Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • svojim sposobom predchadzajuce fc hry boli tak trochu aj arkadovou polovackou . Len neviem o com bude hlavna story a kto bude hlavny zaporak *15*
    • Nějaký zlý křovák, který si ochočí raptory skoro jak v Jurském světě.
  • Hmm...tak takovýhle lov mamutů je blbost. Docela jsem zklamaný, když jsem pustil trailer, je to prostě FC. :/
    • ringmancz
      ale je to efektní a to je hlavní. ta skutečná podoba by se do Far Cry hry moc nehodila
  • nemyslel si snad někdo ze tahle serie skončila 4 dilem..ze ne *7*
    • Tohle je Ubisoft, očekávej tak ještě 20 dílů minimálně...
      • To není Ubisoftem, ale hráči, kteří to kupují.
  • Inquisitor
    To budou zase jatka, tentokrát pravěké fauny. Aspoň uvidíme vyhynutí mamutů v přímém přenosu :)
  • Sr_Lobo
    Kopčem, Kryčer, Mamutík a Veverčák budou v DLC Věstonice Redemption *5*
  • seprah
    no, je fakt, že použít téma pravěku v Assassin's Creed by byla blbost, někam to nacpat museli... *1*

    ne, teď vážně, zasazení zajímavý, pokud i trochu pozmění herní mechaniky série, mohla by z toho být fajn hra.
    • neboj sa aj z praveku spravia assassins ceed ako adam s evou utekajú s mimozemského laboratória a s piece of heaven
      • Myslel jsi Piece of Apple, ne?
  • Lukyz
    Každá snaha o inovaci se dnes počítá a Ubisoftu to platí třikrát tolik, jen doufám, že z toho nakonec nebude jejich typickej openworld ve stylu osvoboď 6 jeskyň, zabij tři šavlozubé tygry pro výrobu pazourku XY popř. si můžete zakoupit oštěp XXL za krásných $5 *1*
    • Keyz
      To je inovace asi jako když AC mění lokace s každým dílem....
    • Zbraně zde nepůjdou kupovat, všechny si budete vyrábět a tedy to zabíjení bude asi časté, abychom si vyrobili nějaký ten oštěp :D
    • Počkej a v čemže je ta shana o inovaci jako? Že to zasadí do jiného prostředí, než byla jejich poslední hra? To je inovace jak prase teda :)
    • No ten lov zvirat pro vyrobu veci alespon konecne bude davat trosku nejakej smysl... ale jinak pocitam ze tehle sablony se budou drzet porad.

      Doufam ze se jim povede alespon zapracovat na boji na blizko aby to bylo trochu hratelny.
  • Je to Ubisoft, nečekám, že to bude super, a že mě to bude bavit dýl jak dva dny, ale tenhle směr a stylizace se mi líbí víc než současný FC4. Někdo tu nadává na to, že to je jen přeskinovaný, nevidím důvod proč by nemělo být, graficky to vypadá dobře a radši než investovat do grafiky by se mohli zamyslet nad obsahem - kterej teda mě u FC 3 / 4 přestal zajímat tak po 5 hodinách hraní.
  • To bude hra plna epickych souboju s mamuty, protoze kopani jam a ubijeni kameny by nebylo dostatecne akcni.
  • Je smutné, když velké studio jako Ubicrap, které by mohlo dělat různé zajímavé nové hry pořád parazituje dokola na stejných značkách, FC, AC a přitom když udělali WD nebo Crew, tak to bylo fajn.

    Tohle je jako co? To jen někoho narychlo napadlo vzít FC4, oddělat kulomety s autama, přidat víc zvířat, místo vysílaček jeskyně a hotovo, bum za 4 měsíce tu máme "novou" hru. Nevím proč jsem tak skeptický automaticky, ale jsem :D
    • Morraw
      For Honor, Division, RS: Siege, GR: Wildlands... samé nové a zajímavé hry.
    • Respektive mně další díly třeba FC nevadí, ale kdyby tam byl nějaký progress a ne jen preskin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit