Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Bio Force Gun"
  • Veskoslav
    NO nemá přesáhnout cenu 499 Kč, spokojený?:)
  • Veskoslav
    Graficky zastaral HL2 před Doomem? Mírně pozměněný Source engine je mnohem ppužívanější než ten, na kterém běží Doom. Kromě her od iD ho moc výrobců nepoužilo. A proč by to nešlo srovnávat? Že Doom jede na jiném enginu? Tehdy to herní svět srovnával a Doom to projel na všech frontách. Navíc jakákoliv absence fyziky, mizející mrtvoly, naskritované scény, opakující se prostředí, nenávaznost na předchozí díl, to vše způsobili, že HL 2 v té době porážel Doom na plné čáře.
  • Drž hubu, kriple.
  • DangerousDave
    to sotva, už len preto že graficky tieto hry nie je možné dobre zrovnávať a HL2 graficky zastaral podstatne viac ako Doom 3.
  • DangerousDave
    Doom1-2 sú aj tak najlepšie a určite väčšia výzva ako D3 ... odporúčam jdoom+Doom2.
  • Veskoslav
    Už v době vydání byla poražena a to HL2:)
  • já taky rozhodně koupím, už proto, že první dva doomy jsem sice trochu hrál, ale nikdy nedohrál... takže se pak jednou někde zavřu a dám si maraton :)

    tyhle kompletní edice všech dílů mám děsně rád (collector's plague)
  • DangerousDave
    rozdiel v grafike nevidím žiaden ... ale jedno musím napísať: D3 bola hra s jednými z najlepších textúr aké kedy kdo vytvoril a ktoré urobili z D3 nadčasovú hru. Ktorá iná 8 rokov stará hra si môže dovoliť znovuvydanie v áčkovom segmente, pritom neprejsť faceliftom a navyše smelo konkurovať mnohým dnešným hrám ?
  • Prijde mi, ze Joe se vratil, holt v hungaristanu maji nejak moc volneho casu.
  • CrazyDiamond
    No nevím, třeba v Doomovi 3 na mne ta atmosféra fungovala jen pár hodin, pak už se to všechno tak nějak stereotypně opakovalo. Právě z tohoto důvodu jsem měl raději Half-Life 2, který byl - co se atmosféry a prostředí týče - daleko diverzifikovanější a variabilnější.
  • Úplne s tebou súhlasím. 8 rokov je 8 rokov!
  • Co asi takový děcko může hrát. CoD.
  • Keď som hral prvé hry tak ty si možno nebol ešte ani na pláne... ale nejdem sa vyjadrovať o veku to sa nesluší. Nikdy nevieš kto je na druhej strane ?....možno tvoj Tatík. *3*
  • Veskoslav
    Iq tykve? Napiš, co hraješ, ať se zasmějeme. Ať nám "tupcům ukážeš, co hrjaeš za herní skvostky.....
  • Tak proti předskriptovaným panáčkům co stojí a čekají na kulku a pak zmizí, jsou příšery v Doomu superinteligentní, ty dítě.
  • Nauč sa Slovensky a budeš vedieť čo je to za slovo... (DOOM a inteligencia?!... to si robíš srandu? HM?! Už viem na koho je zameraná táto hra na inteligentov?! Aha a ja som si myslel že to je presne naopak.) *1* Bum.. bum..doom.. doom. *3*
    A hneď sa to tu rozprúdilo. *15* *3*
  • Tak to jsme slepí dva. Já na promo videích k BFG edici nevidím nic extra lepšího. Asi zostřili textury. Jo a videa udělali trhaný ala FEAR, aby to bylo cool. Čekám, až to vyjde, abych se zasmál nad cenou toho "repacku" po osmi letech.
  • Souhlas s příspěvkem nademnou. Co za imbecila vymyslelo slovo koridorovka :))) Wolf, Quake, Doom, Half Life ... mám pokračovat? Nejlepší hry svého žánru a všechno "koridorovky"... nejde o to, jestli se chodí uvnitř budovy, venku pod mrakem nebo hodinu bloudíš po prostoru. Spíš jde o to, že snad každá nová Doomovka je předskriptovaný bordel. Jde o volnost pohybu, interaktivitu, inteligenci a o to, že jsi pán svého času. A ne když se chvíli zastavíš, tak zbytek Tvé jednotky udělá práci za Tebe.
  • Veskoslav
    A to ti přijde jako vtipná odpověď? Chápu, že děcka mají prázdniny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit