Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak stydim
  • rozjedu to když mam amd fx 4350 , nvidia geforce gtx 760 2gb nvidia sli a 16gb ram
  • ja mam amd fx 4350 4.2 s turbem 4.3 a 12mb cache 4 jadrovy
  • no tak oni tady sou dva masterx
  • Stejně nechápu co komu cpete já mam kompa kterého tu nemá ani polovina z vás cca za 55-60k
    I7 4930k, ROG Asus Rampage Formula , 16 gb Ram ,Gtx 780ti
    A taktež mam Xbox One a hraju na obojím a hraje se mi na obojím skvěle !!! *16*
    Nehazejte hate na to když na to nemáte dost peněz .
    A stejně to ani vaším okem nepoznáte omg. od 25fps lidskému oku přijde pohyb jako plynulý
    Věřím tomu že bez program Fraps apod. by jste ani nevěděli na kolik fps hra jede .
    A taky jak můžete srovnávat PC s Konzolí připojte si své pc na televizi s uhlopříčkou 185 mm a dejte nejvyšší rozlišení !! Aspoň se vám procák zapotí .:) A k těm FPS uznávam jen Profi hrače který potřebuje opravdu rychlý reflexy ale vás tady poslouchat .
    *3* *3* *1* Sečteno podtřženo každý si hraje na čem chce a taky podle jeho finanční situace myslíte si že kluk co si chce zahrát novinky ale nemá 50k na PC tak si koupí X360/PS3 za 6k a s fleshem a je rád ? *6*
    • Jo, to ti tak žeru *15*

      Řekl bych, že když máš takovou sestavu, měl bys poznat rozdíl ve snímkovací frekvenci. A technicky tomu asi moc nerozumíš, protože velikost televize (navíc v mm *7*) nemá na nic vliv. Jde o rozlišení a procesor se z toho moc víc nezapotí. Leda, že bys jel na integrované grafice (na stroji za 50k).

      No fakt sranda tenhle tvůj komentář *3*
    • predstav si, ze program fraps zapinam prave preto,ze sa mi hra nezda plynula a chcem vediet cim to je a vzdy zistim, ze je to 30timi fps OMG! *1*
    • Souhlasim, bez frapsu nepoznam, kolik hra jede. Ale zase na druhou stranu poznam, jestli hra jede v 30 nebo 60 fps. Neni to ale kvuli obrazu, jak si mysli a davaji vedet nekteri pozeri, ale kvuli citlivosti a odezve ovladani. Prave kvuli ovladani ma vysoky framerate smysl.
  • Zas tak přehnaný to není *5*
  • Vždyt takový nároky už měl skoro red flag takže nechápu co je na tom divného a nebo kdo čekal že to bude hrát na dual core s dx9 kartou ?
    • CrocoRay
      Black Flag byl dost náročný. Ale na minimum jsem to hrál s GTX 650. A věř mi, že na GTX 680 to nemá ani v nejmenším *1*
  • nechapu
  • Tak jsem sa na to vysral a koupil konzoli...PC je naprd
  • si kupte poradnej pocitac socky ja to bez problemu zahraju na mych šesti monitorech
    • Deláš securiťáka v kauflande?
      • Já? Ne, analytika.
    • Ne každý je politik.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit