Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nebyl jsi jedinej. *3*
  • Já to říkal.
  • Obecně máš pravdu.

    Já se něčeho podobného bojím i u Guild Wars 2.
  • Vsichni zbyvajici hraci SWTOR to vedi jiz davno, ze tuhle hru muze z casti zachranit jen F2P model vse ostatni je naprosta ztrata casu
  • jo to chápu, po několika F2P titulech vím, že to přitahuje socka děcka a dementy, kteří akorát tu hru ničí
  • Mě osobně toto deptá .. Hru jsem hrál a poměrně dlouho, ale nerad bych, aby hra přešla na F2P model. Jak tato, tak WoW. Možná to zní divně, ale popravdě radši si zaplatím několik set a hraju s dospělími lidmi, co se do hry chodí bavit, než neplatit nic a hrát s " dětmi " který ani neví, jak to hrát. Možná jsem to napsal špatně, ale snad většina chápete, jak jsem to myslel. Nemusíte se mnou souhlasit, ale nic s tím nezmůžete .. *2*
  • Trh s MMO hrami je velmi dynamický a my musíme být také dynamičtí. Dokud lidé nejsou spokojení s tím, co mají, budou pořád vyžadovat nové aktualizace, nové módy a scénáře. Takže free-to-play sledujeme, ale více detailů vám říct nemohu....aneb jak jsme pos*ali hru, která měla skvělý potenciál *1*
  • ;_;

    Stanley... *11*
  • Ja se neprosil o MMO. Neni singl, neuvidi moje penizky
  • Nee, fakt ti nevařím .. *3* ..
    Omlouvám se, ale při mém primitivním smyslu pro humor jsem se musel chytnout .. *15*
  • Ding dong bannu
  • RockStar
    Jestli mi nevaříš najdi si moje starý diskuze a hádky s Cahirem. Všechno co jsem se vyplnilo.

    Nejhorší co já nechápu je to, že to nevydí vydavatelé. Není přece tak těžké zjistit co hráčo chtějí. Měli asi 20 příkladů neúspěšných her. Proč si z toho nevzali příklad?? Je mi toho líto, chtěl jsem aby WoW bylo oslabeno, bohužel se tak nestalo.
  • Ti co do toho dali nehorázné prachy za koupi hry a za měsíční poplatky musí teda být nasraný když to bude do konce roka free to play a oni z toho budou mít prd, myslím, že to ani free to play, ale jen víc otevřený trial
  • Cahir
    Aspoň nebudu muset měsíčně cálovat, až na to vlítnu. Musím holt na věci koukat optimisticky. *1* Ale mrzí mě, že hra není tak úspěšná, jak by si tvůrci přáli. V životě bych nesáhl na MMO, ale zrovna tenhle mix coopu a RPG je pro mě jak dělanej...
  • Ale stejně se vytahuješ.

    Cahira na tebe, ty přechytralče!

    (Ano, už během beta testů na net prosakovaly informace, že to jaksi není žádnej zázrak. Ano, teď najdeš na netu příběhy lidí, co věřili, že release verze bude lepší. Nebyla. End of the line.)
  • Ano, už před nějakou dobou pluly internetem informace, že unsubscribujícím hráčům dávají dotazník o F2P.

    Jinak když se podíváte na oficiální fóra, tak to zase vře, protože některým se nelíbí jak jsou řešeny transfery mezi servery.
  • RockStar
    Hahahaha já jsem před vydáním tipoval, že do roka to F2P. Jak hodně jsem se mýlil? Jak to tak vypadá, tak jsem byl k SWTOR ještě hodně mírný.

    Nechci se vytahovat, ale za těch pár let co hraju hry. Míň let co co jsem okusil MMO vím, co by západní hráči od hry chtěli. Asi bych někde mohl dělat konzultanta:P
  • Hairy_Ass
    Tonoucí se stébla chytá. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit