Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi to má spojitost s prokletou fontánou, hodiš rybu ale za par kroku se fontana otoci zpet, nevite jak vyrešit tu fontanu?
  • Nevite nekdo jak projit Labyrint septajicich ryb? Prosel jsem asi 3/4 ale ted se nemuzu dostat pres ty mrize a žadne teleporty uz tam nejsou a napoveda taky zadna...
  • Jak se dostat pres meduzu.resp. jak vubec sebrat ty svitici plody?
  • Je to cele nejake bugle, hostinska mi rekla o namornikovi az asi po desate co jsem tam byl, i po tom jsem musel za namornikem x krat nez se konecne !chytil! a ted to same zase u sochare , nechce mi udelat obleky do ohne.... No pockam dva dny snad se to zas vzpamatuje...
  • Takže omyl, nevyřešeno, hostinská mi to řekla ale stejně na mě ten namořnik stale kasle.....
  • vyřešeno
  • Hele, už mám prošlé všechno kromě vody, mám 6 mágů, ale nemám kouzlo mojžíš... čím to? Prý ho má ta paní z bažin, ale .. prostě nic, nemám ho...
  • Vzřešeno, v hodpode, ale predtim jsem tam byl a nic...
  • Nevíte někdo jestli jde oživit člen skupiny? Zemřel mi, protože jsem si s sebou do draka nevzal více ledových zbrojí a nemohl jsem se vrátit zpátky. Naneštěstí jsem neměl save před tím než jsem vstoupil do draka. Vím, že kouzlo na oživení je až u města z kostí, ale vesničani mě nechtějí pustit dál.
  • Nevim jak se dostat do lodi, u namornika mi to řekne jen "Námořník co s nim?" A to už mám 5 mágů v družině,prochozenou vodu.....
  • 2ks navíc... ale k čemu? nemůžu si přeci obléct 2 ks. Došel jsem teď k místu, kde mi to skutečné vidění píše. Že bych měl mít 2 nebo 3... ale dál se nemůžu dostat.
  • Ahojte dosel.jsem ted pod vodu a mam nakrmit meduzu ale porad me to nejde i kdyz ji davam ten svitivou kouli az do ....... :-/ uz nevim co s tou meduzou mam delat ani se nehne predem dekuji za kazdou radu
  • Ahoj. Jsem teď v kryptě ve 2. patře a nevím jak otevřít tu druhou mříž uprostřed. První jsem otevřel pomocí páky vpravo na mapě. Ale s tou druhou si nevím rady *7* A ještě v 1. patře nevím jak se dostat do té tajné chodby co je hned na začátku. Poradíte někdo prosím *4*
  • no to je mi jedno jakou ma obranu, ja mam same magicke zbrane, ale nedoslo mi, ze toho jednoho co jsem zabijel bylo v dobe kdy jsem mel true seeing a ze pak po spani mi spadlo :-D ja se picnu, moc diky
  • Na zhmotnění ducha použijte Skutečné vidění; když je neviditelný, má vyšší útočné číslo. Pak také doporučuji zakouzlit Stav nepřítele. Ten Vám odhalí, že má fyzickou obranu kolem tisíce, a dá se tedy zabít jen magickými útoky :-).
  • Novy zakys - mesto kosti - duchove...
    jako, nejakym zpusobem jsme jednoho nasel v hmotne podobe a sel zabit ok, ale vsichni ostatni jsou bili a nemuzu je nicim zranit, minul jsem neco?
  • jak jsme psal - to kouzlo na napovedy fakt pomaha
  • Díky, to bych hledal roky ;)
  • Strom s teleportem je celý na pevnině, nedaleko ostrůvku s drahokamy :-). Je v něm svislá díra, přes kterou je trochu vidět teleport. Sám o sobě nesvětélkuje.
  • Tady jsem fakt zakys. Mám strom, co trochu světélkuje, dá se k němu dojít na krok do vody z ostrůvku, co se na něj jde přes liánu, nebo z druhé strany, ale jak ho mám rozsekat? Mečem ani kouzlem to nic nedělá, zkoušel jsem sekeru a klikat, ale nic nezabírá. Poraďte, jak na to. Dík

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit