Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To vypadá příšerně! *12*
    • To je jako s holkama - ošklivky jsou v posteli dračice a dělají úplně všechno. *1* Protože ví, že oproti kráskám mají hendikep a musí to vyrovnat jinak. *1* Podobné je to s touto hrou. Ano, je graficky ošklivá, ale hratelnost má super.
      • hratelnost? Hratelnost to má zaseklou 20 let zpátky, takový nový MGS má skvělou hratelnost, která se někam posunula... Tohle je hra na nostalgii...
        • na to že jsi to nehrál jsi úžasně informovaný o tom, jakou to má hratelnost. Ale chápu tě. Já jsem MGS 5 taky nehrál a myslím že ta hratelnost stojí za starou bačkoru. Prostě mi ta hra je nesympatická už z videí. Brácha takové ptákoviny občas hrává na své PS, nedávno jsem ho sledoval, jak hraje Far Cry 3 - hrozná blbost, plížení kolem táborů, likvidace vojáků, pořád dokola.
          • ty jsi jenom hloupý troll, co hodnotí věci z youtube či MT, navíc jsi troll bez vkusu, jelikož se líbí Jupiter, takže tak. Neměl bys ses považovat za někoho kdo má vkus, jelikož ho vůbec nemáš, je to právě tím, že jsi hrál moc tyhle iso nesmysly...
            • ty ses hlupak az to boli :p ty "vkuse" najdi si radsi zenskou ty chudaku
      • Simtě, kolik ošklivek si mrd... pardon miloval?
      • Dobrá pointa *15*
      • neřekl bych ošklivá. Mně se ten styl té hry líbí, jak po grafické, tak po té ambientní hudební stránce. Lidí se mi třeba víc než omalovánkové D:OS, kde bylo příliš moc barviček a příliš moc pohádkových postaviček pro děti (impové, trollové atd)
        • Ale jo, styl je super, mě se líbí prostředí, potvory, atd. Co mě ovšem neskutečně štvalo bylo zobrazení a grafické provedení věcí v inventáři - pistole nebo puška vypadala jak z hračkářství vyrobená z plastické hmoty, nůž vypadal jak příborák z letadla.
          • taky to mohlo mít víc popisů předmětů. Třeba Baldurs Gate mělo prakticky ke každému předmětu nějakou menší "story". Jo, graficky nevypadají nic moc. Ale zase je to jedna z mála her, kde funguje crafting a člověk nemá pocit, že akorát sbírá haraburdí jako je tomu v 90% RPG her. Docela mne mrzí, že hraju aniž bych cokoliv investoval do craftingu, na druhou strany ty volné body se asi hodí víc do jiných skillů než int a crafting. Možná si později dám znovu s nějakým psionic/tank/crafting buildem. (tj. síla a int)
            • JJ. crafting je v UnderRail super, tomu se špatně odolává. Např. kůže z každé potvory dává jiný bonus, když se z ní ušije zbroj, přidání látek ke kůži generuje další bonusy (do stealth, aj.). Podobně zbraně, granáty z napalmu, radioaktivních soudků.. Nevýhoda je ten level cap na 25 levelu - tím crafting autoři vlastně spláchli do wc, protože ty body v něm schází ve finále hry, kde to je o tom ustát pobyt v Deep Caverns a vyřešit puzzle přístupu k hlavnímu šmejdovi..
        • Od kdy je MS DOS plný barviček a postaviček pro děti? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit