Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co ma autor clanku proti Princovi z Perzie?? ved nedopadol katastrofalne, a aj hodnotenia ma velmi kladne :)
  • kubi-wan
    Pro mě byl DooM teda nejhorší videoherní adaptace, co jsem viděl... navzdory tomu mi tam přišla super ta FPS pasáž. Ale jinak jsem to prozíval. Tma v tomhle filmu netvořila napětí, jen způsobovala to, že jsem viděl velký ho*no.
  • Strcte si tie reklamy niekam doprdele.. Aspon si overte ze ide kazda z nich nejak viditelne uzatvorit, banda jedna vsivava
  • N7N7
    Postal celkem ujde, ale víc se mi líbilo Far Cry. Pokud člověk od filmů Uweho Bolla nic nečeká, tak občas může být i příjemně překvapen. Vypnutý mozek je nutností. *2*
  • KeanuX
    Nejlepší film podle hry je Postal, ať je Uwe Boll jakej chce, tak když při tomhle filmu vypnete mozek, náramně se bavíte *1*
  • Black_Hand
    tak doufam, ze to bude mit lepsi scenar, nez AC2. doufam, ze historicky postavy nebudou jenom ve stylu "vidite! tady je postava tak pojmenovana!" a naklada se s ni uplne jinak. viz treba komicky machiavelli, ktery ma ke hloubavemu strategovi asi tak daleko jako ezio k tichemu, ucelnemu asasinovi. nebo "nechame hlavniho zmetka utect! dyt to nedelame kvuli pomste! mame co jsme chteli!" a tak nejak ignorujeme, ze to ho asi tezko presvedci aby s tim prestal... na konci jsem mel pocit, ze jsem videl neco na urovni promethea...
  • BoB.2
    Ještě aby nenašli.
  • N7N7
    Toto je pro mě dobrá zpráva, na filmy podle her se podívám docela rád. Nejvíc se mi zatím líbil Doom, Silent Hill a Dead Space: Downfall.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit