Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ještě jednou díky. A a dobrá, pokusím se být trpělivější. :)
  • Ty jsi samej dotaz.... dej tomu chvilku času ;-).

    Ty diamanty najdeš na ostrůvku, ke kterému vede teleport schovanej ve stromě cca v půlce levelu. Ten strom rozsekej, trochu světélkuje.
  • Musím se ještě přidat ke kolegovi. Jak prosím vás sebrat v bažinách ten diamant, aby ta otočná šibenice ukázala diamantovým zrakem, kam chci? Díky moc.
  • Člena družiny ;-)
  • A co prosím s tím výtahem? Když v něm stojím, nemůžu ho nijak zprovoznit. Mám jím něco poslat?
  • Tak já teď zase troublim u ohnivého červa :-)
  • no jeje, prehledl jsem opravdu ten retez :( diky moc, skoda ze ze uz neda na lod vratit :( ty kladivka by byly lepsi zdoj penez nez kostlivci v bazinach
  • Rozumím... Tak jdu platit, nechtěl jsem něco přeskočit. Je tam zamrizovana místnost, kde je ptáčka. Naproti je místnost, kde je ten řetěz v jednom výběžku. Nemyslím, ze by narovnání lodi mohlo mít vliv, jen jsi přehlédl ten retez
  • jo baziny jsou placene, za trollem mas vstup do 3 placenych casti hry - do bazin (takova cerna zed s tunelem), do draka a do more. Packu nemuzu najit a mistnosti jsem prosel vsechny 3x krom te nahore kterou neumim otevrit, jestli ja jsem moc brzo nenarovnal tu lod :(
  • Jo... a ta místnost je zavřená celkem nešikovně, taky jsem se tam asi hodinu zakejsnul. Naproti té místnosti je další místnot, kde byl otrokář a 2 půl obři. Z místnosti vybíhají 3 menší místnosti a v jedné je na zdi nenápadné kolečko s řetězem, za které se musí zatáhnout.
  • Na výtah je třeba páčka... která je zavřená v jedné místnosti.

    Můžu mít taky prosbu? Ty jsi v lodi před nebo po bažinách... myslel jsem, že bažiny jsou před lodí (už jí mam hotovou), ale jsou asi placené, jak mi psal někdo níže. Myslel jsem, že se tam dostanu s pomocí chybějící šipky na rozcestí. Ale tu nikde nemůžu najít.
  • Ahoj, potreboval bych prosim poradit, na lodi nevim co dal, mam vybita 3 patra, v nejnizsim je vytah ktery neumim zprovoznit a v nejvyssim je v severni cast zavrena mriz. Nechapu co jsem prehledl.
  • Toho už poraženého mám... Takže je vstup do bažin podmíněn platbou. Myslel jsem, ze jsou bažiny ještě před lodi, kterou mám už hotovou, takže budou free.
  • V lese najdeš jednu cestičku, která vede k mostu hlídanému trollem. Poraž trolla a za ním objevíš vchod do bažin
  • Prosím o radu... jak se dostat do bažin? Mám vybitou loď, vybité ledové obry, 3 mágy, ale prostě nemohu najít cestu do bažiny. Pochopil jsem, že tam asi vede skrytá cesta z lesa u ukazatele... jenže nevím, kde sebrat chybějící cedulku. Nechci na draka před bažinou :-(.
  • Ach jo na ASUS Zenfone2 to neí k nalezení asi to telefon neumí *10* *10* *10*
  • Nevíte někdo, jak v Bažinách získat pro tu otáčející šibenici diamant? Nebo jak docílím toho, abych diamantovým pohledem otevřel některou z bran?
  • Já jsem právě nedávno koupil Lenovo Yoga Tablet 2 8 palců a na tom to rozjedu. Je pravda, že v některých částech se to seká (v kobce, když je hodně loučí, nebo ve městě). A tablet taky solidně hřeje v rukách, ale funguje to a to je hlavní :)
  • Ve hře je možné už ze začátku urubat i toho ledového obra - stačí mít obratnost 30. Jedno kolo bouchneš a ustoupíš. Obr má pouze jednu akci za kolo, takže jen chodí za skupinou, která ho pomalu pižlá směšným mečíčkem.. Je to pomalé, ale jde to.
  • Další dvě bidla jsou ve východní části bažiny. Musíš najít strom, ze kterého visí liána, vlézt do bažiny k ní (jedno políčko do bažiny můžeš vejít) a kliknutím na liánu se zhoupneš na druhou stranu. :o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit