Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    A já furt doufal v novýho Blood Dragona *9*
  • aspoň zrecyklujou horský assety z FC4 a modely slonů, to by bylo nebetyčné plýtvání, použít je jenom v jedný hře *7*
  • Morraw
    To, že páte FC bude zásadní pro budoucnost celé série musí být každému jasné. Projeví se AC syndrom nebo hra přinese něco nového ?
    FC Primal podle mě vypadá jako správný krok v před. Konceptuálně to bude stejná hra jako předchozí díly (otevřený svět, odhalování mapy, crafting, mapa zaplněná až po okraj). Otázka je: může se tento koncept vůbec změnit a jak ?
    Dost herních mechanik z předchozích dílů bude i zde, ale díky úplně odlišnému tématu si myslím, že se dočkáme i docela jiné hratelnosti. FC3-4 jsou si podobná jako vejce vejci nejen graficky, ale hlavně herně. FC Primal může vybočit z řady. Uvidíme.
    Každopádně těším se víc, než kdyby to byl další FC v moderních kulisách.
    • to je jasnej restart serie, priste pribydou mece, pak muskety, automaticky zbrane a mas zadelano nejmin na trilogii *5*
      • Morraw
        Tak ono herně je FC skvělá série. Problém u 4 byl, že kulisy byly až přílíš podobné a ten díl nebyl v ničem nový. Primal je oproti tomu zásadní změna a je tak šance, že série nezapadne do stereotypu jako AC, která ač na kulisy boháta série, tak po té herní stránce už značně vyčpělá.
  • Krescz
    příroda jako hlavní záporák? proč ne....všechno je lepší než Paganmin
  • Hehe, vrhač oštěpů. Tady někdo četl Ajlu.
    • Inquisitor
      To bude spíš Osada Havranů :)
    • AtlAtl je prostě zbraň jako každá jiná, ne? Člověk nepotřebuje studovat, aby věděl, co je luk, bumerang, nebo sekera...
  • Tak to zapařím UGH abych se dostal do formy..
  • Jde to naprosto mimo mě ale na druhou stranu to vítám. Primal mi dává naději že v regulérním pokračování FC snad už nebudeme muset vůbec nic lovit, i když u UBI člověk nikdy neví. Jestli má někdo po předchozích dvou dílech ještě chuť cokoli s fauny lovit a stahovat s kůže tento produkt ho snad konečně dostatečně vyčerpá a tvůrci tuto činnost jednou provždy pustí z hlavy.
  • Doufám že tam nebude Anglický dabing a budou tam jenom skřeky, maximálně bych tam dal titulky.
  • Jo, tak tohle mě nenadchlo. Doufal jsem v nějaké open-world scífko s lasery a jetpacky, ostatně Blood Dragon se mi líbil víc, než vanilla FC3. Snad příště.
  • Vegen
    Už se těším na minihru lezení po stromech, která mi ukáže pak část mapy :D
    • Keyz
      A zase budeš muset zabrat nějaké tábory *15*

      Když vylezeš na 15 stromů, tak dostaneš vylepšený klacek!
    • To by bylo super, ale spíše se budeme muset vyšplhat na nějaké skalisko a zapálit na něm pochodeň.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit