Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 70 euro deluxe edice, 90 euro gold deluxe edice. 100 euro platinum deluxe edice se Season Passem *1*
  • Až zase budete psát petici za vydání konzolovky na PC, tak ti to připomenu...
  • No, že letadla nemají zrovna ideální gameplay jsem ještě schopnej jakž takž akceptovat, ale že i jízda autem bude taková katastrofa to už mi hlava nebere...
  • Naprostý souhlas se Savicz. Je krásný že hra vypadá úžasně pro pár vyvolených s nVidií 1000+ ale co hratelnost? Vždyť to byla v betě katastrofa. Takhle blbou arkádu(myšleno ovládáním) jsem už dlouho nehrál, auta se chovaly jak v NFS1 a helikoptery byly totálka. Nehledě na to že po pár desítkách hodin tahle hra musí začít nudit. Takhle plýtkou hru můžou vydat maximálně pro konzole a jejich gamepady ale pro PCčkáře je to ostuda. Už vidím těch 60eur co za to budou chtít. Ani smykem. Je potřeba dát UBI najevo že takhle tedy ne a nekupovat jejich hry.
  • HBAO+ je sice fajn, ale mohli by prvni neco udelat s ovladacim modelem letadel/vrtulniku, protoze nic tak strasnyho jsem jeste neridil. s letadlem se pristava tak, ze vypnete motor a nejaka cesna magicky dosedne na zem *15* vrtulnik v polovine pripadu nereaguje na "pritazeni" nahoru, takze jedinej zpusob jak ziskat vysku je zastavit na miste a drzet "plyn"
  • residentevilfans
    Konecne poradnej coop
    *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit