Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Netreba si pliest Unreal a Unreal Tournament
  • Keyz
    Supr.

    To video z hraní vypadá zatím dobře. Rychlá divoká akce, tak jak to známe. Snad tam opět vrátí ty odskoky od zdí a další pokročilé manévry.
  • Jack1947
    Vypadá to dobře, trochu podobné UT3 (grafikou) sa UT3 mne bavila celkem i když to mnozí zatracovali ale tohle bude lepší +mod onslaught a o zábavu nebude vůbec nouze. *4* *5*
  • Boha jeho, na tohle jsem čekal jak na spasení. Ještě tam naházet pořádný mody pro multiplayer and we are good to go. 3 je skvělá co se týče vozidel a velkých map. Bohužel tomu chyběla široká paleta zbraní, fakt šílenejch map a samozřejmě Assault mod, který minimálně hodně oživoval singleplayer.
    Ke konci se tam začínali objevovat i velice povedený mapy od komunity ale to už MP hrálo poměrně málo lidí a i já se přesunul k něčemu jinému.

    Pokud je tohle tak mod frendly, jak to osobě tvrdí, tak se nebojím o nedostatek šíleností jako ve starších dílech *1* *1*
  • Pamatuji si staré časy, kdy jsme s kamarády hrávali Unreal a neskutečně se u toho bavili. Jednoznačně srdcová záležitost. O to víc mě mrzí, jakým směrem se ubírá tahle novinka... Tohle rozhodně už nepůsobí jako ten starý dobrý Unreal. Moc tomuhle počinu nevěřím a ostatní na tomto webu jistě také ne...

    Krásné a slunečné odpoledne přeji,
    Ludvík Trečko
  • Jasně, s AI to bude stejné jako v předchozích dílech. Ale 04 hraje pořád dost lidí, aby si člověk zahrál.
  • Keyz
    Mají tam být také A.I bojovníci pro offline hraní jako v předešlých dílech?

    Zejména v 04 byla možnost vybrat si řadu obtížností a A.I byla velice dobrá. MP přináší podvody a časem to hraje méně lidí atd. I když to je největší sranda.
  • Mně se tenhle přístup líbí, protože je sranda sledovat, jak se mapa s postupujícím vývojem mění a upravuje. A i přes tu spoustu porodních bugů (nejotravnějším je, když mi přestane na začátku zápasu fungovat myš *1* ), si občas pár her rád střihnu.

    Důležitý je, že tam je ten UT feeling, protože jsem se bál, že to pojmou jinak. Přeci jen, dnes rychlý multiplayerový hry moc v módě nejsou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit