Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím že ti co si stěžovali že to nepoběží na 60FPS, budou rádi když jim to poběží aspoň těch 30 *3* *1*
  • Necht shoří všichni vyznavači Veskoslava a hlavně on sám na hranici... a taky v ohni pekelném ... lid si žádá svobodu svobodu bez útlaku Veskoslava. Burn in helll!!!! *16*
    • Och... Chybička se vloudila... špatný článek. Sry. *15*
  • ale ubisoft je vazne trida udelal watch dogs, assassins creed, far cry,splinter cell,tom clancys
  • tvl kdo napsal sem kokott...
    • nebuď na mne ošklivej milášššku *14*
  • jak milasku *14* *14* *14*
  • a co hrajes ty mastre *2* *2* *5*
    • šacho pexeso
    • Tak ako...toto je fakt...ja vlastne ani neviem, nie nic, zabudni nato, bav sa dalej *1* *1*
  • pokud se spokojite s 30fps pak vzdy staci minimalni konfigurace *3*
  • Na co by to optimalizovali na PC, když jsou PC hráči ochotni stále dokola vyhazovat peníze za novej hardware? Na konzoli za 10.tis to bude vypadat stejně jak na PC za 40.tis :D takže asi tak... PC je na internet, mail, word atd... konzole je na hraní :D AMEN!
    • a vsetci sa teraz z tvojho AMEN posereme a budeme si utekat kupovat konzole...nie dik, radsej budem mat doma jeden poriadny hardware *7*
    • PC za 10k je asi tam 2x vykonejsi nez konzole, na PC za 40 to bude litat ve 4k.
      • Jam97
        Ukaž mi PC za 10 000 který je výkonější jak PS 4 nebo Xbox One ... :D
        • C2Q + 8800GT + 8GB RAM + veskera bizuterie kolem (nejaka ta 500GB hdd, case, zdroj) se da koupit kolem 5-8k a i to bude vykonostne nad konzoli. Vpohode na tom pojedou vsechny soudoby hry. Po vymene grafarny asi tak 5x vykonejsi (kupodivu, do toho uplne vpohode pujde pichnout to nejvykonejsi GPU ktery se da koupit). A to nemluvi o tm, ze se do toho da pichnout SSDcko, ktery z toho udela tryskac.

          Takze nemel blaboly, M$ a Sony prodavaj nepouzitelnej nalestenej srot.
        • neprovokuj warez maxtard race, bo tu nabehne desat expertov co ti ukaze pc bez zdroja, skrinky, periferii, bluray a os a este si to budes musiet postavit sam popripade este hladat po bazaroch *15*
          • Jam97
            Já neprovokuji, já se jen slušně zeptal, protože evidentně jsem se vždycky díval do špatných obchodů :D
  • ja sem nenapsal sacho pexeso od ted budu masterx
    • Ty se za nas stydíš? V noci si mne říkal jinak.
  • jindra.veliky
    PC LOGIC

    nizky naroky = nejedna se o next gen hru
    vysoky naroky = odflaknuty port
    • kazdej kdo se v pc vyzna tohle muze rict uz po prvnim videu,na prvni pohled je jasny(pokud nejses slepej a nepatris mezi takovy,ktery nerozeznaji 30fps od 60),ze ta hra je bud zkhundena(asasin creed) a nebo hardware naroky odpovidaji vizualu(star citizen)
    • Ristoro
      Dlouho jsem neviděl dobře optimalizovanou hru pro PC. Snad jen Alien Isolation co tak čtu a pro mě ještě Hitman Absolution. A ještě Crysis 2 byl výborně optimalizovaný. Ačkoliv je AC série má nejoblíbenější, optimalizace stojí za ho*no. Takže ano, v 99% je to odfláknutý port, protože proč se snažit, když na PC už přece "nikdo" nehraje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit