Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevite nekdo jak projit Labyrint septajicich ryb? Prosel jsem asi 3/4 ale ted se nemuzu dostat pres ty mrize a žadne teleporty uz tam nejsou a napoveda taky zadna...
    • Asi to má spojitost s prokletou fontánou, hodiš rybu ale za par kroku se fontana otoci zpet, nevite jak vyrešit tu fontanu?
  • Jak se dostat pres meduzu.resp. jak vubec sebrat ty svitici plody?
  • Hele, už mám prošlé všechno kromě vody, mám 6 mágů, ale nemám kouzlo mojžíš... čím to? Prý ho má ta paní z bažin, ale .. prostě nic, nemám ho...
    • vyřešeno
  • Nevíte někdo jestli jde oživit člen skupiny? Zemřel mi, protože jsem si s sebou do draka nevzal více ledových zbrojí a nemohl jsem se vrátit zpátky. Naneštěstí jsem neměl save před tím než jsem vstoupil do draka. Vím, že kouzlo na oživení je až u města z kostí, ale vesničani mě nechtějí pustit dál.
  • Nevim jak se dostat do lodi, u namornika mi to řekne jen "Námořník co s nim?" A to už mám 5 mágů v družině,prochozenou vodu.....
    • Vzřešeno, v hodpode, ale predtim jsem tam byl a nic...
      • Takže omyl, nevyřešeno, hostinská mi to řekla ale stejně na mě ten namořnik stale kasle.....
        • Je to cele nejake bugle, hostinska mi rekla o namornikovi az asi po desate co jsem tam byl, i po tom jsem musel za namornikem x krat nez se konecne !chytil! a ted to same zase u sochare , nechce mi udelat obleky do ohne.... No pockam dva dny snad se to zas vzpamatuje...
  • Ahojte dosel.jsem ted pod vodu a mam nakrmit meduzu ale porad me to nejde i kdyz ji davam ten svitivou kouli az do ....... :-/ uz nevim co s tou meduzou mam delat ani se nehne predem dekuji za kazdou radu
  • Ahoj. Jsem teď v kryptě ve 2. patře a nevím jak otevřít tu druhou mříž uprostřed. První jsem otevřel pomocí páky vpravo na mapě. Ale s tou druhou si nevím rady *7* A ještě v 1. patře nevím jak se dostat do té tajné chodby co je hned na začátku. Poradíte někdo prosím *4*
  • Novy zakys - mesto kosti - duchove...
    jako, nejakym zpusobem jsme jednoho nasel v hmotne podobe a sel zabit ok, ale vsichni ostatni jsou bili a nemuzu je nicim zranit, minul jsem neco?
    • Na zhmotnění ducha použijte Skutečné vidění; když je neviditelný, má vyšší útočné číslo. Pak také doporučuji zakouzlit Stav nepřítele. Ten Vám odhalí, že má fyzickou obranu kolem tisíce, a dá se tedy zabít jen magickými útoky :-).
      • no to je mi jedno jakou ma obranu, ja mam same magicke zbrane, ale nedoslo mi, ze toho jednoho co jsem zabijel bylo v dobe kdy jsem mel true seeing a ze pak po spani mi spadlo :-D ja se picnu, moc diky
  • Další zákys! :) Mám už 6 mágů, prošel jsem loď, bažiny i moře, ale nevím čím se chránít v drakovi. Určitě to bude nějak souviset s ledovými stěnami, ty jsem prošel, vymlátil, ale nevím co hodit do toho ohně uprostřed. Jo a ztracený ukazatel také pořád nemám. Poradíte? :)
    • Stavte se ještě ve městě. Mistr boje Vám poradí a sochař pomůže :-).
      • Ledových brnění mám hromadu, ale mistr boje mě stále nabízí pouze zlepšení dovedností a nějaké manévry a sochař nemá čas. :-/
        • Aha, tak kameník čas má, byl jsem u něj několikrát ale vždy jsem tu volbu přehlédl.. Díky!
          • Aha, vypadá to na nějakou chybku, kameník mi totiž opravdu většinu času říkal, že nemá čas a posílal mě pryč. Když jsem k němu šel opakovaně, už dialog pro výrobu nabízel.
      • To hádám nebylo na medůzu :-)). Mimochodem, v drákovi trochu buguji "chrlici výtahy". Když člověk spadne dírou na výtah, občas ho to cyklicky přepravuje, až se to zasedne. iPad mini 3
    • Tak to já se zase trápil v moři a draka už mám :-). Můžeš mi poradit s medůzou... Chápu, ze ji mám asi házet nějaké koule, ale na ty svítící plody nereaguje :-/.

      Pro draka potřebuješ ledové brnění. To Ti vyrobí ve městě jeden obchodník z těla ledového obra z hor. Doporucuju mít brnění v počtu družina + 2 kus navic
      • 2ks navíc... ale k čemu? nemůžu si přeci obléct 2 ks. Došel jsem teď k místu, kde mi to skutečné vidění píše. Že bych měl mít 2 nebo 3... ale dál se nemůžu dostat.
      • Pravdivé vidění Vám prozradí, že je mají medúzy rády jako jednohubky :-).
        • To jsem pochopil... Ale jedna se o ty velké plody, svítící? Medůzu nemůžu donutit na ne reagovat, ani jedno. Hadím je okolo, dávám je na ni a stále nic :-/
          • Ty plody musíš dát na určené místo, nelze je pouze pohodit před medůzu.
            • Už to mam.-.. došlo mi to, jak jsem si znova přečetl název "jednohubka" a vzpomněl si na ty místa.
          • Doprdele... Jednohubky, vy jste volove :-D
  • Dobry vecer ve spolek. Jako nechci bejt paranoidni, ale poslechl jsem si trailer k sedmi magum a krome toho, ze to vypada super, tak hudebni motiv je jako vystrizeny z Grimrocku... a co je na tom nejhorsi, prijde mi ze snad ta hudba i u Ruzar the life stone a ted nevim jestli hudba, ale design urcite od Dungeon Guardinas ci jak se to jmenuje, ja take vse vystrizene jako z Grimrocku :-) :-) Nema prosim nekdo stejny pocit? Delam trochu do hudby a ty hudebni motivy jsou proste naprosto stejny, akorat to hraje jiny noty... A ted prichazi moje konspiracni teorie, ze snad vsechny tyhle ctyri hry delali stejni typci....??? Nebo od sebe seredne kopirovali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit