Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hlavne musis koupit kvalitni pasivni chladic a odhlucnenou skrin.
  • Veny
    Áha, díky :-)
  • Veny
    Ehm, já to hrál na noťasu kterej mafii 3 "rozjel" asi s 0-5 FPS...
    Samotnej Ghost Recon měl pak stabilně tak 20-30 FPS, samozřejmě všechno na low :D
  • nightborne
    Jasný, ale to má zamčený větráky na 100% bych řek, jinej důvod mě nenapadá teda =)).

    Já sem si nastavil vlastní křivku, celkem pochopitelně, a větrák při plný zátěží a snesitelný teplotě běží okolo 80%. Což teda taky neni úplně tichá noční poezie, co si budem, ale TAKOVEJ hukot jak na tom vidku to neni, z toho by mi tak do hoďky začlo kapat na karbid =D.
  • Draken69CZ
    Jj tady jsou sice dva, ale on ten jeden nebude o moc tišší :D Jsem zvědav na nereference u 1080Ti

    https://youtu.be/JhlZGcJpU-o?t=7m11s
  • Draken69CZ
    LOL nějak jsem to pomíchal s předchozím příspěvkem, představil jsem si lock na 60 ne V-sync *3* njn teoretik *15*
  • nightborne
    Souhlas, taktuje se skvěle, mám ho normálně na vzduchu (nechci přijít o záruku, upřímně) a momentálně na 2Ghz boost na jádře, plná zátěž a 80 stupňů, což je naprosto v klidu.

    Akorát tichej teda vážně není *1*
  • Draken69CZ
    Když je to pod vodou tak se dá ten Titan pěkně honit *15* Ale i tak je to masakr
  • Paulcz
    https://en.wikipedia.org/wiki/Screen_tearing
  • Draken69CZ
    Jak to zabrání tearingu?
  • nightborne
    7700k a Titan, mhm. Přidal sem trochu takty - ale už se bojim to tlačit dál - a dosáhl sem průměrných 42 fps. A to se vyplatí *7* .
  • Draken69CZ
    i7+Titan?
  • nightborne
    Plná palba, 4K, 41 fps v průměru (rozteč cca 35-45). Je to v klidu hratelný, ale kdybys chtěl stabilních 60 ve 4K, tak by to chtělo FAKT monstrum.
  • BoB.2
    Má na to někdo železo?
  • Paulcz
    Já ve všech hrách používám V-Sync tj. lock na 60 FPS, zabraňuje různým obrazovým vadám jako tearingu atd. navíc hra nevytěžuje hardware na 100% (jak cpu tak gpu) - nižší teploty, nižší hluk, nižší spotřeba.
  • Veny
    Je mi ochotný někdo vysvětlit jaké jsou výhody toho, když si hráč dobrovolně zamkne FPS?
  • Veny
    Season Pass ve kterým stejně nebude vše (viz. Anno 2205, kde si hráči museli vyřvat aby poslední DLC bylo součástí season pass :D )
  • Bohužel předvádí vychytávky které považuji za druhořadé. AI děsivá, velení jednotce osekané až na dřeň, animace průměrné, krycí systém chabý, balistika sniperek usměvná. Otravný koncept Far Cry s toho smrdní na hony daleko. Na to že The Divison byla koncipována jako RPG tak v mnoha aspektech dáva Ghost Reconovi na frak. Obsahově to je veliká hra ale jak dlouho bude zábavná si netroufám ani odhadnout. Max. 20 €. *6*
  • Oni se stále najdou lidé, co očekávají kvalitní hru od Ubishitu??
  • Tak doufam, ze si jim to po bete napsal do dotazniku. Ja jim to tam napalil, kdyz uz teda chteli znat nazor ... akorat mi prijde, ze se ptaj trosku pozde, kdyz uz to jde na pulty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit