Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • At uz to bezelo na cemkoliv,tak jsem rad,ze v te zaplave sequelu a prequelu prisel nekdo s necim novym a pomerne i dost originalnim.
    Krom toho vizualu urcite stoji za pochvalu animace postav,ktere byly paradni.
    A osobne se mi zamlouva fakt,ze i kdyz maji k dispozici velmi vyspely engine,tak nesklouzli k prepaleni efektu(jak tomu casto byva s hdr atd) a udrzeli si stridmost.
  • Tak jsem pro zajímavost při čekání na Sony čekl 2chan. Japonci na MS, EA a UBI zdá se celkem kašlou. Asi se pořádně rozjedou až u Sony a Nintenda.
    http://jun.2chan.net/31/res/1968771.htm

    Ale jeden týpek tam říká, že Watch Dogs vypadá super a druhej, že UBI jsou dobří každej rok a že dělají hry, co si můžou užít i Japonci.

    A to se počítá. *3*
  • GlaDOS
    No jo, jenže to je stejně fuk. Pokud tu konzoli nemají vedle sebe vystavenou, tak ten ovladač může klidně vést kamkoliv. Fakt těžké říct. To se dozvíme už za 33 minut. Teda já až ráno, protože jdu spát.
  • myslim, ze mackaj co se da.....nebo je to fakt paradni engine hry, ktery dokaze tak perfektni vizualni zpracovani prekousat PS3. Ale myslim, ze na tohle uz jsou konzole soucasne generace ponekud slabe
  • Pokud nemaji k dispozici prototypy novych konzoli *3*
  • Myslis, ze takovou grafiku uvidis na soucasnych konzolich kdyz ted uz vetsina her zdima maximum vnitrnosti? Vetsina her, pokud to nejsou hloupe porty crtl+c vypadaji na PC daleko lepe. No za dalsi, i kdyby to bezelo na soucasnych konzolich, tak tento ani pristi rok si to urcite nezahrajem a pokud te tato hra uchvatila pouze grafikou, tak ses asi nedival na to ostatni. Me celkem zaujalo to, ze se jedna o uplne novou znacku....myslim ze uz je preassassinovano, prefarcryovano, presplinterovano atd.....zaujalo me pojeti a napad cele hry....to bylo to co me nutilo se na to divat, grafika to uz bylo neco navic, ale netvrdim ze graficke zpracovani me nenadchlo.
  • GlaDOS
    Spíš se přikláním k tomu pc s napíchnutým gamepadem. Pokud je hra pořád rozpracovaná, tak je pro ně nejlepší ji prezentovat na stejné platformě, na které ji dělají.
  • Aby sme se jeste nedivili *1*
  • Tomu se mi nechce moc verit.
    To jsou vsichni ostatni vyvojari takovy diletanti ,ze nedokazou z PS3 vymacknout neco takoveho?
    Prece jen,ten skok po vizualni strance je pomerne dost velky ve srovnani i s tema nejhezcima hrama na trhu(vydanyma,nebo oznamenyma).
    A navic IGN *1*
  • Máš recht, bude to Steambox exclusive.
  • prudislav
    IGN *1*
  • prudislav
    a původní francouzskej tweet od redaktora z toho fr. serveru https://twitter.com/PoufyGB/status/209795231481204736
  • Tak to si stříknu do trenek, má to super nasvícení, detailní modely, trochu to připomínalo tu ukazku z E3 2006 na Getaway... a kvalitou je to skoro jak UT4 engin to demo samaritan
  • No to neni moc jedno na cem to bezi. Kdyby to nahodou bezelo na X360, nebo PS3, tak by byla jistota, ze takovou grafiku uvidime i na soucasnych konzolich.
  • http://www.ign.com/articles/2012/06/04/e3-2012-ubisoft-reveals-ctos
    "Creative director Jonathan Morin from Montreal hosted a short playthrough of the game, played on a PlayStation 3."

    Aby ses ještě nedivil.
  • To se zdá jako nejpravděpodobnější, PS3 ani Xko to nemužou utáhnout, bylo to moc
  • Xbox ovladac jde pouzit i na pc.
    Takze tech moznosti je vicero.Bud jeste nemaji novy design ovladace pro novy xbox a tak pouzili ten stary ,nebo to opravdu bezelo na starem xboxu(tomu moc neverim) ,nebo to bylo pichle do pc(at uz jsou planovane platformy jakekoliv).
    PS3 ovladac mi to moc nepripomina,stejne tak ten z WiiU.
    Ale ze by si Ms nechal ujit tu prilezitost to zaradit do sve konference?
  • Nechci bejt skeptickej ale puste si to v HD, to mělo tolik detailů, že pochybuju že to běželo na nějaký dnešní konzoli, jestli jo, tak budu čumět jak sojka
  • neni to jedno? Vzdyt se te hry stejne dockame za "par" let *1* to na cem to hraji je si myslim uplne jedno. Voni v UBI vzdycky reknou, ze na necem pracuji uz pres 2 roky a pracuji na tom chvili. Ani bych se nedivil kdyby dva roky pracovali na tehle predvadecce *1* Takze zatim mi je jedno na cem to hrali a na cem to budem hrat potom my, kazdopadne na tohle znam ubi moc dobre....na vsem se pracuje dlouho, je to tesne pred vydanim, ale pak se odklada dalsi 3 roky *1*
  • prudislav
    prej potvrdili nějakýmu francoutskýmu serveru že to běželo na PC s Xboxovým ovladačem
    viz: https://twitter.com/miladesn/status/209795736479604737

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit