požehnaně. Takže měsíční platba není zárukou.
  • Vždy tu je SWGEmu.

    http://www.swgemu.com/forums/content.php
  • Veskoslav
    Tož když to bude model jaký funguje u Lotr Online, tak si to s chutí zahraji:)
  • Trol.diskuzni
    A je to tady... JE TO TADY!! *1* *1* *1*
  • Nic jiného se ani nedalo čekat, v první za to může žánr nejhranjsi MMO jsou fantasy RPG (http://www.rockpapershotgun.com/images/feb08/mmo2.jpg je to 4roky stary ale ucite to bude ted podobny), a podle mě zas někteří co mají radi Sci-fi tak sice maji radi Star Wars, ale na druhou stranu už tech SW her bylo tolik že tam nemůže bejt něco extra novyho a brzo to zacne nudit. Treba ja MMO rad mam ale jen fantasy takze ani F2P SW zkoušet nebudu.
  • Pozri... keby dali wow free to play. Tak si myslím, že je to smrť pre neoficialne servre a nová krv pre wow. Ver tomu, že táto hra tu bude ešte smrdieť veľmi dlho. Oni to free2play skôr či neskôr daju. Len ešte musia vyžmíkať čínu.
  • You called?
    http://tinyurl.com/bmvcoph
  • trolo
    To je tak ked vidite prasiatka v koryte a hned sa idete opicit a urobite to iste a cakate ze vam naleju peniazky do koryta a ono nic.
  • možná už díky tomu vydavatelé konečně pochopí, že o wowkoidní sra*ky neni zájem *16*
  • Pokiaľ bude Star Wars free to play. - vopred ohlasujem, že to určite vyskúšam.
    Čo som mal možnosť vidieť u kamaratov etc., tak to vyzeralo celkom dosť zaujimavo na to, aby som si to pustil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit