Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je recenze? 3/4 textu jsou nářky, jak jsou izometrické hry staré a špatné. Z celé této "recenze" lze skoro souhlasit s jedinou větou: "na začátku si vytvoříte hrdinu se všemi možnými schopnostmi a perky jen proto, abyste o deset hodin později zjistili, že možná bylo na začátku vhodné vzít si kapku jiné skilly" - skoro. Po 10 hodinách hraní je postava stále plivátko, do které každý kopne, která úspěšně zabije pár krys nebo brouka a s trochou štěstí přežije setkání s mutantem. Jedním. Hra je těžká, to je pravda, ale je to dobře. Z postavy se v polovině hry nestane nesmrtelný superman a hra obsahuje nepřátele, kteří to postavě dají sežrat kdykoliv se jim zamane - např. stealth obdoba škorpiona píchne jed a zmizí z dohledu. Bez protijedu nebo vysoké hodnoty vnímání není obrana, jen můžete sledovat, jak postava upadá do bezvědomí a škorpion ji bezbranou dorazí.
  • Jsi si jistý, že víš, co znamená slovo "objektivní"?
    Taky si myslím, že nechápeš, že u těchto her nejde o grafiku a lidé se k nim nevrací kvůli grafice. Je to třeba kvůli taktickým možnostem bojů. Celá herní obrazovka u těchto her je taktická mapa a máš o ní přehled. Z pohled prní osoby ten taktický přehled ztrácíš
    A osumdesátky byly super, ještě lepší však byly šedesátky
  • to asi stahnul z ulozto a ted dela frajera
  • Recenze se mi líbí už proto, že konečně na games vnáší objektivnější pohled na všechny tyhle retro pokusy. Hry typu Fallout představovaly ve své době technickou špičku a je naivní si namlouvat, že kdyby např. Black Isle mohli v roce 1997 udělat hru s grafikou Risenu 3, nevyužili by toho. Nad grafikou Falloutu, stejně jako Baldurs Gate, Tormentu atd., jsme ve své době jásali, a není důvod, dělat z ní po 20 letech nějakou přednost. Kdo tu dobu nezažil a zpětně oslavuje "zlatou dobu", kdy bylo všechno lepší, podobá se klučinovi, který se narodil v roce 1995, ale pořád mele o tom, jak byly "vosumdesátky" super (a jsou takové případy).
  • Priserna, nic nerikajici recenze. Pulka o nicem a druha pulka jeste vic o nicem. Tady vcera nekdo tuhle hru zminil u jinyho clanku, tak ji borec utikal koupit na steam, pustil na pul hodiny a napsal tenhle odpad.
    Fakt ostuda kdo tohle schvalil nechat pustit ven.
  • Pokaždý mě pobaví, když si někdo myslí, že když použije slovo nostalgie (o jehož významu očividně nemá ponetí) na cokoliv, co je staré, nebo používá staré mechanism/postupy, tak to funguje jako zaklínadlo a udělá to z toho automaticky něco horšího a pak není třeba používat věcnou argumentaci nebo konstruktivní kritiku. Velmi ubohé. *15*
  • Ne, že by dobrá polovina (a to ještě autorovi recenze fandím) věcí, které kritizuje, nebyla už dávno opravena patchem. Ne, že by recenze chvílemi nepřipomínala spíše hardcore dojmologii, než objektivní zhodnocení. Co si na druhou stranu cením, je snaha o určitou míru nostalgické nezaujatosti, neb to je něco, čehož třeba schopný nejsem.

    Nicméně to nic nemění na tom, že po shlédnutí autorova Facebooku si troufnu říct, že je to normální agresivní magor, co nenávidí daleko víc, než ti náckové o kterých furt kvílí.
  • Nevim jestli jsi starsi, nez on, ale moc rozumu si nepobral.
  • česky by to nešlo? Co jsem pochopil, že si myslíš, že jsi starší než já, což je docela zajímavá myšlenka, ale nechám tě přitom ty dospěláku.
  • Kinet1c
    Niet Doomu, nehras sucasne sraccky, takze podakuj sa sraccke z minulosti, pretoze bez nich si neuzijes COD.
    Tak isto Pillars je jednou slusnou hrou, nehovorim, ze je naj RPG co som vzivote hral, ale nazvat hru sracckou, je vrchol neucty a demencie.
    Vidim, ze aj ty si jeden z tych, co uznava jedine graficku podobu hry, co je absolutne chybne. Pekna grafika je plus, co hre len prospeje, ale ked mas peknu grafiku bez nicoho co by si v hre robil, prip. mas repetitivne akcie, ktore do hodiny omrzia a znudia hranie neskutocne, tak si nemyslim, ze grafika hru urobi lepsou. Este si asi dost mlady, prejde niekolko rokov a zistis, ze potrebujes toho ovela viac ako grafiku. Ver mi stane sa to.
  • Výborně. Konečně někdo, kdo nerecenzuje s nostalgickými brýlemi. Podobnou známku si mělo odnésti i Pillars. Proboha nostalgie jenom nestačí. Doom 1 by byl v současnosti taky neskonalá sračkaa....
  • Ostudná recenze...jako číslo je subjektivní, ale ten obsah *11*
    Vypadá to, že si to redaktor stáhnul neopatchoval pak ho během první hodiny hraní 10x zabili protože šel někam kam ještě neměl tak to vypnul a na hajzlíku napsal na svém ajfounu recenzi při vykonávání potřeby.,,,ale teď vážně:
    + atmosféra systém boje celkově perky crafting
    - font(nevím jestli není už opraven nehrál jsem tak 3 měsíce možná dýl) ale fakt se to blbě čte.-Mapa -Svět by mohl víc vtáhnout, myslím třeba serepetičky jako vtipné reklamy,letáky ,artworky, atd ale chápu, že rozpočetnebyl nicmoc.
    - zapamatovatelné a propracované postavy
    nahrál jsem tak 30 hodin(early acces za 10 euro *5* ) a pak jsem si řekl, že počkám na plnou. Tak uvidíme až se k tomu dostanu. EA Hodnotím 7/10.
    nejdřív sem rozehral stealth/traps/unarmed/dodge build hodne jsem stunoval, ale chtelo to hodne pripravy pred fightem takto nekdy bylo zdlouhave, ale metodou save/load porazite skoro kohokoliv *1* *1*.
    Druhou hru jsem rozehrál STR/PSI char takze obourucni kladivo a plná plátová zbroj a k tomu všechno PSI. Žádna příprava proste brutalní síla a výdrž. A i tim, že to byla moje druhá hra tak jsem procházel hrou naprosto v pohodě. Ale celkově je(byl) tento build hodně silnej. Doporučuju na začátek.Napsal bych toho víc ale nebaví mě to furt po sobě opravovat :-D
  • Možná se mi to jenom zdá, ale připadá mi, že se autor akorát hnípe v nepodstatnejch blbinách a snaží se za každou cenu najít obskurní chyby (jako malej font - to by byl problém, kdyby text nešel přečíst a velikost písma nešla nastavit... což předpokládam jde). Ale hlavně, nějak jsem se z celý recenze nedozvěděl nic, co bych si nepřečet na GOGu v popisku. Celej ten text mi připomíná hlášku Petra Bulíře z jednoho dílu Fightclubu: "Já jednou psal recenzi ze zadní strany krabice. Dal jsem tomu šestku." (necituju přesně, jsem línej to hledat)
  • zajímavé, že jak Cloud Atlas, tak Matrix, tak Jupiter Ascending mají na svědomí Wachovští. BTW, ještě jsem si vzpomněl na Spielbergův Bridge of Spies, který jsem viděl minulý týden a který se mi taky moc líbil. Trochu mi připomněl Schindlerův seznam.
  • Sr_Lobo
    To je tezky tohle, zase kdyz se nekdo z redaktoru zacne v takovy situaci jako je ted, vyjadrovat angazovat tak agresivne a radikalne jak to dela on, tak se pak nikdo nesmi divit ze ctenar na nej bude reagovat pod clankem s jinou tematikou. Hru sem nehral, recenzi sem cetl, muzu teda soudit jenom formu a ta se mi opravdu nelibila a po dlouhe dobe musim bohbuzel rict, ze se mi neco "fakt blbe cetlo".
    Paradoxem je, ze nez sem zjistil, ze Honza Vrobel byval sefredaktor Score, tak jsem se o nem dozvedel jeste driv diky jeho "velmi toleranim a neagresivnim prispevkum" ze socialnich siti, jez mi preposlali kamaradi jakozto "zajimavosti", z toho duvodu ze se na nich ani nevyskytuju.
  • pak by ses ale neměl brát vážně, ten film je sraaaaačka roku a to říkám jako fanda Atlasu Mraků. Jupiter byl jeden z nejhloupějších filmů, co jsem za posledních 15 let viděl...
  • možná mi to právě sedlo do nálady, ale já se u toho bavil. Wachovské mám rád už od doba matrixu. Převážně negativní hodnocení moc nechápu. Vím že ten film není intelektuální, ale má fantasii, zajímavý vesmír. Je to prostě klasická space opera, pro kterou mám slabost.
  • Kamil.Zatlouikal
    Staří Fallouti se mi líbí, mají svůj styl. Zajímavé, že o 20 let později je nedokáží ani solidně napodobit, natož překonat. Tenhleten Underrail vypadá jak webová flashovka. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit