Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řeším to jednoduše - žádný Ubisoft u mě doma. *5*
  • UPlay, BattleNet, nebo RockStar Social Club jsou balastní softwary, které nepřináši uživateli žádný užitek, ale jen trable. Z mého pohledu nejsou o nic lepší, než DRM.

    Ani jedna z her, které vlastním nemá připojení na výše uvedené služby bezproblémové, často tyto služby velmi vážně brání v hraní (vzpomeňme na start Diablo III...). Smutným faktem zůstává, že např. L.A.Noir vlastním, ale musím provozovat pirátskou verzi, protože díky všemožným ochranám a nutnému připojení originálku prostě nerozchodím *10*
    • UPlay, BattleNet, nebo RockStar Social Club jsou DRM :D
  • tak velkohube prohlaseni jsme jiz slyseli ted to chce nejake konkretni akce, KDY ZRUSI Uplay?
    • nikdy ze protoze to je TA SLUZBA (sice je to DMR, ale marketinkg rika neco jineho) tak vas mame radi mili zakaznici kupujte nase ubisofti vyrobky bez DMR se skvelo pridanou sluzbou uPlay... *11* *12* *11*
  • Ten clanek je trochu mimo. Blizzardi hru lze upiratit, pokud je singl.
    Druha mimoznost je tahle veta: "Pokud bude online služba pro provoz hry klíčová, mají piráti smůlu." - vcelku jde o online DRM. Ale dobra. Budeme tedy tomu rikat sluzba :-D
    • takze ty tisice free serveru wowka jsou singl jo? a ty stovky ruznych fakaheda serveru kde si lze online hrat vsechny mozne strilecky to je taky singl? *1* O tom to proste NENI je to o tech pridanych sluzbach pravidelne update, pravidelne vylepseni, nove lokace, mapy a zahrat si je hned ne az je spravce free serveru aplikuje take.... a v neposledni rade jistota ze to i za rok pobezi a mnou dosazene postupy se nekde neztrati jenze to taky chce od tech vydavatelu aby sluzbu provozovali neustale ne ze to po par letech vypnou a ukazou platicim zakaznikum fakace
      • Myslíš ty servery, které běží na polo-funkčních emulátorech? No jestli se to dá považovat za plnohodnotné hraní.
    • Jinak receno... Clanek je dalsi pr blaf do prazdna a nema zadnou vypovidajici hodnotu. (Precetl a odesel :-P)
  • Než dmr by se měli zamyslet jestli jejích hry mají danou hodnotu 1000kč a nebo u Watch dogs 1200kč kdyby byli o půlku levnější tak určitě by se tolik nekradlo a nemuseli by dávat miliony dollaru do bůh ví jakých ochran a to neplatí jenom u Ubisoftu , hraní her je už dost drahý koníček od ledna sem koupil pár her a už tam padlo 5k a slevy na steamu nejsou pro mně protože to už dávno mám bud koupený nebo dohraný
    • Veskoslav
      V den prodeje jsem kupoval AC IV. Cena 780 Kč. WD jsem měl tu samou nabídku. Legální, česká distribuce, klasická krabička s DVD. Nesmíš nakupovat na XZone a spol...
    • yuri337
      To že si kupuješ hry hned po vydání je tvůj problém, tak nevím co si stěžuješ na cenu. Většina lidí si hru koupí třeba na přesrok za cenu čtvrtinovou ve slevě i se všemi DLC..
      • Tady se řeší ochrana kolem her a ta ochrana je udělaná na základě že se hry kradou takže kdyby hry byli cenově dostupnější tak by se tolik nekradlo ale ani se vůbec nedivím že český člověk to nepochopí proto sme taky tam kde sme chod do práce za 60 korun na hodinu a 2-3 denní plat nech za hru jo a počkej si rok na hru dmte
        • yuri337
          Hry kradu, protože nejsou dema a vývojáři o svých hrách před vydáním lžou. Nebudu si kupovat zajíce v pytli. Jestli hra za mé peníze stojí, posoudím sám a případně koupím. Na steamu mám za tu dobu už něco kolem 120ti her.
          Jinak si za hodinu své práce účtuji 600kč, ne všichni pracujeme ve fastfoodu jako ty.
          • Jestli si nevšiml tak sem psal že kupuji taky originál a hry kupuju v alze neřeším jestli nějaký eshop má hru o stovku nebo 2 levněji jenže tady byla věta na většinu ne na jednotlivce co mají na výběr a ohledně tvých příspěvku pochybuji hodně abys byl někde kde mají 600kč na hodinu ( vysoka škola atd ) to bys měl mít ekonomiku a politiku zmáknutou a dal bys mi zapravdu a ne se ohrazovat
        • Veskoslav
          Za 60 za hodinu děláš v Mekáči, Kauflandu za pokladnou atd. A nauč se nakupovat, pokud chceš ušetřit, protože i takové AC IV šla sehnat pouze kód za nějakých 600 Kč a na aukru se prodávaly kódy z grafik okolo 400-500 v týden vydání. Kdo chce, tak najde, kdo nechce, nenajde a najde si nejdražší nabídku v okolí.
          • Proč už druhý blb píše o AC4 o blbosti co mi v uplay stojí na místě ani sem ji nehrál ukaž mi třeba dalších 20-30-50 her co koupíš tak "výhodně" ale kašlu na to nemá to cenu hlavně nezapomen volit takový jako si ty potřebují
            • Veskoslav
              Jsi hlupák, ale dám si tu práci. Titanfall 840 Kč, Wildstar 890 Kč, Metro LL 730 Kč, Nový Wolfenstein 775 Kč, nový Van Helsing 11 euro, Far Cry 3 BD 7 euro (dva týdny po vydání), oba díly Zaklínače za 700 Kč a to jsou obě rozšířené edice atd. A 20-30-50 her? To si kupuješ do konce života? Ročně si kupuji v plné ceně 5-6 her maximálně, letos plánuji ještě Planetary Anihilation, ale tím to končí. Zbytek v akcích za "směšný" peníz. Takže se vzpamatuj a nekupuj vše co vyjde v den vydání v X-Zone.... *7*
            • Tak ked chces hrat vsetko a hned nefnukaj ze to je drahe. Pripadne sa odstahuj do Ruska, tam su hry lacne.
  • Celá tahle dnešní sociálně se tvářící doba her, kdy se nutně musíš připojovat na net, aby sis vůbec zahrál, a kde dostáváš achievementy online (což všechno ostatně je pouze prostředek pro monitoring hráčů, aby si pak firmy udělaly hráčský rozbor) na mě působí opravdu zvláštním dojmem. Proto jsem v podstatě hry nejenže téměř úplně přestal kupovat, ale i hrát. Vůbec totiž nerozumím tomu, proč bych se s dosaženými úspěchy ve hře měl někomu svěřovat, a už vůbec ne firmám, co tohle všechno dělají jen pro další monitoring a zisk. Hry jsem vždy hrával pouze pro radost z hraní, kde jsem dosahoval vyšších met, když jsem chtěl, a měl z toho přirozeně dobrý pocit. Zatímco dnešní hráč je víceméně už jen karikatura, která je tlačená do zvláštních krkolomných pozic, leč tlačena opatrným způsobem, aby byl nátlak mírný a nebyl příliš znát... A takový styl hraní pro připojení online a achievementy mě holt prostě nikdy nebavil a bavit nebude.
    Ale co, díky alespoň za nezávislou scénu, kde občas vychází solidní kousky, a kde směr vývoje i hraní her zapadá více ke kořenům. Hrát jen tak, pro radost.
    • Ja byt vyvojar, tak me zajima kolik % lidi napr. skoncilo v te ktere casti hry, coz se da treba z achievementu vycist a lze to pouzit k dobru veci a budoucim pocinum.
      • k dobru a budoucimu vyvoji? no nejspis jo,proto jsou dnesni hry o 3/4 kratsi,nez byly driv a taky o 99% min narocnejsi,v podstate tunel,ze kteryho nejde uhnout...tim zarucej,ze tajdle uslintanej jarda hru taky dohraje,super
        • Prosimtě jak to víš že jsou dnešní hry kratší než byli dřív??....Náročnější no kdo by to řek že nová hra třeba GTA V bude náročnější než GTA III to je neuvěřitelné.....Víš h*vno děláš tady jako kdyby si hrál 14 let hry a testoval je přitom....Tunel ze kterého nejde uhnout to jako že máš předem určitou cestu? Tak nehraj to CoD......Uslintanej Jarda bude asi trochu postíženej a když to dá i on tak si zkus změnit obtížnost s Ametéra na Nováčka no to už se budeš muset krýt :-)
        • Veskoslav
          Zase si minulé hry tolik nemaluj na růžovo;) Věř mi, byla spousta krátkých a blbých her v tom kvantu, co se dělalo. Ale zapomnělo se, protože byly hrozné.
    • Veskoslav
      Skutečně takto řešíš achivmenty? Já když je mám ve hře, tak je mám a neřeším. Občas si nějaký vezmu jako výzvu (nezabít člověka v Metro LL v režimu hraničář je maximální výzva) a některé jsou humorné (např. Trine 2 a achivment Snowman). A svěřovat se? Správně udělané achivmenty jsou milé doplnění hry či výzva, aby jsi hrál jinak. Ale že by se podle nich někdo řídil a podle toho hrál a chlubil se tím? Já mám průměrně splněno 11% achivmentů u her, které je mají. A je to dáno spíše tím, že tu hru prostě hraji a ignoruji je. A takový Starcraft II a jeho systém achivmentů, to je spravný přístup, jak je udělat. Ale takové generování jako jsi předvedl je taky nesmysl. Jsou prostě hry, které mají idiotské achivmenty jako otevřel jsem dveře a přebil zbraň a pak ty, co jsou výzva a změní tvůj styl hraní, když je chceš získat. A je snad na každém z nás, jak to bude hrát a jestli se tím nechá ovlivnit.
    • wenceslaus
      Promiň, ale není tohle už tak trochu poza ? Achievementy nemusím, ale že by to bylo takové zlo.

      Na zisku není ještě nic špatného
    • kubi-wan
      Vzal jsi mi to přímo z pusy *3*
    • Tak od toho tu je GOG - stáhneš hry a bonusy a od té doby nemusíš na net ani páchnout :)
      • ale i tam je vetsina her zdegenerovanych timhle pristupem,takze si nepomuzes...
        • Az na to ze je tam vacsina prave starych "vykopavok" ktorym sa o online a chievementoch nezdalo ani v najdivocejsich snoch. Takze fakt nie.
  • Ked Ubisoft zrusi nutnost Uplay ked si hru kupim na Steame tak si od nich urcite nejake hry kupim, no zatial nemieni trpiet tie ich vypadky.
  • Zayl
    A Uplay je podle nich jako co? Jakýkoliv online klient je DRM.

    A bylo by od nich hezké rohodnout se, jestli chtějí prodávat hry na Steam nebo na Uplay.

    Když pustím Steam, rád bych měl puštěný Steam a ne se logovat do hry skrz dalších 5 launcherů.
  • Toho bych se nebál.
    Stačí si vzpomenout na Ubisoftí experiment s Prince of Persia bez DRM z roku 2008. Taky slibovali už žádné DRM a co čert nechtěl, když zjistili, že se to pirátí stejně jako chráněný hry tak s ochranou jen přitvrdili.

    Stejnak mají u mě dodnes vroubek s tím jak nesmyslně zařízli značku XIII, imho jedna z nejlepších FPS vůbec. Pravděpodobně jen proto, že to nesypalo tolik kolik si představovali.
    • XIII odj3bäli koli grafike, ta komixova bola pre decka namlsane prichadzajucimi konzolami nedostacujuca
    • Veskoslav
      To byla taková komiksová FPS, že?
  • smejki
    Po smrti GFWL přebírá žezlo největšího šitu pod sluncem UPlay.
    Až ho zruší, nebo z něj udělají dobrovolný doplněk, začnou mít pro mě ubisoftí hry cenu vyšší stovky v českejch.
    • To bohužel nikdy neudělají...
      • smejki
        Bohužel pro ně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit