Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "světonázorem, že někdy kolem roku 2000 se vývoj her podělal"
    ---
    to je bohužel fakt, stejně jako se podělal film, protože dnes se točí prakticky už jen debilní komixové adaptace (effects over substance). Spoustu kritiky v článku nechápu, třeba tu s velikostí fontu, která se dá nastavit a je dobře čitelná. Další hloupost je, že je v té hře spousty textu. Je tam text, ale zdaleka ne tolik jako třeba v PoE.

    Objektivně vzato bych té hře dal 7/10. Pro fanoušky fallouta to klidně může být 9/10. Ta hra má výbornou atmosféru, má velmi zábavný kombat, velmi promyšlené staty i crafting, je hardcore těžká. Hlavní problém v té hře je to, že buildy jsou nevyvážené a některé prostě nejsou životaschopné, takže se může stát, že člověk si po deseti hodinách uvědomí, že bude musít začít znovu s novým charakterem.

    Hru bych jednoznačně doporučil lidem, co mají rádi izometrické RPG typu první dva fallouty nebo IE hry. Hra mi svou atmosférou připomína hybrid mezi falloutem a deus ex a metro last light. Hlavní devizou hry je promakaný systém skillů a opravdu zábavné boje
    • Co tak koukat na filmy mimo komix, jsou jich jenom stovky a všech různých žánrů a nepočítám TV, která je na vrcholu, co kdy byla a plodí jeden lepší seriál za druhým. Namátkou Knick, O.J. Simson, Sense8, Hannibal atd...
      • dobře, asi máš pravdu. Bylo by přesnější říct, že nemám rád současný hollywoodský mainstream, který spočívá v adaptacích komiksů. Samozřejmě, kvalitní filmy se točí i nadále, jen nebývají mainstream.
        • ale i dobré filmy jsou v Mainstreamu - V Brugách, Faunův Labyrint. Na hraně Zítřka výborná mainstremovka, že nemáš přehled, neznamená, že se dobré filmy netočí..
          • Edge of tomorrow se mi nelíbil. Co si tam vzpomenu co se mi líbilo z posledni doby, tak třeba Blackhat, Gone Girl, Martian, Transcendence, Interstellar, Sicario, Zulu, Cloud Atlas. A z těch popcornových blockbusterů se mi třeba líbil Jupiter Ascending
            • To se ti toho z posledni doby libilo docela dost na to jak se podelal film...
            • zajímavé, že jak Cloud Atlas, tak Matrix, tak Jupiter Ascending mají na svědomí Wachovští. BTW, ještě jsem si vzpomněl na Spielbergův Bridge of Spies, který jsem viděl minulý týden a který se mi taky moc líbil. Trochu mi připomněl Schindlerův seznam.
            • pak by ses ale neměl brát vážně, ten film je sraaaaačka roku a to říkám jako fanda Atlasu Mraků. Jupiter byl jeden z nejhloupějších filmů, co jsem za posledních 15 let viděl...
            • možná mi to právě sedlo do nálady, ale já se u toho bavil. Wachovské mám rád už od doba matrixu. Převážně negativní hodnocení moc nechápu. Vím že ten film není intelektuální, ale má fantasii, zajímavý vesmír. Je to prostě klasická space opera, pro kterou mám slabost.
            • S tím Jupiterem to nemyslíš vážně, že ne? Jak tě pak můžeme brát vážně?
    • Inquisitor
      S tím filmem nemůžu souhlasit, filmů a hodně dobrých se točí víc než dost. Stačí se trochu rozhlídnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit