Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No s Wow sem po několika dlouhejch letech skončil. A touhle správou, mě to jen utvrdilo, že bylo načase. Jako spojit něco co je ve f2p a narvat to do hry kterou platim. Fakt? Už prodej převodu postav a podobnejch věcí za ne malé rálné peníze mě štval a tohle byla fakt poslední kapka. Proč bych jim měl sakra platit za podobné věci skutečnými penězi, když už jim platím měsíčně 300kč.
    *8*
    WoW pro mě s Pandárií opravdu nadobro umřelo. RIP
  • Mahcake
    Nechápu proč sem takovouhle "novinku" dělanou pro vaši http://wowfan.tiscali.cz/ dáváte. Potom nechápu proč ta stránka vůbec existuje.

    Ale abych jen nenadával, každýmu je snad jasný, že tyhle "speciální" služby jako RAF u nás opět nebudou z nějakého zvláštního důvodu dostupné.
    • zdeeneek
      Nechapu proc tu novinku ctes - kdyz te nezajima a proc pises do diskuze - kdyz te dany tema nezajima ...
  • Shania
    uplně stejný xp elixir padá z rare mobu, Xp boost dnes spousta hracu dela pres RAF, coz ale vyzaduje koupit extra ucet.

    Moznost koupit/jinak ziskat max level character, pokud uz alespon jeden mate, by taky nebylo od veci po 9 letech levelovani altu, by to spousta lidi vyuzila.

    XP boost uz prakticky existuje, a nijak to neovlivni hru, levelovani je uz dnes v teto hre okrajova zalezitost.

    Bylo by fine mit i neco, co naopak zpomali ziskavani xp pro lidi, co chteji levelovat pomalu.
  • chtelo by to uz konecne nejake nove poradne mmo, na trhu je tohle velka dira a nikdo do toho nejde *7* i hrace wowka uz to nebavi
  • A já si naopak myslím že to tu hru strašně oživí. Po celé evropě jsou stovky tisíc hráčů na neoficiálních serverech a jakmile přejdou na ofik, tak se neskutečně rozroste škála hráčů. A možná i ti co tu hru přestali hrát a neplatí si, tak občas lognou. Třeba jen ze zvědavosti.

    Teď jak je WoWko uzpůsobené na honění za rankem / equipem / first killem atd, tak možný příchod hráčů co jsou na neofiku navyklý hrát rok jeden patch a nebo 2 roky ten samý datadisk, může vyplnit tu díru po lidech, co si nechtějí platit měsíčně, když na to nemají čas ani chuť. Dřív když to byla novinka, a nebo když vyšel nový datadisk, tak proč ne. Ale platit za to co nebaví a nebo hraješ casual, to prostě nejde.
    Proto je tam nejspíš tolik 24/7 závisláků a psychopatů a poblouzněných nemocných hlav. Normální pracující co neví kdy a jak logne, kdy bude mít chuť a čas hrát, popřípadě ten co má čas o víkendu jednou za 14 dní, a nebo když je nemocný, tak ten přece nebude platit měsíční payment. :-)
    • Jenže to co píšeš předpokládá s tím že wow bude F2P, ale o tom nikdo z blizzardu nemluvil, jediné co řekli že wow bude placené a navíc si budes moc doplatit mikrotransakce.

      Silně pochybuju že to přivede lidi z freeček když si ani nechtej platit mesicni predplatne...
  • tohle ješte nekdo hraje ?*8*
    • Ále skoro nikdo, jen taková malá hrstka lidí....

      cca. jen 14.5 milionů lidí...
      • kdo veri spravam blizzardu? on ty cisla nafukuje. A i z tech co to hrají jsou 90% farmari a boti
        • No já věřím, že se Blizzard spravuje dobře - především své peníze. *3* Zprávám Blizzardu ale věřit nikdo nemůže. Ostatně málokteré studio mající nějaké MMO zveřejňuje nějaká relevantní data.
      • Hm, tady pisou ze 8,3M tak nevim.
        http://www.digitaltrends.com/gaming/world-of-warcraft-sheds-1-3-million-subscribers-in-three-months/

        *7*
        • zdeeneek
          I tak je to vic nez by dalo nekolik jinych onlinovek dohromady *5*
  • Imrael
    V den, kdy přejde WoW na free to play model, zemře WoW takové, jakého známe. Na servery přijde kupa dalších "mladších" hráčů, díky kterým jsem třeba já odešel z free serverů. Chtěl bych hrát s lidmi, co nechodí do her trollovat, protože za to platí a né na offiku vidět world chat, jako byl třeba na Twinstaru nebo Online-gamers.
    • na ofiku jsem hrál (začátek tbc po začátek wotlk) a dem*nti jsou všude hlavně když uděláš tu chybu a začneš hrát na Drak'thulu.
  • a co třeba DLC v podobě call of duty :D :D
  • Aby to spíš nebylo tak, že chtějí dát do wowka Real Money Auction House (RMAH).
    • To bylo v Diablu3 a rychle od toho odstoupili, takze tomu neverim.
  • Tak, jak jsem se mikrotransakcím v jiných hrách bránil, tak si je teď nemůžu vynachválit. Dokud to není Pay to Win, ale nákup kosmetických záležitostí, případně rozumných usnadnění (veškerá měna je uskladněna v peněžence, takže tokeny nezabírají místo v inventáři/bance; unikátní mount; emotky), tak tím vývojáře rád podpořím :)
    • Je jenže expení neni kosmetická věc... Navíc snad ve všechn hrách kde sou mikrotransakce na boosty sou F2P, tohle je ale placená hra, takže de jen o dvojnásobné dojení ze stran blizzu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit