Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    Netuším, jakej byl UT 3 — já hrával jen původní UT a tohle mi to sakra moc připomíná. Už jsem hrál i na původních mapách... jen Face zatím ne :-(
  • ganimoth
    Prvni UT se v komunite bezne oznacuje jako UT99.
  • XXDarthVaderXX
    Myslel si Untreal Tournament, že? UT99 opravdu, ale opravdu neznám a nejsem si vědom, že by taková hra kdy existovala *3*

    Ano jen do mě a co nejvíce mínusek, když je někdo neznalý, musí hned mávat mínuskem *3*
  • XXDarthVaderXX
    *8* *15* *15* *15* *15* *15*
  • XXDarthVaderXX
    Nevím jak je to velký obnos dat, ale cca 15 - 20 minut mi nepřijde zase tak moc *3* *3*
  • Ristoro
    A to je chyba. Třeba pro mě to je nejzábavnější online variace FPS hry. Nemožno kempit, i ti cheateři to mají těžší s wallhackem a podobnýma sr4čkama, protože ta hra je tak rychlá, že to zkrátka nemá až takový vliv, jako například v BF. Už ať je full verze.
  • blbooost, je to mnohem lepsi jako UT3 nemuzu to prestat hrat a to je jen prealpha
  • Ja mel radsi Q3...
  • Ach jo ... a já do toho vkládal takové naděje. Ne, tohle není starý dobrý UT a jeho návrat - tohle je starý špatný UT III a jeho variace.
  • Tak už to hraju aje to fakt PECKA, ta grafika je totalne supr stylova mazec. Akorat mam divne dropy FPS z 60 presne na 50 co je nekdy pri tak rychle akci celkem citit, nechapu proč.
  • M-M-M-M-M-MONSTER KILL (kill.. kill... kill...) ...stejne nejlepsi UT99!
  • lol,myslis rozmazanu grafiku? skus FXAA antialiasing
  • Jack1947
    Hail to the king!

    Čtu tady že se to vyplatí zkusit, i když je to zatím zabugované (pochopitelně) ale feeling je parádní jak před lety a to je to hlavní. Jeví se mi to i lépe než Toxikk který je zatím takový nevyvážený.
  • tak to stahuju pres ten epic games launcher a strašne pomaly to stahuje *13*
  • Nemyslim si, ze je to uplne trolling. Ale chapu, ze je obcas (i pro mne) jednodussi a pro dusi uspokojujici, kdyz si clovek rekne, ze ten negramot to nemuze myslet vazne a nazve ho trollem. Bohuzel si myslim, ze tohle neni ten pripad a ze ten jedinec ma nejen slabe vzdelani a vychovani, ale i IQ, a to je na druhou stranu take duvod prestat ho resit. Doufam, ze za tyhle jeho vyroky ho doma budou mlatit o neco min... (nebo vic?) :)
  • I kdyz ne uplne souhlasim, thumbs up.. Tvuj koment nema chybu :D
  • Ne, co to je?
  • skusal si Alt+F4?
  • Všechny ty hry, co jsi vyjmenoval, jsou legendy. UT je jen jeden z typů FPS. CS nabízí zase něco jiného, totéž CoD, totéž BF. *7*
  • Zkusil sem a nemohl to vypnout, plna bude pecka.
    Jinak taky mate mazlou grafiku, nebo je problem u me?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit