Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ak to bude znovu konzolová tunelová nuda ako bola dvojka, tak si to môžu nechať
  • Na Crysis 3 jim zvysoka kašlu. Mám zakoupené Crysis Pack (1 + datadisk) a před měsícem jsem koupil Crysis 2. Přidal jsem si to hezky na Originu, stáhl, automaticky se to patchnulo na 1.9 a já začal hrát. Vše super, hrál jsem 2 hodiny, vypl jsem to a dnes jsem chtěl pokračovat, ale všechny uložené pozice jsou nějak jeté, protože při loadingu hra spadne do Windowsu. Stačí zadat do Googlu "Crysis 2 load save crash" a vyjede toho tuna, ale Crytek to ne a ne fixnout... takže si Crysis 3 nabouchejte do zadku, nebudu furt hrát od začátku jako jantar.
  • Skvele! Ovsem po otresnem zazitku, kdy jsem si koupil Crysis 2 a dostal odflaknuty konzolovy port (slibovali neco jineho) s malymi levely, slabou AI a prumernou grafikou, uz ten omyl znova neudelam. Bratri Yerliove uz me neobelzou.
    • mas recht jen stim rozdilem ,ze ja byl zklamanej hlavne z jednicky a datadisku warhead. Po pravde Crytek zatim udelal jen jednu fakt dobrou hru a to byl FarCry. Crysis 2 me bavil az na dost stupidni konec. Ono vubec je ted nejak v mode delat spatny konce u her. RAGE , Mass Effect 3 nebo Fear 3.....
      • Crysis 1 mel aspon naslapanou grafiku (byt s krvavymi hw naroky), velke mapy s celkem volnosti pohybu a taky to AI nebylo vubec zle.
        Sice tohle vsecko bylo (ve sve dobe) i ve Farcry,ale me teda Crysis 1 celkem potesil.
        Bohuzel Crysis 2 ve vsech tehle ohledech zklamal....holt konzolovy port se nikdy nevyrovna hre,ktera je delana primarne na PC.
        • spatnej konzolovej port ? Co tim myslis ? Crysis 2 i pres pouziti DX9 mel mnohem lepsi grafiku nez na konzolich a to nemluvim o celkove rychlosti ,ktera na konzolich sla do kytek. A umela inteligence ve dvojce taky nebyla vubec spatna . Ja jsem ji ruzne testoval a v Crysis 2 aspon nepodvadi jako v jinejch hrach. Bezkonkurencne nejlepsi je v leveleu Hargreeve jestli jsem to jmeno spatne naspsal tak sry. Naprosto me dostalo chovani tech alienu kdyz te hledali. To jsem jeste v zadne jine hre nevidel.
  • Hlavne ten pribeh. Kdyz uz ho tam davam a stavim na tom levely, prostredi, motivaci, tak at to neni neco neco nesmyslnyho co si od zacatku rika wtf vo co go, a ke konci to neni o moc lepsi. Proste normalka od zacatku pochopitelnej a uchopitelnej pribeh. A vic otevrenejsi jako jednicka, bych se taky nezlobil :)
    • Phillios191
      To v EA dělaj schválně, aby sis o nich myslel že jsou hrozně komplikovaný lidi a měl je rád, přesto že je nechápeš :D:D
      • Shaker
        ve skutecnosti to zalezi, jakej material zrovna v tu rocni dobu, kdy vymejsli pribeh huli.
      • Tak to jim nak nevychazi, protoze si myslim pravej opak. Ze to trubky neumej udelat poradne, tak to maskujou jak v Lost, nepochopitelnosti :)
  • Jediný dobrý na Crysis 2 byl ten první trailer a grafika.Jinak tuctovka.Jednička byla o hodně lepší.
  • Doufám, že je to skutečně tak protože crysis je jedna z mých nejoblíbenějších střílecích her *1* *1* *1* *1*
  • Mechwarrior_bw
    bude to nejaký datáč, žiaden Crysis 3... ten si nechajú až na nové konzole.
    • Miroo_CZ
      Proč to neoznámit teď a vydání si nechat třeba až na launch nové generace...?
  • mesto = stejnej shiit jako 2ka. To uz ted bude vychazet kazdy rok jako COD ? Naasrat.
  • I kdyby to bylo zase v džungli tak o další díl nemám zájem ani zadarmo.
    2ka byla naskriptovana stejne jak call of duty. Už se to bude hrát pomalu jedním tlacitkem které je treba zmacknout ve spravny okamzik. Mám pocit že se dívám na animovaný film a ty já nemusím..
    Kde jsou ty časy Far Cry 1. Herní scéna jde do háje. Dřív měly hry nápad, ted programátoři jen přemýšlejí kde dají jaký skript.
    Ted zbývá aby domrvili Max Payne 3 (jakože to tak vypadá) a končím s hrama nadobro..
    • presne tak to je, FC1 strci vsechny Crysis do kapsy.
      • Není to tak zlé. Jen se chce koukat po hrách, který holt nemaji takovou mediální masáž. Za těma neznámejma názvama se dost často ukrývá klenot. Třeba takovej Nuclear Dawn je dost fajn multiplayer. A určitě se nemůžu dočkat nové amnézie. Z těch známějších snad už jenom Half-Life, nebo i ten Bioshock. Od EA už ale radši fakt nic nečekat, poslední fakt dobrá hra od nich byla Mirrors edge a teď nechci vidět, co udělaji s druhym dílem, to bude asi katastrofa. :(
    • Já nekončím, včera jsem projížděl GOG a je takovejch her, který bych si chtěl znovu projít....jenom neni, kde na to brát čas.

      Včera jsem si pustil Thiefa. Výbornej bohovej systém. Když se podívám na to, co nabízí nové hry, tak jsou k smíchu.
    • Já už skončil s hrama po zmrv3ném FEAR 3 a po něm další hry to jen potvrdili (Brink, Syndicate, Singularity...) Teď jsem jen dohrál Mass Effect 3 a taky jsem nebyl moc spokojený po hratelnost-ní stránce. Hra z roku 2004 Vampire - The Masquerade Bloodlines byla ve své době něco naprosto úžasného a i teď se od ní mají vývojáři pořád co učit. FarCry 3 výpadá zajímavě ale po posledním traileru to vypadá jako stejný mrzák jako Crysis 2. Jediné hry na obzoru jsou snad nový STALKER 2, METRO: Last Light a dále možná Medal of Honor Warfighter a ještě více skeptičtější BioShock Infinite. Možná se něco opomněl ale o moc víc toho nebude.
      • jindra.veliky
        Medal of Honor urcite nebude scriptovanej jak CoD... *12*
      • Sdílím vaše dojmy. Hra na PC které si za tenhle rok nejvíc vážim (zatím) je Rayman Origins , kreslená plošinovka. Paradox je např. to že projít tuhle hru je na pohlet těší (záživnější) než u dnešních akčních her.
        • " ... na pohlet těší ... " *7*
      • No nevím, ale třeba pro mě bylo Singularity vcelku příjemným překvapením a hra se mi líbila.
      • Me odradil uz FEAR 2,natoz pak trojka.
        Jinak momentalne ,co se fps zanru tyce, ocekavam pouze STALKERa 2,nove METRO a HL3/EP3 a snad novy BIOSHOCK, jinak je to celkem bida.
        A v jinych zanrech to neni o moc lepsi imho.
        • 100% souhlas, koukám že sme už pařanská minorita... nebo přesněji řečeno.. ELITA.
      • No, možná ještě nový Tomb Raider překvapí...
        Jedno je ale jiste EA games už překvapit nemůžou
        • EA ma obcas svetle chvilky,viz Mirrors Edge.Ale to se stava maximalne jednou za 10 let. *1*
          • No tak ME bylo spíš takový tech demo.. než plnohodnotná hra..
  • trailers and wallpapers on crysis 3. here http://crysis3.cz/index.php

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit