Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trailers and wallpapers on crysis 3. here http://crysis3.cz/index.php
  • Mechwarrior_bw
    *1* čože ?
  • Trojka by měla být zdarma. Alespoň já jsem přesvědčen, že ji mám předplacenou koupí špatné dvojky.
  • Jediný dobrý na Crysis 2 byl ten první trailer a grafika.Jinak tuctovka.Jednička byla o hodně lepší.
  • Není to tak zlé. Jen se chce koukat po hrách, který holt nemaji takovou mediální masáž. Za těma neznámejma názvama se dost často ukrývá klenot. Třeba takovej Nuclear Dawn je dost fajn multiplayer. A určitě se nemůžu dočkat nové amnézie. Z těch známějších snad už jenom Half-Life, nebo i ten Bioshock. Od EA už ale radši fakt nic nečekat, poslední fakt dobrá hra od nich byla Mirrors edge a teď nechci vidět, co udělaji s druhym dílem, to bude asi katastrofa. :(
  • 100% souhlas, koukám že sme už pařanská minorita... nebo přesněji řečeno.. ELITA.
  • mesto = stejnej shiit jako 2ka. To uz ted bude vychazet kazdy rok jako COD ? Naasrat.
  • presne tak to je, FC1 strci vsechny Crysis do kapsy.
  • No tak ME bylo spíš takový tech demo.. než plnohodnotná hra..
  • zdimacka penez ? O Crysis jako trilogii se vi uz od dob kdy se teprve delalo na jednicce. Zdimacka penez mozna ,ale s pevne danym zakladem.
  • spatnej konzolovej port ? Co tim myslis ? Crysis 2 i pres pouziti DX9 mel mnohem lepsi grafiku nez na konzolich a to nemluvim o celkove rychlosti ,ktera na konzolich sla do kytek. A umela inteligence ve dvojce taky nebyla vubec spatna . Ja jsem ji ruzne testoval a v Crysis 2 aspon nepodvadi jako v jinejch hrach. Bezkonkurencne nejlepsi je v leveleu Hargreeve jestli jsem to jmeno spatne naspsal tak sry. Naprosto me dostalo chovani tech alienu kdyz te hledali. To jsem jeste v zadne jine hre nevidel.
  • jindra.veliky
    Medal of Honor urcite nebude scriptovanej jak CoD... *12*
  • Tikov
    Technicky jsem si ničeho mnohem, mnohem lepšího nevšiml (spíš naopak, tak mne napadá byla tam vlastně nějaká volná destrukce?), příběhově to bylo na houby, emzáci nestáli proti lítavcům z jedničky za nic a z jedničkového koridoru udělali tunel s občasnou arénou. Ne ta hra není lepší v žádném aspektu (vyjma vyšší prodejnosti).
  • " ... na pohlet těší ... " *7*
  • V tomhle musím částěčně souhlasit s šulíkem. Nechci říct, že Crysis nesahal FC ani po kotníky, ale rozhodně alespoň pro mě bylo první Far Cry mnohem lepší.
    Navíc sice Crysis možná nebylo jen o grafice, ale věř tomu, že kdyby tam nebyla grafika, která tam je, tak by po té hře neštěkl ani pes.
  • Sdílím vaše dojmy. Hra na PC které si za tenhle rok nejvíc vážim (zatím) je Rayman Origins , kreslená plošinovka. Paradox je např. to že projít tuhle hru je na pohlet těší (záživnější) než u dnešních akčních her.
  • No nevím, ale třeba pro mě bylo Singularity vcelku příjemným překvapením a hra se mi líbila.
  • Shaker
    ve skutecnosti to zalezi, jakej material zrovna v tu rocni dobu, kdy vymejsli pribeh huli.
  • volnost v Crysis1? Hrál si vůbec Far Cry? Crysis ji nesahá ani po kotníky. Nejlepší FPS všech dob.
  • Já nekončím, včera jsem projížděl GOG a je takovejch her, který bych si chtěl znovu projít....jenom neni, kde na to brát čas.

    Včera jsem si pustil Thiefa. Výbornej bohovej systém. Když se podívám na to, co nabízí nové hry, tak jsou k smíchu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit