Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erien
    Zaujalo mě celkově několik her, ale žádná ve mě nevzbudila takové pocity, jako právě Watch Dogs. Zatím jediná hra, kdy jsem si na konci říkal proč to končí, chci vidět víc. Jestli bude celá hra stejně dobrá jako ta ukázka, máme se na co těšit. Potvrzeno to bylo pro všechny platformy, což mě těší ještě víc.
  • Keyz
    Dobrý příklad jak využít věcí z assassin creed do jiného titulu.Ikonky jsou stejné/skoro stejné.To samé mapa a určitě i s pohybem a pod neměli takový problém když již měli assassin creed.
    To je super.Pak to hra trvá kratší dobu na vytvoření a když se výrazněji odliší od assassin creed tak to bude dobré.
  • Dosť by ma zaujímalo, na akom engine to beží...
    P.S.
    Ubisoft pred E3 teasoval screnshoty nejakej fantasy hry (Jugment is coming...) a po na prezentácii po nej ani chýru *13*
    • deridon
      řekl bych, že na stejném co Assassins Creed 3 (tedy vylepšený Anvil engine či jak se jmenuje)
  • Podla ludi na reddite, co boli na prednaskach to bolo vsetko hrane s controllerom ktory vypadal ako dualshock, ale na PC kvoli grafike... Far Cry, Assassin, toto... proste vsetko, co Ubisoft ukazoval a bolo to multiplatformove.
  • Ghostery found the following:
    Facebook Connect
    Facebook Social Plugins
    Gemius
    Google +1
    Google Analytics
    LinkedIn Widgets
    Twitter Badge
    Twitter Button
    • walltar
      I ty hackere ... *1*
  • Ellendway
    Vypadá to pěkně. Doufám, že bude ve hře stejně otevřené město jako v GTA.
  • ani bych se nedivil kdyby vyrobci hw meli hotovy hw ktery daji do prodeje az za par let (kdy vyjde tahle hra) no a dali vyvojarum tenhle hw aby na to tu hru optimalizovali
    • Všechno to je spiknutí!!! Noste čepice z alobalu, jinak vám budou číst myšlenky jejich orbitálním sonarem a budou vás ovládat iluminátním kvantovým paprskometem! Jdeme protestovat do ulic! ... nevim proti komu a do kterých ulic, ale jdeme změnit svět!
    • tohle dava smysl treba ja mam znamy v nvdii a hram na karte ktera se bude prodavat az v pristim roce. současne nejnarocnejsi hry na tom bezi 200 fps
      • Ja mam zname v Ubisoftu a hru uz mam dohranou, je to blbost, fakt
      • 1LordBlackadder
        A já mám znamé v Indii, co jezdí na slonech s kolečkovými bruslemi.
        • walltar
          Nechčeš pořádat zájezdy? Já bych řekl že o kolečkové bruslení na slonech by mohl být celkem zájem.
        • a ja mam znamych!
      • Jo a ja mam zname v NASA, hraji na jejich tehcnice a dosahuji 2000 fps. Fakt, nekecam.
  • asi to bezelo na nove generaci konzoli, slyšel jsem že ty budou daleko vykonnejší než pc
    • běželo to na ps3, jako každá hra na ubisoft prezentaci krom specialit z wiiu
    • Jazz
      Jojo, první měsíc.
  • Ubisoft proste umi, to se musi nechat.
  • GTA meets Deus Ex. Excellent. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit