Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Ještě že tu není možnost přehrát text :)
  • Souhlas. Dvojka byla taky minimálně tak dobrá jako jednička. Po technickém zpracování byla ale mnohem mnohem lepší a cry engine 2 je teďkom to nejlepší co vůbec je. Lidi tady prskají jenom kvůli jejich chorobné předpojatosti proti předělávkám z konzole. Taky už docela ohrané téma. Když ví, že je to z konzole, ať to ani nekupujou (nebo nefalšujou) a ne to projet a pak na to prskat v každém fóru. Docela patetické.
  • jindra.veliky
    a traky Crytek rekl ze to bude jen na Wii U protoze x360 a PS3 na to nemaj dost vykonu a na PC to delat nebudou kvuli mire piratu.. *9* *12* *16*
  • Až nebude pirátění na PC tak neuvěřitelně snadné (CTRL+C a CTRL+V jednoho souboru), tak možná s tím začnou vývojáři něco dělat.
  • Skvele! Ovsem po otresnem zazitku, kdy jsem si koupil Crysis 2 a dostal odflaknuty konzolovy port (slibovali neco jineho) s malymi levely, slabou AI a prumernou grafikou, uz ten omyl znova neudelam. Bratri Yerliove uz me neobelzou.
  • Slendrian
    Tiez by ma potesilo ak by sa trojka vratila ku volnym korenom a demolacii prostredia, a hlavne nech sa obmedzia cheateri na MP, dokazal som to predychat ale ked ma v jednej mape daval niekto do hlavy cez celu mapu a vsetky stromy a nabral 80 fragov za smiesny cas, tak ma to vytocilo do takej miery ze MP som odvtedy nezapol...
  • Na Crysis 3 jim zvysoka kašlu. Mám zakoupené Crysis Pack (1 + datadisk) a před měsícem jsem koupil Crysis 2. Přidal jsem si to hezky na Originu, stáhl, automaticky se to patchnulo na 1.9 a já začal hrát. Vše super, hrál jsem 2 hodiny, vypl jsem to a dnes jsem chtěl pokračovat, ale všechny uložené pozice jsou nějak jeté, protože při loadingu hra spadne do Windowsu. Stačí zadat do Googlu "Crysis 2 load save crash" a vyjede toho tuna, ale Crytek to ne a ne fixnout... takže si Crysis 3 nabouchejte do zadku, nebudu furt hrát od začátku jako jantar.
  • Ty vole ! Grafika byla pomalu lepší než v bf 3 !
  • Co si neukrad, to ti rodiče koupili, takže o placení pomlč.
  • Doufám, že je to skutečně tak protože crysis je jedna z mých nejoblíbenějších střílecích her *1* *1* *1* *1*
  • Ak to bude znovu konzolová tunelová nuda ako bola dvojka, tak si to môžu nechať
  • ale vůbec ne... zahraji si STALKERA
  • Chystá se už na nás Crysis 3? Není to zbytečná otázka? Samozřejmě, že ano. Však je třeba ždímat a ždímat... až do úplného vyždímání. Toť praxe dneška. Třeba zrovna Crysis se podle mě dočkáme ještě několika dílů a možná i nějaký ten spin-off se najde.
  • Beeee, ovečka robí beeeeeee! *2*
  • PreidaQ
    Poslouchat všude tohle už mě také vůbec nebaví. *7*
  • jednička byla super, dvojka konzolová nuda ( nic proti konzolím ) jaká asi bude trojka...
  • oprava- hlupák
  • Ty jsi asi hodně velký hlupáš když jsi schopný něco takového napsat. Mam rád lidi co by nejraději něco zakazovali a ostatním vnucovali jenom to co chtějí.
  • Nebyl špatnej??!! To uráží mou a mnohých inteligenci
  • hlavne ze je to presne naopak ze napred vychazi hry na konzole ty noumo.. takze si cekej ty treba :D:) v tom vidim tu vyhodu ze si na xku zahraju hru driv ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit