Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prý každý rok *15*

    Chyba je, že jsi koupil šmejd který výrobce neupdatuje. A OS je nutné mít co nejvíce aktuální u mobilních zařízeních.
    Mám android 6.0.1 a nikdy bych si nekoupil něco, kde výrobce dá update jednou za rok a konec.

    A navíc dnes to je spotřební elektronika a nemá smysl mít něco 5 let. Zastará to a bude na to nic. Baterka měnit nelze a ta bude také časem na nic.....
    Slušný výrobce updatuje. Třeba Lenovo. Nexus je v tom nejlepší a podporu má 2 zařízení zpátky
  • ales.smutny
    Jde to zlým trikem...:) Rozděl družinu a když tvůj mág udělá krok z mostu zpět, troll sleze. Mág se vrátí, troll vyleze, ale to už na něj čeká Pes a třískne ho po hlavě. Pak zase uděláš krok zpět s prvním mágem, troll sleze...a tak dále...:)

    Ale přišlo mi to nefér, akorát jsem utratil peníze za "blbosti" a IMO by to šlo na férovku s pancéřovacím kouzlem. Ale už si to nepamatuju detailně, možná na to ještě nemáš level...

    A v ledových horách jsou potvory, schované ve stěnách, ale vedle nich je trol zlatíčko...:)
  • Tilwaen
    *Skeldal
  • LOL potkat hlupáka, kterej se diví, že někdo nemá andoida 4.3 nebo vyšší je víc než vtipné...

    Chlapče budeš se asi divit, ale každej nemá potřebu si kupovat novej tablet každej rok, když tím opravdu nic nezíská.
  • Lol kdo stezovat si na to že dneska nekdo nema android 4,3 nebo vyšší je docela vtipné... kort když uvažoval že na tom něčem co má bude hrát...
  • Ta čepice se nějak magicky zvětšila než dopadla tomu drakovi na hlavu ne? Asi nějakej mág nebo co.
  • Proč je nutný android 4.3? Mám bohužel tablet s androidem 4.2 takže si to bohužel nezahraju. *13*
  • Diky. Maga z krypty mam ale trola stejne nedam. Budu zkoušet.
  • Na trola je dobré jít už s mágem z krypty, abyste na něj byli dva. Mimo boj se vyvolá kouzlení dlouhým přidržením portrétu.
  • Zdravím, jak si urubal toho trola? Mě zabije na tři rány. V horach ani v lese nemám žádný potvory, kro toho trola. Da se nejak kouzlit mimo boj?
  • Znamená to vlastně, že vaše zařízení není podporováno. Hra vyžaduje Android 4.3 a Open GL SE 3.0.
  • Ano, nejprve byste měl zamířit do bažin, jak je napsáno v deníku.
  • Máte někdo placenou verzi? Dokončil jsem úvodní dungeon mám svojí postavu a Psa, ve free verzi je dále, město, les a hory, v lese jsem urubal trola, ale v horách na ledový obry se absolutně nečapu, tak jsem se chtěl zeptat, jestli v moři, nebo v drakovi je to uspůsobený pro nižší úrovně než ty ledoví obři. BTW nevíte na čem závisí odrážení štítem, že občas to jde, občas je to zašedlý?
  • Na androidu 5.1 mi to po dvou hodinách hraní ani jednou nespadlo...
  • bohuzel vyzaduje Androida 4.3... takze i kdyz jsem se tesil, mam smulu.. tak snad az to PCcko..
  • Super gamesa. NA Androidu mi fici nadherne. Tech 130Kc za plnou gamesu urcite zaplatim, stoji to za to. Jedine, co mi tam chybi je Quit buttonek na titulnim screenu.
  • Dobře Rohlík. Respekt.
  • Já to nemám na google play, můžete mi někdo poradit odkud to mám stáhnout .... Díky :)
  • Super len by bolo fajn keby aj fixly BS1 na androide. Od androidu 5.x to pada a neda sa spustit.
  • "fanoušky hlavně prvního dílu série...", tak moment, dvojka měla nějaké fanoušky? Tuhle hru řadím mezi to nejhorší, co na PC kdy vyšlo, trojka naštěstí vypadá, že druhý díl kompletně ignorovala

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit