Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S těmy požadavky se na PC ta konzole snad fakt emuluje, ne? :D
  • kdyz ti na hrani staci 30fps tak na PC komponenty nemusis resit desitky let....
  • mysleno, ze takovej brak na PC nepatri
  • Já ano, ty jsi nepobral, co jsem napsal ja
  • Ten za tebou :D
  • hm, je na čase 560 vyměnit :)
  • To je taky důvod proč jsem si pořídil konzoli sice to graficky nebudu mít jak na pc ale nemusím pár let řešit nové komponenty
  • Ok,kdyz teda nemam pravdu,tak me ukazte pc ze stejnou 8gb gddr5 ram jako ma ps4,nebo procesor,nebudeme pocitat odpory a kondenzatory.Ale, gpu, cpu,zbernice atd.
  • kamo to neni pravda,take jde o to kolik poligonu na danem obektu dokaze grafarna zobrazit,kdybis mel drive club na pc tak 5let stara grafarna ti treba udela full hd,ale nezobrazi ti 270 tis poligonu na jednom aute,chapes co tim basnik chtel rici
  • True story Bro *15* proto mam xbox one :) dalších 5 let budu hrát všechny novinky :D tak jak s 360 :D a nemusel jsem kupovat nove součástky *14*
  • Nesrovnavejte prosim vykon a soucastky z pc s temi konzolovimi,konzolove procesory a pamet ram,gpu i cpu je navrzeno na zakazku,primo firmou sony.Ps4 je navrzena vyhradne pro potreby studim sony,jako naughty dog,tvurci havy rain,tvurci killzone atd atd.Ne pro tvurci assassina.Tem je poskytnuta jen pc archytektura.nic vic nic min.Uncharted vam ukaze,a ta nova hra od tvurcu killzone s otevrenym svetem taky,a o Gta5 ani nemluvim,ponevadz rockstar vzdy pekl ze sony.
  • jasne, proc ne. To nastaveni je na ultra a jako bys nikdy nehral s mensim rozlisenim. Bomba je, ze 720p je bozi, protoze vypada skoro stejne a zere o dost min. dnesni doba je bozi. Ja musel zmensovat za mlada na 640x480 a byl jsem v klidu :)
  • ach jo. Asi si koupim konzoly podruhe v zivote, na nektery hry je vhodnejsi obyvak a kolektivni parba. Navic to breceni pc ckaru, mne stve, protoze se davvno degradovali na uroven notorickych zastancu a posmevacku z konzol klanu.
  • Ze se tady zbytecne rozcilujete. Ta hra si stejne nezaslouzi, aby fungovala na PC
  • Já? Ne, analytika.
  • a proto si ted konzolovej shi. nezahrajes na pc. Proste tyhle konzole se povedli a to jsem skalni pc hrac.
  • Jezis v klidku, nemusim mit full detaily a s r9 270 to pojede s necim stahnutym uplne v klidu. Nikdy mi zazitek z hry uber nastaveni nevylepsilo. Fakt ne. A full hd oproti 720p neni taky kdo vi co. Dejte si schvalne srovnavaci obrazky z her. Ja to musel udelat protoze jsem po koupi full hd monitoru nepozoroval skoro nic
  • ps4 shitka,je videt ze archytekture konzoli nic nevite.1.Mam to primobod ingenira od sony!Vykon ps4 ma byt vycerpan do 4let.Procesor je navrzen primo sony a nema nic spolecneho z amd jaguar v pocitacich,na zakazku primo vyrobena 8gb gddr5 pamet ram z propustnosti 176gb per second,sdilena s video ram.Tudis se komponent netlucou jako u pc,kde video ram ma propustnos 176gb,kdezto pametova jen 68gb per second,ale s pc komunitou resit archytekturu konzoli rozhodne nehodlam.Konzolova archytektura je delana primo jen na hry,pc podle moznosti a penez a neni primo jen na hry,proto takove naroky.
  • Jako jediny dil si nezahraju - mozna nekdy..ale uplne tomu rozumim,vsechny dily bezely snad na stejnem enginu ktery nebyl az tak narocny na vykon-v pomeru kolik zobrazoval postav a objektu.Ted to podle me bude vypadat docela jinak a je to dobre pokud by prisli se starou grafikou stejne by hraci nadavali
  • Lotr
    Tohle mne nijak neštve. AC je celkem kvalitní série. Ale důvod proč dělat upgrade počítače? To asi jen pro skalní fanoušky.

    Jediné co mne může jako PC hráče štvát je jedna věc.
    Požadavky jsou přehnané. Tedy pokud se PC verze nebude od konzolové opravdu lišit. Což se prostě nestane. Jde jen o "lenost" vývojářů kteří si zvykli na to že PC jsou prostě výkonnější než poslední generace konzolí a tedy mohou zanedbat optimalizaci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší