Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ataker
    Veskoslave prosím už nereaguj :/ na plné čáře prohráváš jedině ty a tvé nesmysly co jsem píšeš. Opravdu už mám dost z tebe si myslíš, jak nejsi chytrý, že? Všechno ví a všechno viděl jasně no :D pan dokonalý...
  • Veskoslave, divím se, že se stále ještě křesťané modlí ke svému bohu a ne k tobě, protože soudě dle tvých příspěvků, Bůh je proti tobě břídil. *3*
  • DangerousDave
    ty máš nejaké problémy s čítaním alebo pochopením textu ? bavíme sa o grafike v konkrétnych hrách tak sem neťahaj fyziku a iné nezmysli .. a o engine som nepovedal pol slova. To že HL2 po grafickej stránke porazil D3 je tvoj subjektívny pohľad nič viac. Porazil ho otvorenosťou svojich lokácii, rôznorodosťou prostredia ale nie grafickou úrovńou.

    A čo má tvoj zbytok kecov o AI, style vyprávení, vozidlách a bezpečnostných prvkoch na Marsu spoločné s grafikou vieš znovu asi len ty.

    Týmto s tebou končím, pretože nechcem zasier*t diskusiu a už vôbec nechcem s tebou strácať čas.
  • Veskoslav
    Jj Prey měl běžet no, ale kdo ví, jestli vůbec někdy vyjde. Ale stejně je zvláštní, že dělali v ID Tech 4, která je nejlépe optimalizována pro Directx 8.0
  • deridon
    a já to rozseknu a řeknu to takhle.. obě hry na svou dobu byly majstrštriky! oba enginy se ždímaly a vypadaly suprově co se dalo, každý měl svou unikátnost, kterou se vyznačovaly.. Prey 2 měl běžet na ID Tech 4 a jak to vypadalo suprově, Source a Portal 2 taky nádhera, nevim co řešíte..
  • Veskoslav
    Nemluvila, jenom při zvednutí řekné hmm a tu zbraň a pamatuji si proto, protože jsem to kvůli Vám zapnul a mám přimo uloženou na tu pozici, pokud mi nebude stávkovat FRAPS, tak to i natočím a nahodím Vám to na youtube snad.
  • Veskoslav
    Takže jednou mi omlátíš o hlavu engine, pak mi omlátíš o hlavu to, že zmiňuji fyziku. Proboha tak si už vyber. Doom je dobrá hra, ale prostě se smiř s tím, ře ho HL 2 v době vydání porazil. Ať už délkou hry, stylem vyprávění, AI nepřátel, návazností na HL 1, prostředím (zakomponování vozidel), styl zbraní, nepřátelé, člověk musel i uvažovat při průchodu jednotlivými lokacemi, nemizející mrtvolu, které se při roztřelení prokovnici rozpadnou na kostru, IQ podpůrných Bravo teamů na úrovni bublajícího bahna, naprosto nesmyslně navržené bezpečnostní prvky základny na Marsu, naprostý nesmysl s baterkou, která spíše měla navodit bezmoc (ne, že by ji nemohli přidělat na pitomý kulomet, že:))
  • leckie
    Tak to jestli si pamatuješ takhle hlášky z celý hry, tak to potěš... ale pokud vím, tak hlavní postava z Dooma nemluvila ne? Něco jako Gordon Freeman... nebo už mi paměť neslouží?
  • DangerousDave
    tebe nedošlo že tu sa nebavím o engine ale o konkrétnych hrách ? že ?
  • Veskoslav
    Jak jsem psal výšše, toto řekne postava, když sundá BFG ze stojanu ve zbrojnici, když najdeš 4 místný kód, když ji uvidíš poprvé (jinak ten kód je 2589 a PDA k tomu kódu je schované pod jednou mrtvolou údržbáře:))
  • Takže ty ho opravíš za to, že napsal Bio, přičemž ty napíšeš Big freaking (což je taky špatně)? *7*
  • Veskoslav
    No protože to říká postava, když ji vezme do rukou:)A ano říkám tomu stejně jako ty:)
  • leckie
    Divný, že před tim si napsal Big, uh, freakin gun... ale to je jedno, já osobně tomu říkám BéEfGéčko...
  • Veskoslav
    Asi toho o těch enginech moc nevíš, co? Jinak by jsi veděl, že v roce 2005 vyhral Source engine při testech různých prostředí právě nad tím enginem, co poháněl např. Doom či Quake IV.


    P.S: Hmm a s těmi screeny to opravdu myslíš vážně? Já jsem rozhodně takové neměl.....Zkus zvýšit nastavení a vyhlazování u HL2 a vyfotit to někde ve skladu, nikoliv venkovní lokaci.
  • Veskoslav
    http://en.wikipedia.org/wiki/BFG_9000



    Myslíš tuhle wikipedii? Nikdo tomu neříká nějaké přiblblé BIO Force Gun, ačkoliv se takto popisuje v databázi hry při vyzvednuté ve zbrojnici. Vždycky to bude Big Fuccking Gun.
  • leckie
    BioForce Gun / Big Fuckin' Gun *5*
  • AndyS je pitomec. Jen prudí. Takže by nebyl spokojený ani s 10 Kč.
  • DangerousDave
    človeče s tebou sa fakt nemá zmysel baviť *7* v HL2 väčšina textúr ani nemala bump mapping, v Doom3 boli skoro všade normálovky a o tieňoch, shadingu, osvetlení radšej taktne pomlčím. A čo majú fyzika, mizející mrtvoly a naskritované scény s grafikou vieš asi len ty.

    http://is.gd/NHoi3s
    vs
    http://is.gd/AWO5l9
  • Možná by stálo za to, aby sis něco přečetl ty, protože ty tu meleš kraviny. Zkus wikipedii.
  • Veskoslav
    Asi si pleteš, ale je to "Big, uh, freakin’ gun", žádné BIO nebo co jsi to za nesmysl napsal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit