Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ju další sračkoidní film přicházi ...
  • nevi se nahodou kdo bude hrat Desmonda? *5*
  • DecadentFilms
    Souhlasím, pokud to dopadne alespoň jako Lineage, bude radost.. Kdyby to svěřili stejnému režisérovi, udělají jedině dobře.
  • Black_Hand
    machiavelli je legenda pokud jde o pragmatickou politiku. je to velmi velmi drsny pristup k veci a kontrastoval velmi s jeho ztvarnenim ve hre, kde moc rozumu nepobral.

    tebe bavi parkourovani stylu "dobehni tam kam smeruju kamerou (mysi)"? bez zavratneho vlastniho vstupu?
  • kostejnesmrtelny
    U mě byl Doom taky docela OK. Peklo je peklo, ale ta základna na Marsu i tak určitou atmosféru měla a závěr, včetně tý FPS scény byl hodně obstojnej. Za 7/10 bych se celkem nestyděl.

    (ale ve slušný společnosti bych to nepřiznal *1* )
  • kostejnesmrtelny
    To je v tomto případě zcela irelevantní *3*
  • BLADIA-AMNESIA
    Snad to bude aspon tak dobry jako Lineage. Vyborny kratky film.
  • posila
    Kdyz jste se o tom bavili se smejkim pred 100. podcastem, jenom jsem s udivem prikyvoval, protoze jsem zatim byl zvykly slyset na AC2 chvalu a stiznosti spis na Brotherhood a Revelations.

    Ja o historii, nic moc nevim, ve skole me dejepis vubec nezajimal a od te doby jsem se jeste nedostal k tomu, abych se dovzdelal (ale prave diky AC se u me zvedl zajem si precist nejake knihy o historii). Takze ... o Machiavellim nic nevim, ani ze hry si ho uz moc nepamatuju, ale myslim, ze hra docela dobre balancuje mezi zachovanim zname historie a vlastni fikci. Kdyz jse AC poprve hral, vubec me ani nenapadlo, ze by udalosti ve hre mohli nejak souviset se skutecnymi udalostmi ... a potom jsem prochazel wiki a byl prekpaveny, kolik toho docela sedelo (hlavne v tom kde, kdo a jak umrel).

    Kazdopadne z pribehu me osobne vic zajima ta scifi cast a doufam, ze hlavne o tom bude pripadny film. A samozrejmne daleko vic nez pribeh me na tech hrach bavi parkourovani v otevrenem svete :)
  • Lawliet
    Já být Cosplay fanda tak za něj dám vlastního bratra *15*
  • To je AC Lineage noumo
  • Danny28
    A to je jen z nízkorozpočtovýho filmu AC Lineage *15*
  • Lawliet
    Kostým teda vypadá ďábelsky! *16* Teda dle mého *1*
  • A ty si ešte o možnosti blokovania reklám nepočul? Magor jeden všivavý...
  • kostejnesmrtelny
    Soudě podle tý úvodní fotky, bude to pro Buzíka Jazzíka jako dělaný *5*
  • Black_Hand
    rekl bych, ze na tve uvaze neco bude :). i kdyz pred postem bych doufal, ze ne.
  • DangerousDave
    takéto veci priemernú hráčku AC netrápia ... kašli na to *3*
  • danny_the_hound
    Uwe Boll vie točiť aj dob... ehm... priemerné filmy ak veľmi chce. Tunnel Rats celkom újdu a Rampage je vraj tiež z istého uhla pohľadu zaujímavý. Ja si chcem ale nájsť čas na Darfur, ktorý je vraj dokonca až nadpriemerný.
  • No mě se Doom docela líbil, jen neměl moc společného s předlohou *1* , jinak rozhodně souhlasím že FPS pasáž byla nejlepší z celého filmu, kdyby tak byl točený celý tak to mohlo být velice zajímavé dílko.
  • Jsi otravnej. Navíc ty výblitky očividně nikoho ani nezajímají. Sorry, kámo, ale jdi se vysr_t.
  • ...na podzim příštího roku další díl série AC... Hej, cože? Na to, že ještě nevědí jak dopadne přechod na AC3 je to docela odvážný krok (i když AC3 má úspěch jasný, ale přeci jen....).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit