Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phillios191
    Doufám že to udělaj jen pro PC exkluzivně a na konzole se z hluboka vyse*ou
    • tak na to zapomeň....
    • http://wccftech.com/wp-content/uploads/2012/04/Crysis-3-Origin-635x230.jpg
    • Miroo_CZ
      Ani bych se nedivil kdyby to udělali přesně naopak...přeci jen k doby chtěl úmyslně zkrachovat?
      • Kdyby zkrachovali tak bych zrovna pro ně fakt nebrečel :D
    • God-of-War
      Sni dál:)
    • To je asi nemas moc rad? :D
      • Phillios191
        to je slaby slovo, ja je nesnasim. Bej po mym tak konzole smazu z povrchu země, nebo na ně vydavam hry az mesic po prodeji PC verzi( aby konzolisti věděli co je to čekání)
        • Ty jsi asi hodně velký hlupáš když jsi schopný něco takového napsat. Mam rád lidi co by nejraději něco zakazovali a ostatním vnucovali jenom to co chtějí.
          • oprava- hlupák
        • hlavne ze je to presne naopak ze napred vychazi hry na konzole ty noumo.. takze si cekej ty treba :D:) v tom vidim tu vyhodu ze si na xku zahraju hru driv ;)
        • Ja myslel spis ty kluky a holky z Cryteku ;)
  • Hlavne ten pribeh. Kdyz uz ho tam davam a stavim na tom levely, prostredi, motivaci, tak at to neni neco neco nesmyslnyho co si od zacatku rika wtf vo co go, a ke konci to neni o moc lepsi. Proste normalka od zacatku pochopitelnej a uchopitelnej pribeh. A vic otevrenejsi jako jednicka, bych se taky nezlobil :)
    • Phillios191
      To v EA dělaj schválně, aby sis o nich myslel že jsou hrozně komplikovaný lidi a měl je rád, přesto že je nechápeš :D:D
      • Shaker
        ve skutecnosti to zalezi, jakej material zrovna v tu rocni dobu, kdy vymejsli pribeh huli.
      • Tak to jim nak nevychazi, protoze si myslim pravej opak. Ze to trubky neumej udelat poradne, tak to maskujou jak v Lost, nepochopitelnosti :)
  • No doufam ze 3 nebude zklamanim a nebude omezena kvuli starym konzolim a bude to super akce s prvotridni grafikou jako bylo za jeho casu Crysis.
    • To si pis, ze to bude designovany na konzole. Dnes uz tezko muzes cekat neco jinyho.
    • veľmi veľmi veľmi málo pravdepodobné
    • a hlavne at mi koukaji vysvetlit proc si nanooblek vymenuje lidi jak se mu zachce
  • Crysis 1 me bavila do pulky. jak se to presouplo k alienum tak nuda nuda a zase nuda. zaltej FC1.
    • Paradoxne,ja mel tenhle pocit spis u toho FC 1,nez u prvniho Crysis.
      • FC1 jsem dohral cele 3x. naprosto spickova hra. Crysis 1 uz jen graficky a jen do pulky.
    • Me prave od zacatku Crysis moc nebavilo, zatim jsem ho ani nedohral, tak doufam, ze to ti alieni ozivi. Crysis 2 mi prislo zivejsi a i graficky se mi libi trosku vic a ta grafika me pripadne hrozne hezka, castokrat jsem opravdu dost koukal s otevrenou pusou (a to jenom na Dx9) coz se uz dlouho nestalo, nechapu, proc C2 nemaji lidi tak radi *9*
      • Souhlas. Dvojka byla taky minimálně tak dobrá jako jednička. Po technickém zpracování byla ale mnohem mnohem lepší a cry engine 2 je teďkom to nejlepší co vůbec je. Lidi tady prskají jenom kvůli jejich chorobné předpojatosti proti předělávkám z konzole. Taky už docela ohrané téma. Když ví, že je to z konzole, ať to ani nekupujou (nebo nefalšujou) a ne to projet a pak na to prskat v každém fóru. Docela patetické.
        • Tikov
          Technicky jsem si ničeho mnohem, mnohem lepšího nevšiml (spíš naopak, tak mne napadá byla tam vlastně nějaká volná destrukce?), příběhově to bylo na houby, emzáci nestáli proti lítavcům z jedničky za nic a z jedničkového koridoru udělali tunel s občasnou arénou. Ne ta hra není lepší v žádném aspektu (vyjma vyšší prodejnosti).
      • Protoze je to oproti jednicce prakticky koridorovka.
        • Mechwarrior_bw
          koridorovka je skôr C1, C2 je tunel :)
          • Asharak
            Správně! Už by se měly zavést přesnější pojmy, aby se zachránily alespoŇ nějaké hry *7*
    • Tahle definice platí spíš u FC1, alespoň u mě. Crysis byl lepší, ale pořád mi tam ty alieni spíš překáželi.
    • U mě to teda bylo přesně naopak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit