Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jinak fakt enchápu co tím sledujou
  • del0
    Nejsi náhodou české alter ego starého dobrého sonyboye Joa? Ten taky tvrdil, že konzole je 10x výkonnější než PC při stejných FLOPs díky magické optimalizaci/whatever bullshit. Bohužel, chudák se mýlil a navic PS4 jede na architektuře x86, takže jsme nyní uplně v jiné situaci a veškeré výše zmíněné báboly nemají význam.

    Konzole je prostě low-end PC, bez ohledu na to, co vidíš na TV. Konzolový vizuál je výsledkem jednoho fejku za druhým. Od snižování rozlišení obrazu, stínů, bluru everywhere, fps locků až po optimalizaci in-engine cutscén (záběry kamer, kvalitnější assety, než ve hře). Zkus se zamyslet na tím, jak moc by se SONY líbilo, kdyby sis na průměrném PC zahrál PS4 portovanou hru v 1080p a 60fps, zatímco na PS4 to běží 900p a 30fps. PC HW na to výkon má, akorát proč by si někdo kálel na vlastní písek. Tady jde v první řadě o prodej krabiček.
  • del0
    Ano, potřebuješ silnější železo, ale leda v případě, že je odfláknutý port. *15* Btw, PS3 není x86 architektura. Jablka a hrušky.
  • ano je to i7 starší generace a jsem si jistý že by to utáhl (kdyby mne ta hra zajímala, co nezajíma *1* ) mimochodem muj komp stary 3 roky stal kolem 30 tacu a kdyby mi nejaka hra nešla, jako že mi jdou všechny, tak jdu a koupím nový klidne i za 60 tacu.

    jen je to vtipný jak master race pláče nad hw narocnosti
  • CrocoRay
    I7 je dědeček? Ale není i7 jako i7. Jsou jednotlivé generace a v každé různé typy. A tenhle typ stojí přes 7 tisíc. To samé ta grafická karta, která je uvedena jako minimum. Ta doporučená stojí 10 táců :-)

    ten tvůj tři roky starý comp určitě nesplňuje doporučené požadavky nebo nerozumíš hardwaru anebo není tři roky starý.
  • lol tady to porad žije? *1* nechci nic rikat ale ten doporučený komp se mi válí doma už nejake tri roky (i7 je vlastne už takovy dedeček) a vlastne jsem ho ani poradne nevyužil, tak jakypak copak *3*
  • CrocoRay
    Tak co se týče požadavků u předchozího dílu AC IV: Black Flag, tak jako minimum u procesorů uváděli Intel core 2 quad Q8400 a doporučeno core i5 2400s 2,5 ghz. A u grafické karty minimum byla gtx260 a doporučená gtx470.

    Já to hrál na sestěvě core 2 duo E7400 2,8 ghz a GTX 650 na minimální detaily v rozlišení 1920x1080 při nějakých 27-32 fps. Jako není to střílečka a já nejsem nejnáročnější, takže s počtem snímků za vteřinu jsem problémy neměl.

    Z toho si nějak můžeme přibližně vydedukovat, jak na tom bude asi nový díl Unity, co se týče požadavků a následně jak to bude fungovat v praxi.
  • Já si myslím, že toto jsou nároky fakt na ultra detaily neb pro 4k rozlišení. Ani Black Flag IV nebyl tak naročný a to jsem ho s mou herní sestavou rozjel na ultra. Takže mám pocit, že tuto hru rozjedete i na slabších počítačích aspoň na nižší nebo střední detaily. Já doufám, že to můj stroj zvládne aspoň na střední detaily *11*
  • Jak je možné že dnes každá AAA hra vyžaduje 30+ gb a víc místa na disku ? O_O Dneska mít 15 terabajtovej disk. *9*
  • tak s tím výkonem procesoru se šeredně pleteš...směšné
  • Máš ho tam *3*
  • vzdit to vypada porad skoro stejne
  • Lawliet
    Třeba ty nároky počítají s fullHD a 60 fps.
  • Trololololo
  • A u integrovaných grafik se paměť nesdílí?
  • jasne ze 64bit hry nepojedou na 32 XP kde muzes mit max. 4GB RAM a DX9 na xBoxu bez HDD ti taky nepojedou hry co vyzaduji HDD *3*
  • Hvezdne valky,take muzou stat 5miliard,pokud na to bude rozpcet.Ubisoft toho ma dost rozpracovanyho.
  • Sice na pc to muze byt hezci,ale penize,staci si precist ,kolik stoji takova indie hra.
  • Jo, to ti tak žeru *15*

    Řekl bych, že když máš takovou sestavu, měl bys poznat rozdíl ve snímkovací frekvenci. A technicky tomu asi moc nerozumíš, protože velikost televize (navíc v mm *7*) nemá na nic vliv. Jde o rozlišení a procesor se z toho moc víc nezapotí. Leda, že bys jel na integrované grafice (na stroji za 50k).

    No fakt sranda tenhle tvůj komentář *3*
  • Pojďme si trochu zaspekulovat a položme si otázku: Cui bono?
    Máme tu „novou“ generaci konzolí s nezvykle poddimenzovaným HW v porovnání s PC (oproti minulým generacím). Máme tu MS, jehož konzole zaostává za PS4 v prodejích i ve výkonu. A máme tu PC, kde je vysoká míra pirátství.
    MS vydá budle X1 s hrami ze série AC. Poslední díl AC jede stejně „dobře“ na obou konzolích. Aby to nevypadalo, že HW nestíhá, prohlásí se 30 fps za výhodu. Hra má mít šílené nároky na PC.

    1) Pokud bude mít ostře sledovaná hra (kterou AC je) na PC šílené nároky a na konzolích poběží „dobře“. Vydělají na tom MS se Sony - konzole budou vypadat našlapaněji, než ve skutečnosti jsou.
    2) Pokud budou mít konzolové verze stejné parametry, vydělá na tom slabší platforma - MS (pamatujete AC bundle?).
    3) Pokud - z důvodu uvedených v bodě 1 - hráči přejdou na konzole, kde (zatím) neexistuje pirátství, vydělají na tom (nebo si to myslí) MS, Sony, Ubisoft

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit