Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale nemel jejdasu, vis o tom zcela zjevne lautr howno. Pristup (do zcela libovolne) oblasti pameti je ciste veci OS. Uz kdysi davno v dobach 8mibitu se pouzival takovy pekny trik, ze CPU vykreslil do pameti grafiky nejaky obraz, a pak tu pamet nastavenim prislusnyho registru predal grafarne, ktera to zobrazila. Na PC to lze delat presne stejne. Zalezi jen a jen na OS co dovoli/nedovoli delat. Ostatne, na widlich se da soft patchovat i za chodu, protoze se jinak zvlast nebranej zapisu do cizi casti RAM ... (at zije bezpecnost).

    Pokud grafarna pouziva tzv "sdilenou" ram, a OS mi dovoli do ni zapisovat, tak do ni zapisovat (z CPU) muzu. A uplne stejne muzu (primo apliakci) zapisovat do RAM, ktera je na GPU. Je to jen otazka kusu kodu, tu pamet si muzu namapovat od adresy X do Y a pak si do ni psat co chci.

    Jenze ve slusny spolecnosti se takovej pristup povazuje prinejmensim za poradnou prasarnu.
  • Jack1947
    Což už dneska přestává platit nejdříve Wolf a ted Dead rising3, Alien:Isolation, Lichdom... a další přibudou.
  • Ty zjevne vubec netusis, ze stavajici konzole jsou zcela standardni PC. Pouzivaji presne stejne CPU a presne stejne GPU. Samo lowend, protoze cokoli vic by se v ty pidikrabce upeklo.
  • Ja mam 10 let stary desktop, aktualne s win 7 a funguje mi na nem 100% games. Pravda, nikoli na maximalni nastaveni, pochopitelne, ale rada nv 8800 je stale jeste na hrani dostacujici. A abych si zahral libovolnou stavajici gamesku na max ... staci mi vymenit GPU.
  • Zajimavej napad ... na x86 emulovat x86 .... ;D
  • Na PC s totoznym HW by bezelo presne totez. Muj prvni "personal computer" mel 128kB RAM, a z toho 99% aplikaci stejne umelo vyuzit maximalne pulku (ani ne, protoze cast byla mapovana systemu). A co vsechno na tom bezelo. Zkompiluj si dneska helo world. Bude to mit par MB.
  • Jack1947
    No vidíš a já mám dokonce 8GB. *4*
  • 100% her se vyviji na PC => musi na PC fungovat. Prave proto je stavajici konzole PC, protoze delat gamesku na PC pro jinou architekturu je mocni mura.
  • Tvuj bod 3) je ale zcela mimo ... navrch s minimem prace pujde rozchodit konzolovou hru i na PC, je to stejna architektura, takze bude treba jen par knihoven. Alternativne pujde PC prizpusobit cely konzolovy OS. Jen otazka casu.
  • Vážne nevím co je toto za požadavky,to je sestava ve které se brzdí jedno s druhým.Já mám kompl novej tak doufám že to rozjedu.Ale i tak si říkám ,že snad neznám člověka kterj by měl Phenom a
    6GB RAM.Celé je to nějaké divné s takovuhle se ta hra chytne jen na konzolích a to ještě kdo ví za jakou cenu.
  • ty vole! ty o com meles? *1* *1*
  • CrocoRay
    Záleží jakou i7 máš a taky záleží kolik dostojí Ubisoft těmhle požadavkům, takže bys to možná utáhl a možná ne. No a pokud máš 60 táců na nový comp, tak tím lépe pro tebe, ale každý na to nemá. A kromě toho je i tak zbytečné co rok upgradovat, když na konzolích to jede na horším hardwaru a navíc je to dost otravné furt něco měnit. Mluvím za sebe jako líného člověka.
  • Z blogu Hnujbisoftu:
    Processor (Minimum)
    Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz

    Panove jedou asi na nejakych tvrdych drogach, protoze si vybrali procesory kazdy z uplne jiny vykonnostni kategorie. Ta i5 je skoro 2x tak vykonna, jak ten starej Phenom a FX je jeste silnejsi. Pokud je minimum CPU ten slaboucky Phenom, tak grafika typu GTX 680 je k takovymu procesoru naprosty vysmech a plytvani penezi. K tomu Phenomu nejvyse GTX 660/R7 270. Cokoliv lepsiho by ten procesor nehorazne brzdil. I i5 2500K je ke GTX 680 na hrane.

    Shrnuti: nevedi, co pisou.

    http://blog.ubi.com/assassins-creed-unity-pc-specs/
  • Tohle prinasi uplne nove moznosti zpracovani dat a efektu, ale chvili potrva, nez se to vyvojari vubec nauci vyuzivat a nasledne optimalizovat a efektivne vyuzivat. Par let to potrva. Na pc to bude mozno emulovat tim, ze se prislusna data budou kopirovat tam a zpet mezi pameti pro CPU a GPU, coz bude mnohonasobne pomalejsi a bude tedy vyzadovat mnohonasobne rychlejsi pocitac a mozna i tak to bude neefektivni a nemozne. Mozna se to proto bude vyuzivat jen u exkluzivit. Kazdopadne ono tvrzeni, ze konzle omezuji pc hry je trochu zavadejici. U multiplatformnich titulu maji vsechny platformy nejake omezeni, vcetne PC a omezuji tim vyvoj her.
  • Tak hlavne jde o to, ze procesor v PS4 je APU, tedy jadro CPU i GPU je ne jednom cipu, coz poradne neumi ani nvidia (neumi udelat poradne CPU) ani intel (neumi udelat poradne GPU). AMD je jediny, kdo umi udelat APU s poradnym CPU i GPU.
  • Ne, u integrovanych grafik se pamet rozdeli mezi CPU a GPU, ale nesdili se. U PS4 CPU i GPU mohou pristupovat do te same pametove oblasti, takze nektere vypocty nad stejnymi daty muze provest CPU a jine GPU, podle toho, na jake vypocty je ktery procesor efektivnejsi. A tohle bezne PC (a jejich procesory) neumi a ze to PS4 umi je prave zasluhou prave pomerne narocnych uzivatelskych modifikaci.
  • Tak jsem sa na to vysral a koupil konzoli...PC je naprd
  • species
    Treba si muzem delat prd*l z lidi co se snazi byt na diskuzich megachytri a ve skutecnosti jim rodice koupili PC a jelikoz lezi na stole uz dva roky tak je to "dedecek"...... v podstate z tebe.

    edit - troufam si tvrdit ze clovek co je schopen svym prijmem zivit byt, pravdepodobne nejaky to auto(kdyz je rec o PC za cenu slusne ojetiny) a jeste si kupovat PC za 60 litru ma dost socialni inteligence ale neplacal takovy h*vna jako tady placas ty. :) Bez urazky, samozrejme.
  • Mně spíš nějak nesedí ty minimální požadavky na FX 8350 @ 4.9 GHz vs. doporučeno FX 8350 @ 4.0 GHz.
  • p.s.
    tolik druhu hw lol k čemu je to dobrý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit