Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S tím Jupiterem to nemyslíš vážně, že ne? Jak tě pak můžeme brát vážně?
  • Veskoslav
    Já někde tvrdím, že nemá chyby?:) Nauč se číst a chápat psaný text. Moc fajn, že sem dáváš recenzi a? Pořád je pro mě přednější počet spokojených lidí na Gogu (dle komentářů) a Steamu dle recenzí než nějaká recenze.
  • Edge of tomorrow se mi nelíbil. Co si tam vzpomenu co se mi líbilo z posledni doby, tak třeba Blackhat, Gone Girl, Martian, Transcendence, Interstellar, Sicario, Zulu, Cloud Atlas. A z těch popcornových blockbusterů se mi třeba líbil Jupiter Ascending
  • tady máš ty divnásku recenzi z 21. února. Jaktože to není bezchybná hra. Vysvětli mi to?

    http://www.brashgames.co.uk/2016/02/21/underrail-review/
  • Veskoslav
    Přečti si jeho díla ve Score. Tohle je ještě dobré.
  • Veskoslav
    Strašná recenze. Politické názory jsou mi od autora celkem jedno i kdyby byly sebeblbější, další novinky fakt nejsou potřeba. Ono asi autorovi tak trochu nedošlo, že pak spousta zaměstnavatelů právě projde FB atd. a podívá se na digitální stopu:) Spíše autor tak trochu zamrzl herně. Ta hra nemá prakticky žádné zásadní chyby a ve svém žánru patří ke špičce. Kdyby se takto tvrdě posuzovali všechny hru v redakci, tak 6/10 tady odpovídá 8/10 u poloviny AAA produkce. Není to žádná indie nemoc nebo pixel art fanouškovství. Ale takto tvrdě hodnotit, to mi přijde dost na palici. Raději nechci pak vidět recenzi na nový Torment, protože nejspíš půjde uplatnit většinu z toho článku.
  • Lukyz
    Já se teda s "Vrobim" neshodnu ani v názoru na hru, natož v politice, ale prosím vás, netahejte to sem. Tohle se propírá nesčetněkrát denně snad všude a už je to fakt na palici, řešme tady raději jen hry a věci kolem nich *13*
  • ale i dobré filmy jsou v Mainstreamu - V Brugách, Faunův Labyrint. Na hraně Zítřka výborná mainstremovka, že nemáš přehled, neznamená, že se dobré filmy netočí..
  • dobře, asi máš pravdu. Bylo by přesnější říct, že nemám rád současný hollywoodský mainstream, který spočívá v adaptacích komiksů. Samozřejmě, kvalitní filmy se točí i nadále, jen nebývají mainstream.
  • Vrobela neznám, je to první recenze, co od něj čtu. Čím víc ale nad tou recenzí přemýšlím, tím horší a víc odfláknutá mi přijde. Vůbec se v ní nezmiňuje o settingu, tj. o světě, kde se hra odehrává, vůbec ani nenastiňuje příběh, různé frakce. Nepopisuje skilly ani combat, crafting. Nic. Je to akorát nakupení předsudků a povrchních dojmů - a spousta z nich opravdu špatných, jako třeba ten o špatném interface. Můj první pozitivní dojem z té hry co jsem měl byl právě velmi elegantní a efektivní interface, kde nic nechybí a nic nepřebývá a ke všemu se dostanu co nejmenším možným počtem kliků.

    recenze 2/10
  • Co tak koukat na filmy mimo komix, jsou jich jenom stovky a všech různých žánrů a nepočítám TV, která je na vrcholu, co kdy byla a plodí jeden lepší seriál za druhým. Namátkou Knick, O.J. Simson, Sense8, Hannibal atd...
  • Inquisitor
    S tím filmem nemůžu souhlasit, filmů a hodně dobrých se točí víc než dost. Stačí se trochu rozhlídnout.
  • Meow
    Co čekat od sluníčkáře Vrobela.

    Mi rozhraní příjde naprosto v pohodě. Obzvlášť, když si vzpomenu na ten, ten co byl opravdu nepřátelskej, inventář v dragons dogma ( hraný na PC).
  • "nepřátelským uživatelským rozhraním"
    ----
    eh? To rozhraní je zcela intuitivní a maximálně efektivní. Místo takových prázdných výkřiků o špatném ozvučení a špatném rozhraní si autor alespoň mohl dát práci, aby uvedl, co je na něm špatně. Dole jsou přehledné a libovolně konfigurovatelné ikonky, kam jde nastavit schopnosti, zbraně, psioniku, předměty a všechno používat jedním klikem. Inventář je přehledný a tříditelný. Hra má velmi dobrý systém akčních bodů, které jsou rozděleny na akci a pohyb - asi tisíckrát lepší než nový xcom.

    to je tak, když ukol zrecenzovat hru dostane někdo, kdo k tomuto typu her nemá žádný vztah a bere to jen jako povinnost, což je snad cítít z celé recenze a vyjadřování o starých izometrických hrách.

    mnohem horší interface má nový xcom nebo třeba dark souls - žádné třídění předmětů, strašné přesouvání předmětů do bezedného vaku atd.
  • I staré Fallouty vypadají lépe než tohle... Ale jinak to může být fajn. Já osobně zůstanu u restoration projectu.
  • Nechci recenzentovi křivdit, ale polovina výtek co hře vyčítá jsou už dávno opatchovaná.
  • "světonázorem, že někdy kolem roku 2000 se vývoj her podělal"
    ---
    to je bohužel fakt, stejně jako se podělal film, protože dnes se točí prakticky už jen debilní komixové adaptace (effects over substance). Spoustu kritiky v článku nechápu, třeba tu s velikostí fontu, která se dá nastavit a je dobře čitelná. Další hloupost je, že je v té hře spousty textu. Je tam text, ale zdaleka ne tolik jako třeba v PoE.

    Objektivně vzato bych té hře dal 7/10. Pro fanoušky fallouta to klidně může být 9/10. Ta hra má výbornou atmosféru, má velmi zábavný kombat, velmi promyšlené staty i crafting, je hardcore těžká. Hlavní problém v té hře je to, že buildy jsou nevyvážené a některé prostě nejsou životaschopné, takže se může stát, že člověk si po deseti hodinách uvědomí, že bude musít začít znovu s novým charakterem.

    Hru bych jednoznačně doporučil lidem, co mají rádi izometrické RPG typu první dva fallouty nebo IE hry. Hra mi svou atmosférou připomína hybrid mezi falloutem a deus ex a metro last light. Hlavní devizou hry je promakaný systém skillů a opravdu zábavné boje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit