Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marquis
    Ten ovladač fakt vypadal spíš jako WiiU Pro Controller... a přišlo mi, že to hráli na PC.
    • V diskusi o konferenci Ubisoftu daval nekdo screenshot toho ovladace, na kterem bylo videt kousek zluteho tlacitka (zlute tlacitko Y ma na z tohoto uhlu viditelnem miste X360 ovladac).
      • Xbox ovladac jde pouzit i na pc.
        Takze tech moznosti je vicero.Bud jeste nemaji novy design ovladace pro novy xbox a tak pouzili ten stary ,nebo to opravdu bezelo na starem xboxu(tomu moc neverim) ,nebo to bylo pichle do pc(at uz jsou planovane platformy jakekoliv).
        PS3 ovladac mi to moc nepripomina,stejne tak ten z WiiU.
        Ale ze by si Ms nechal ujit tu prilezitost to zaradit do sve konference?
      • Viz http://i48.tinypic.com/t9vamv.jpg
    • To nebyl WiiU ovladac, schvalne jsem se na to koukal a pravy analog byl dole, jako u X360 a ne nahore. Ale je to divny o to vic, kdyz Ales zase pise, ze to bezelo na PS3 :)
      • neni to jedno? Vzdyt se te hry stejne dockame za "par" let *1* to na cem to hraji je si myslim uplne jedno. Voni v UBI vzdycky reknou, ze na necem pracuji uz pres 2 roky a pracuji na tom chvili. Ani bych se nedivil kdyby dva roky pracovali na tehle predvadecce *1* Takze zatim mi je jedno na cem to hrali a na cem to budem hrat potom my, kazdopadne na tohle znam ubi moc dobre....na vsem se pracuje dlouho, je to tesne pred vydanim, ale pak se odklada dalsi 3 roky *1*
        • No to neni moc jedno na cem to bezi. Kdyby to nahodou bezelo na X360, nebo PS3, tak by byla jistota, ze takovou grafiku uvidime i na soucasnych konzolich.
          • Myslis, ze takovou grafiku uvidis na soucasnych konzolich kdyz ted uz vetsina her zdima maximum vnitrnosti? Vetsina her, pokud to nejsou hloupe porty crtl+c vypadaji na PC daleko lepe. No za dalsi, i kdyby to bezelo na soucasnych konzolich, tak tento ani pristi rok si to urcite nezahrajem a pokud te tato hra uchvatila pouze grafikou, tak ses asi nedival na to ostatni. Me celkem zaujalo to, ze se jedna o uplne novou znacku....myslim ze uz je preassassinovano, prefarcryovano, presplinterovano atd.....zaujalo me pojeti a napad cele hry....to bylo to co me nutilo se na to divat, grafika to uz bylo neco navic, ale netvrdim ze graficke zpracovani me nenadchlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit