Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uz jsem ho nasel ale muzel jsem pouzit true seeing jinak bych tam asi bloudil vecne
  • no tezka, jak se to vezme, ja jsem se potrenoval na utopenych vojacich takze potom na lodi nebyl problem ani ve dvou.
    ted spir resim, zda je mozne bez toho kouzla z lodi na privolani clenu druziny k sesilateli uspesne dokoncit draka, ale asi by to vyzadovalo 4 cleny druziny (hlavni hrdina, pes, styn + glenead, nebo jsem neco prehledl) dostat se k Hoytovi neni problem i ve dvou, ale aby se ten co otvira posledni dvoje dvere potom dostal bez privolani ve, to je jiny orisek :(
  • Aha, vypadá to na nějakou chybku, kameník mi totiž opravdu většinu času říkal, že nemá čas a posílal mě pryč. Když jsem k němu šel opakovaně, už dialog pro výrobu nabízel.
  • Aha, tak kameník čas má, byl jsem u něj několikrát ale vždy jsem tu volbu přehlédl.. Díky!
  • Ledových brnění mám hromadu, ale mistr boje mě stále nabízí pouze zlepšení dovedností a nějaké manévry a sochař nemá čas. :-/
  • Už to mam.-.. došlo mi to, jak jsem si znova přečetl název "jednohubka" a vzpomněl si na ty místa.
  • Ty plody musíš dát na určené místo, nelze je pouze pohodit před medůzu.
  • Doprdele... Jednohubky, vy jste volove :-D
  • To jsem pochopil... Ale jedna se o ty velké plody, svítící? Medůzu nemůžu donutit na ne reagovat, ani jedno. Hadím je okolo, dávám je na ni a stále nic :-/
  • To hádám nebylo na medůzu :-)). Mimochodem, v drákovi trochu buguji "chrlici výtahy". Když člověk spadne dírou na výtah, občas ho to cyklicky přepravuje, až se to zasedne. iPad mini 3
  • Pravdivé vidění Vám prozradí, že je mají medúzy rády jako jednohubky :-).
  • Stavte se ještě ve městě. Mistr boje Vám poradí a sochař pomůže :-).
  • Tak to já se zase trápil v moři a draka už mám :-). Můžeš mi poradit s medůzou... Chápu, ze ji mám asi házet nějaké koule, ale na ty svítící plody nereaguje :-/.

    Pro draka potřebuješ ledové brnění. To Ti vyrobí ve městě jeden obchodník z těla ledového obra z hor. Doporucuju mít brnění v počtu družina + 2 kus navic
  • Další zákys! :) Mám už 6 mágů, prošel jsem loď, bažiny i moře, ale nevím čím se chránít v drakovi. Určitě to bude nějak souviset s ledovými stěnami, ty jsem prošel, vymlátil, ale nevím co hodit do toho ohně uprostřed. Jo a ztracený ukazatel také pořád nemám. Poradíte? :)
  • Gratuluju, převezl jste designéra :-) Ale je to perfektní řešení, které je vám odměnou za to, že jste se protrápil nejdříve lodí, která je bez Styn těžká :-)
  • Jeste porad jsme ho nenasel :-D
  • Dobry vecer ve spolek. Jako nechci bejt paranoidni, ale poslechl jsem si trailer k sedmi magum a krome toho, ze to vypada super, tak hudebni motiv je jako vystrizeny z Grimrocku... a co je na tom nejhorsi, prijde mi ze snad ta hudba i u Ruzar the life stone a ted nevim jestli hudba, ale design urcite od Dungeon Guardinas ci jak se to jmenuje, ja take vse vystrizene jako z Grimrocku :-) :-) Nema prosim nekdo stejny pocit? Delam trochu do hudby a ty hudebni motivy jsou proste naprosto stejny, akorat to hraje jiny noty... A ted prichazi moje konspiracni teorie, ze snad vsechny tyhle ctyri hry delali stejni typci....??? Nebo od sebe seredne kopirovali.
  • dobrý, už to mám. :)
  • Prosím o radu. Jsem v lodi, zabil jsem první postavou první dva obry, takže mám dva klíče - ale nemůžu je v tomto patře (1. podpalubí) nikde použít. Mohu pouze skočit do otevřeného poklopu, ale to mě ihned zabije, takže zbyde Pes zavřenej v zaplavené místnosti. Co jsem přehlédl? Nebo mám příliš slabou postavu a skok do poklopu bych měl přežít? Díky
  • tak s trochou improvizace se da jak na ten ostrov tak do te casti za obesence dostat bez diamantu... ja jsem zadny prasky strom s teleportem nenasel :-D ale jednoho cloveka jsem si nechal u lekninu a dalsi 2 u toho ostrovku s teleportem, vzal jsme leknin, ostatni pouzili kouzlo na privolani clena party (otazka kdo ho tu uz ma, ale ja jsem uz prosel lod, led i draka) polozil leknin na blato, presel na ostruvek a sebral diamanty...
    dostat se na konec ke styn by vyzadovalo 2x akci s lekninem, ale taky by to slo s tri clennou partou :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit