Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blbost 1 nebýt kravin toto určitě lepší
  • Metro 2033 považuju za nejlepší FPS poslední doby. Hlavně kvůli atmosféře. Pořád si tady stěžujeme, že kdejaká hra, co si hraje na otevřený svět je koridorovka. A jelikož je většina hry v tunelu, tak tuplovaná koridorovka. Ale je tak správně udělaná, že mi to ani jednou nevadilo, že to podporovalo hratelnost, pocit stísněnosti. Prostě měla to, po čem tu většina z nás ve hrách touží, prostě ten náboj, ducha nebo jak to říct.

    Knihu jsem četl nedávno. Hru, kromě základní zápletky, jsem si už moc nepamatoval. Nesrovnával jsem hru s knihou, ale knihu jsem si maximálně užil, protože ta atmosféra a "obrázek" života společnosti ve mě zůstal ze hry.

    Už se těšim na další díl jak knihy, tak hry.
  • Od doby co prestal fizlovat v KGB? :)
  • Trololololololo
  • Odpověď hodna tvé velikosti.
  • T.L Blade AGAIN TROLLING :D... (like at games from blizzard :D)
  • vse co neni kravina
  • By me zajímalo, jaká hra se ti líbí.
  • no takhle je to přesně i ve většině filmech, je to pochopitelné, ale.. kazí to dokonalost atmosféry a moji kámoši nejsou přistěhovalci, kteří právě přijeli do USA
  • Pane Adame Gebauere z telekomky, vy ste mi ale blb.
  • blbost 1 byla kravin toto urcite vetsi
  • Ocelot23
    Jo jo jsem dementní :D A zamyslel ses co si ty?Tohle je forum o hrách!Až budu chtít číst půjdu na forum o knížkách :D
  • Ocelot23
    Rozdíl mezi ukázkou COD a Metrem je, že na MW3 už ukázali vše co tam bude a o čem to bude..ale Last Light nemá vůbec takový gameplay a taková scéna je tam na navození atmosféry...hra je jinak o nečem scela jiném než bombastické epické scény, které se stále opakují...
  • Prochik
    Od jaké doby Putin podporuje nacismus?
  • Klasicky proslov Vladimira Putina :D
  • no ty kono 1 byla pro me moooc dobra hra po HL 2 mela taky nejlepsi DEJ fakt super hra nemuzu se dockat az vyjde tento dil :) juhuuuuu *5* *5* *5*
  • Hrál jsi už dvojku ? Hrál ? Je to jen trailer tak nedělej předčasný závěry ...
  • lol, já jsem hrál první díl, ale tohle má od jedničky hodně daleko *16*
  • Tyyyyyyyy Voleeeeeeeeeee :D WAU
  • lol, tady někdo nehrál první díl *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit