Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • běželo to na ps3, jako každá hra na ubisoft prezentaci krom specialit z wiiu
  • 1LordBlackadder
    A já mám znamé v Indii, co jezdí na slonech s kolečkovými bruslemi.
  • Ghostery found the following:
    Facebook Connect
    Facebook Social Plugins
    Gemius
    Google +1
    Google Analytics
    LinkedIn Widgets
    Twitter Badge
    Twitter Button
  • Jo a ja mam zname v NASA, hraji na jejich tehcnice a dosahuji 2000 fps. Fakt, nekecam.
  • mám úplně stejný dojem.. pokud si to vezme ale z těch všech her to nejlepší... mohla by to být opravdu pecka
  • Jazz
    Jojo, první měsíc.
  • Ellendway
    Vypadá to pěkně. Doufám, že bude ve hře stejně otevřené město jako v GTA.
  • tohle dava smysl treba ja mam znamy v nvdii a hram na karte ktera se bude prodavat az v pristim roce. současne nejnarocnejsi hry na tom bezi 200 fps
  • ani bych se nedivil kdyby vyrobci hw meli hotovy hw ktery daji do prodeje az za par let (kdy vyjde tahle hra) no a dali vyvojarum tenhle hw aby na to tu hru optimalizovali
  • asi to bezelo na nove generaci konzoli, slyšel jsem že ty budou daleko vykonnejší než pc
  • Ubisoft proste umi, to se musi nechat.
  • GTA meets Deus Ex. Excellent. *4*
  • DangerousDave
    sa na to pozri lepšie ... vysoký polycount, špičkové shadery, dynamické soft svetlá, výborné časticové efekty, cloth simul., AO, skvelý DOF a pri výbuchu a kolíziách sa ani len nezakolísalo framerate. Vyzerá to podobne ako GTAIV s iCEnhancerom a s tým majú problém aj najvýkonnejšie súčasné herné stroje. Toto bola hra na PC.
  • ucho
    zajímavé.
  • Hairy_Ass
    Patrně nejlíp vypadající hra dneška. Co se dělo na obrazovce, na to jsem čuměl s otevřenou hubou. *1* *14*
  • Běželo to na PS3.
  • kubi-wan
    Líbí se mi to. ALE nemoh jsem se zbavit pocitu, že je to směska her, co už jsem někdy hrál. V první řadě Assassin's Creed (neřikejte, že to "načítání" města na začátku nevypadalo jak z AC), pak Deus Ex, Hitman, GTA, nebo hlavně Syndicate (to hackování je tu prakticky stejný, byť využitý ve komplexnější míře)... no... ale hezky to jinak vypadá, to jo...
  • Ty kráso ty animace ta grafika.Navíc cyberpunk ala Deus ex...prostě bomba *8* *14*
  • http://i48.tinypic.com/24w6ete.png

    PC, Xbox360, PS3
    Zdroj nejasný.
  • Tak na gameplay Watch Dogs jsem koukal s otevřenou hubou, totální nářez, Asasín taky dobrej, ale tohle... *8* To nové SW, 1313, sakryš, když si to představím v podobném stylu s takovou grafikou... ouuuu :D

    Jinak muselo to běžet na nějakém nabušeném PC, tohle, bych řekl, už je pro současné konzole prostě příliš velké sousto.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit