Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Počkat. Jestli to chápu, tak se nic nemění na to až na fakt že chtějí do budoucna zlepšit své služby. Prostě mele ho*na. Zrušte Uplay, přestaňte vydávat ty samé hry pořád dokola a začněte hry konečně normálně optimalizovat na pc. Pak se můžeme bavit Ubisofte.
  • N0isy
    A to si tu ještě pamatuju článek, jak to hrozně vychvalovali tenkrát u AC II. *15*
    • V AC2 to bylo super:) Hra tehdy kontrolovala vždy jednou za čas, že máte v mechanice origo DVD a informaci odesílala do Ubi. Asi smestkrát jsem tehdy musel zkraje hry běžet závod s bratrem na střechu kostela, protože se mi vždy napsalo "connection lost" a musel jsem opakovat checkpoint. I v současnosti se mi podaří u Heroes 6 tak jeden pokus synchronizace savů z deseti... Prostě Ubi by vážně od DRM mělo upustit už kvůli svým technickým schopnostem:)
  • Části ze současnosti působí jako pěst na oko. Štvou mě ještě víc, než u dvojky. Zbytečně kouskují děj a kazí atmosféru. Ubisoft už by si konečně mohl ty sci-fi nesmysly odpustit.
    • Tak je nehraj i******!!!!!!!!!!!
      • neamiš pravdau scii-fi čaasdai jsou nejsslpesí !!!
  • jestli to mysli vazne tak at zitra vydaji patch pro vsechny jejich hry, ktery odstrani z her DMR a zavislost na Uplay! jinak jen falesny PR vykrik do tmy
  • Teraz vazne.. Kto veri slubom Ubisoft-u, mal by vyhladat lekara.. ;)
    • Tak v tom případě by už měla být zavřená v blázinci polovina PCčkářů, kteří naletěli na Watch Dogs, to, že to bude vypadat jak na E3 a že PC je pro WD hlavní platform (což mi přijde nejvtipnější)..
    • walltar
      Já absolutně věřím ... že se s náma nějak pokusí vymrdat.
      • zas a znovu...
  • walltar
    Takže od teď to bude odměna pro platící zákazníky ... Super!

    Úplně si to představuju! A jako odměnu dostáváte 20hodin natahování na skřipci a výlet do torturelandu!
  • Jako zblaznili se? To by chteli mit ve hre Steam DRM, Uplay DRM a k tomu jeste nejakou dalsi DRM protoze do tretice vseho dobreho? Ubi byli vzdycky nejhorsi co se tyce DRM, kvuli nutnosti byt porad pripojeny jsem si nekoupil AC2, kvuli instalaci nejakeho sileneho viru / malware jsem zrusil predobjednavku Bioshocku 1 a od te doby co maji Uplay se jim vyhybam uplne. Nastesti jedina jejich hra ktera me zajimala byl Southpark a ten Uplay nepotrebuje...
  • Jack1947
    Hmm, mně osobně už ty kecy od Ubisoftu nebaví... jsou to lháři a budižkničemu. Můžou jít vesele do hajzlu. 2články za jeden den ? jako fakt od nich. *7* Psal jsem to a napíšu to znova být ubisoftem přestanu být tak arogantní a svjesím ud mezi nohami. Pokora,pokora hoši to je to co vám chybí. Váš postoj vůči hráčům se ukázal být pěkně svinský soupeříte s EA? děte do hajzlu.
    • Pilgrim66
      Třeba když se naučíš psát česky, tak to konečně udělají.
      • To u nej uz patri k folkloru.. jen by mne zajimalo jestli to je nebo neni rodilej cech... *6*
        • Pánové, když už někoho (oprávněně) buzerujete za špatnou češtinu, tak si to po sobě 2x přečtěte . Oběma vám v textu chybí čárky... *3*
  • Az na to, ze online sluzba je vice ci mene skryte take forma drm, pokud je nani hra zavisla. Resit to v dnesni dobe, kdy je vetsina her zavisla na steam drm a hracum to je fuk, je ponekud zbytecne.
    • Pilgrim66
      Po asi bilionty. Steam hry se daji hrat offline...
      • Nedají, pokud nespustíš Steam nebo se v něm nepřihlásíš.
        • Veskoslav
          Na přihlášení musíš být online a potom postrádá smysl spouštět cokoliv offline. A offline spuštění Steamu je snad logické, když bereš hru z knihovny programu.
          • Jenže když spustíš Steam offline ,aniž by ses předtím přihlásil pod svým účtem, tak si nezahraješ. Prostě nemůžeš hrát na Steamu hry offline, pokud jsi se předtím nepřihlásil. Navíc Steam má ve zvyku se aktualizovat a s pomalýmn připojením nebo bez připojení občas trvá pěkně dlouho, než ti nabídne možnost být offline.
      • P bilionty, jen docasne, kdyz ti vyprsi timeout, tak si ani neskrtnes, dokud se neprihlasis. Ja steam poustim tak jednou za mesic a bez prhlaseni me nenecha zahrat nic. Moc vtipne, kdyz jsem mimo internet.
    • Veskoslav
      DRM Ubisoftu prakticky znemožňují hraní a offline verze není.
    • Mně to fuk není:) Ale bohužel jsem výjimka, spousta hráčů si nechá líbit hodně:-/
      • Jo lidi jsou trotlove. Viz jak tady nekdo vyzyva k prechodu z uplay na steam, to je z louze pod okap. Ferovou formu digitalni distribuce ma treba gog.
  • "nabízí se tedy otázka, co musíme vytvořit či nabídnout za služby nebo výhody"

    Doufám, že se tím nemyslí vnucený multipalyer, integrace sociálních sítí a achievementů a podobné blbosti... docela rád bych viděl systém, kdy místo DRM "s přidanou hodnotou" se přejde ke hrám "bez DRM". Takový Steam by byl perfektní, kdyby ho člověk nemusel spouštět kvůli každé hře (a kdyby 'vlastnictví hry' nebylo vázáno předplatitelským účtem u služby Steam.
    • co to meles ? :D predplatitelsky ucet u steamu? To je novinka, mohl bys osvetlit co to je? Steam je perfektni tak jak je, prestan bojovat proti necemu proti cemuz neni potreba bojovat. Vymasteny lidi 21 stoleti - vadi jim ze jim zmizel start z windows (takovejma pakama naprosto opovrhuji, a vadi jim ze musi poustet steam v dobe, kde je i moje h*vno co rano v*seru online 24/7).
      • Tady se někdo neobtěžuje číst EULA a pod.
        http://store.steampowered.com/subscriber_agreement/?l=czech

        Možná, kdybys podobné věci přečetl a pochopil, tak by ti sošlo, proč se některým lidem nelíbí.
      • Jedinej vymastenej i d i o t tu ses ty ...
      • To je zase moudrosti...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit