Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pecka
  • Nevíte někdo v čem je to "ale..." když je to zadarmo?
    • Lukyz
      Zdarma jsou pouze první čtyři lokace, celá hra pak vyjde na 189,-
      • Díky
  • Lukyz
    Vypadá to a šlape skvěle, ale na 5" displeji mě na to prostě brejlit nebaví a můj obstarožní tablet to nejspíš neutáhne, takže budu muset vyčkat na Early Access na Steamu *15*
  • Na nexus 5x to jede skvěle
  • Tak by me zajmalo elsi to pojede na Yoga 8 ... uz Banner Saga tam jede tak jakoze akorat na hranici
    • Já jsem právě nedávno koupil Lenovo Yoga Tablet 2 8 palců a na tom to rozjedu. Je pravda, že v některých částech se to seká (v kobce, když je hodně loučí, nebo ve městě). A tablet taky solidně hřeje v rukách, ale funguje to a to je hlavní :)
  • Vypadá to zatraceně dobře i s komplet českou lokalizací včetně dabingu, což se tak často u nás nevidí, zkoušel jsem na iPad 2 a šlape jak víno (zatím hraju první kapitolu v kobkach nevim jak to půjde až vylezu z kobek) akorát je nutný snížit v nastavení hry kvalitu jinač hra padá co se týče teda iPad 2 verze, ale to si může každý vyzkoušet sám a zdarma. To uběhlo ale vody od doby kdy jsem poprvé hrál Brány Skeldalu, pokračování Brány Skeldalu 2 Pátý učedník mě nějak už moc nebral to nebyl ten správný dungeon.
    Bravó pane Jindro Skeldale ode mě penízky dostanete *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit