Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Menorri
    Bože dej aď to nezm*věj!......a ohledně tý akčnosti.....o tom to proboha je, že to chvílema není akční až do mrtě....je to o té atmosféře, která se musí chvíli sledovat a vychutnávat stejně jako v jedničce kdy jste si dali hlavu k potrubí aby jste slyšeli hlasy mrtvých!.....Hlavně aby neměnily styl hry na ten co se tu zmiňuje "střílení do všech světových stran"!...když chce někdo 2 miliony mrtvých a nic z toho, aď si zahraje včechny CoD od 5tky nahoru!
  • me ve hre vadil bug kdy jsem vystrilel zasobniky kulometu a dalsich zbrani a vubec sem nezabil tu potvoru a nakonec me zabila
  • Knížka byla dobrá.. a hra suprově zpracovaná(příběh lehce srač--těl).. Konečně hra kde musíte počítat náboje(i když z video číslo 1 a scéna s rotačákem.xDD).x) Zamrzání skel u plyn. masky - výměna filtrů, dobíjení baterií, pumpování snipky, vrzání houpačky..bezva.xD Všude stísněný pocit,, Atmosféra byla prostě super. Přiznám se, že od tvůrců stalkra jsem čekal širší pojetí, ale co taky chcete od tunelů metra... Ale bojím se, že ve 2ce už nebudou náboje fungovat jako platidlo/ podle toho co jsem četl.
  • Metro 2033 považuju za nejlepší FPS poslední doby. Hlavně kvůli atmosféře. Pořád si tady stěžujeme, že kdejaká hra, co si hraje na otevřený svět je koridorovka. A jelikož je většina hry v tunelu, tak tuplovaná koridorovka. Ale je tak správně udělaná, že mi to ani jednou nevadilo, že to podporovalo hratelnost, pocit stísněnosti. Prostě měla to, po čem tu většina z nás ve hrách touží, prostě ten náboj, ducha nebo jak to říct.

    Knihu jsem četl nedávno. Hru, kromě základní zápletky, jsem si už moc nepamatoval. Nesrovnával jsem hru s knihou, ale knihu jsem si maximálně užil, protože ta atmosféra a "obrázek" života společnosti ve mě zůstal ze hry.

    Už se těšim na další díl jak knihy, tak hry.
  • blbost 1 byla kravin toto urcite vetsi
    • To už si musí dělat srandu!! on je tu zase!!xDD S tim samym příspěvkem...
    • Nechápu ty mínusy. Jako vtip fakt dobrý - ta čeština je prostě skvostná *1*
    • blbost 1 nebýt kravin toto určitě lepší
    • By me zajímalo, jaká hra se ti líbí.
      • 2stoupeek: Stačí si přečíst jeho ostatní komentáře u jiných článků. Tušim, že neustálým hraní CoD 7 BO si tak zdegeneroval mozek, že neni schopen logicky uvažovat :D.
      • vse co neni kravina
        • Odpověď hodna tvé velikosti.
    • Pane Adame Gebauere z telekomky, vy ste mi ale blb.
  • Klasicky proslov Vladimira Putina :D
    • Prochik
      Od jaké doby Putin podporuje nacismus?
      • Od doby co prestal fizlovat v KGB? :)
  • no ty kono 1 byla pro me moooc dobra hra po HL 2 mela taky nejlepsi DEJ fakt super hra nemuzu se dockat az vyjde tento dil :) juhuuuuu *5* *5* *5*
  • Tyyyyyyyy Voleeeeeeeeeee :D WAU
  • lol, to vypadá jako CoD z Ruska... *7*
    • Ocelot23
      Rozdíl mezi ukázkou COD a Metrem je, že na MW3 už ukázali vše co tam bude a o čem to bude..ale Last Light nemá vůbec takový gameplay a taková scéna je tam na navození atmosféry...hra je jinak o nečem scela jiném než bombastické epické scény, které se stále opakují...
    • lol, tady někdo nehrál první díl *7*
      • lol, já jsem hrál první díl, ale tohle má od jedničky hodně daleko *16*
        • A to usuzuješ z toho videjka? Jdi se lečit a nevyvolávej zde trapný flame.
        • Hrál jsi už dvojku ? Hrál ? Je to jen trailer tak nedělej předčasný závěry ...
  • Prochik
    Tady máte překlad jednoho aktuálního rozhovoru s tvůrci hry: http://stalker.scorpions.cz/metro2033/novinka/metro-last-light-rozhovor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit