Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CS je tak vysoko nad UT ako je UT nad CoD
  • Kr.Pa
    Ty chceš dostat cenu měsíce za nejdelší větu v diskuzi?
  • Shenkster
    Ah ta nostalgie !!! *14*
  • Morraw
    Hned jsem si to zkusil. Jsou tam jak boti (zatim o ničem) tak živý DM a CTF. Hodně Pre Alfa stadium vzhledem k tomu, že mapy vypadají jak z minecraftu. Ale dá se tam a chvíli vyblbnout. Aspoň jsem zavzpomínal na staré zlaté časy.

    BTW asi zkusím Toxikk, který má k UT asi momentálně nejblíž.
  • Jestli porovnáváš UT s CoD nebo Battelfieldem, tak si asi UT nikdy nehrál. Jestli to byl pokus o vtip,... well better luck next time *3*
  • unreal strileček tu je dost (battlefield , cod atd), chtelo by to neco real
  • Ano
  • Odskoky tam jsou a musím říct, že je to optimalizované bravurně (na pre-alfa).
    AMD 270X a jede to to the max *2*

    A je to paráda.

    Edit: Odskoky nejsou tak výrazné jako v UT2004 (myslím), tam šel udělat skok > odskok > skok
    Spíše jsou na úrovni starých UT, skok > odskok
  • Ristoro
    Král FPS se vrací. Žádné CS, CoD nebo BF. Tohle je legenda.
  • VaZqeZ_EU
    Zde jsou videa z vývoje: https://www.youtube.com/user/EpicUnrealTournament/videos
  • vydel si film DITE HYBRID? ze ne tak se podivat do zrcadla ty chuju
  • Hele v te alphe se da hrat i proti zivym hracum?
  • Je zde někdo, koho bych mohl postříkat svým semenem do obličeje? Ideálně nějaká žena, ale spokojím se i s nějakým PS4 či XBOX One pubescentním pařánkem s rašícími chlupy na přirození..
  • Neřeš ho, trollí pro pozornost, chudáček jeden. Doma ho asi málo mlátí, tak utíká sem.
  • Jakože vubec nechápu jak někdo může porovnávat Sims 4 a Unreal Tournament *1* to už je moc tohle, tomu se musim jen smát *1*
  • firebug
    Na YT je celkem dost gameplayů a vypadá to, že tvůrci hodně čerpají z UT2004. V tomhle https://www.youtube.com/watch?v=I9dQFSIJhOQ jsem myslím zahlédl i ty "odskoky". O víkendu asi zkusím, jak to utáhne moje obstarožní železo... :-)
  • On nenapsal, ze jsi mimo, ale ze jsi hlupak, coz je nejspis pravda, podle stylizace psani, gramatiky a zpusobu vyjadrovani. A navic jsi nevyrovnanej, coz dokazuje mnozstvi ´´smajlu´´.
  • aha tak kazdy komu se neliby hry ktere hrajes ty je mimo ty mas fakt dost mel bys dostat ban *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • jsi hlupák
  • ze tyto chujoviny este nekoho bavy vzdyt to vypada jako quake 2 zlate sims 4 ktere ted parim tam je aspon nejaka akce a dej, tady aby clovek skakal jako opica a lital jako superman, uplne prehnane *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit