Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud jsi doopravdy hardcore hráč, tak hraj hry na PC.
    Jen říkám že konzoli bych bral pouze jako odreagování, nic víc bych v konzoli neviděl.
    Možná už je to přežitek, ale furt si myslím že pro gamery jsou jen a jen PC.
  • Lawliet
    Nemám slov. Spocku, bude mi ctí. *1*
  • Nádherná reklama :)
    Nechápu Microsoft, že kvůli megahejtu blbečků co neví coby, zrušili spoustu fíčur..
    Na příklad bazorovky: kdo dneska proboha kupuje bazarovky?
    Připojení k internetu: Kdo dneska proboha nemá internet?
    Navíc mít 1 malou multimediální černou bedničku na všechno? Proč jsme zahodili takovou super možnost?
    • Jack1947
      Bazarovky, zas vec kazdeho jedince. Internet je o necem jinem, proste (resilo se uz) neni mozne aby pripojeni v dnesni dobe bylo primo vyzadovano pro chod konzole. ( nepojede ti nekdy net a ? nebudes hrat *7* ). Ma to byt predevsim na hry, ostatni funkce ciste okrajova zalezitost. *3* Konzole proboha ,ne "toustovac" na tousty delani kafe, vecere a robot na ulizeni. *4*
      • Proč ne? Mě by se líbilo kdych měl naprosto všechno uložený někde na Cloudu. Samozřejmě že když ti nepojede net tak nebudeš hrát hlupáčku.. Ale já bych se stim klidně vyrovnal si počkat než to opraví a mezitim bych si zahrál třeba něco na nesmrtelném PC
        Tim na všechno sem nemyslel ÚPLNĚ VŠECHNO, ale je pěkný mít nějaký ty sociální funkce pěkně pohromadě, všechno to sdílet a tak.
        • Jack1947
          Dva rozdilne nazory, ja si to bez netu umim predstavit a na pc bych si moc nezaparil.
          Ja jsem silne proti tomu, muj nazor jenze tak to je. Kdybych si nemohl zahrat jen kvuli nutnosti pripojeni nevim co bych delal byl bych na tom dost spatne. *3*
          • Většina nemajetných lidí si koupí PC, už jenom proto že mají všechno na 1 místě(hry, programy, filmy, hudba, internet).
            Tím odreagováním chci říct že bych to bral čistě jako casual záležitost.
            Co není, může být.(Proč by nemohla konzole být víc než jen bedna na hry s architekturou PC, která rychle zastará a hry na ni se docela dost prodraží)
          • Každý má právo na názor, objektivně se to posoudit nedá, pouze se dají shrnout plusy a mínusy.
            Vzhledem k tomu že bych si konzoli jen kvůli hrám nekoupil, tak mě to zklamalo, tohle otočení Microsoftu.
            Konzoli bych bral odreagování společně s přáteli u graficky pěkné exkluzivní hry (žánru, který na PC není zcela perfektně zastoupen a proveden) s komplexní hratelností, a pak bych to zřeba sdílel se známými
            • Jack1947
              Odreagovani za par tisic ? Budiz to ja ne, Hardcore nejsem (dekuji za (ne)poklonu *3* . Konzole zacla byt primarne na hry a myslim ze jeste nejaky ten patek bude. Muzeme jeste dal psat atp...
              rozvadet tema klidne nevadi, rad si poctu . *4*
            • Pokud jsi doopravdy hardcore hráč, tak hraj hry na PC.
              Jen říkám že konzoli bych bral pouze jako odreagování, nic víc bych v konzoli neviděl.
              Možná už je to přežitek, ale furt si myslím že pro gamery jsou jen a jen PC.
              *
            • Jack1947
              Vzhledem k tomu že bych si konzoli jen kvůli hrám nekoupil, tak mě to zklamalo, tohle otočení Microsoftu.
              Konzoli bych bral odreagování společně s přáteli u graficky pěkné exkluzivní hry...

              Tak jak ? Ano ma ale Aspon pro mne a vzdy byly/budou zarizeni urcene primarne na hry, sekundarne mne to nezajima a ani to vetsinou nenabidne nejaky hlubsi zazitek. *3*
  • MrSanta
    Pěkná reklama.
    Kdybych žil v USA, tak bych šel do Xbox One bez váhání. Jenže u nás si, s největší pravděpodobností, spousta těch neherních fíčur neužiju. Pro mě taky škoda, že zrušili tu on-line aktivaci a možnost hrát bez placky v mechanice. Na "nosiče" už jsem si nějak odvikl. Takže asi koupím PS4. Nejdřív to ale otestuju u kámoše a počkám si až do vánoc 2014, aby byly veškeré dětské nemoce vystrnaděny.
  • Evidentně, alespoň z části, natočená v ČR?
    • Nebo to nádraží není z ČR?
  • Maarta
    Pěkná a povedená reklama :-)
  • Osobne tenhle hate na xbox nechapu. Z puvodne dost omezene konzole se nakonec vyprofiloval rovnocenny souper Ps4. Vazne nechapu, v cem ze ma ta ps4 tak moc navrh, ze je xbox podle nekterych spatna konzole.
    • njn ja chapu, ze nechapes.. treba taky chapu proc dopadnou volby tak jak dopadnou.. a taky to neni to nejlepsi.. jenze lidi proste asi to nejlepsi nechteji jak ukazuje historie :) a ja chci nejlepsi takze PC+PS4
      • tak ja neviem :D 80 percent hier je rovnakych, aj co sa grafiky tyka na PS, aj xboxe, potom su tu uz iba exkluzivity, cize je to vec vkusu, co koho viac zaujme a to si vyberie, ale veta chcem len to nejlepsi, skor myslim ze tu uz ide o znacku, nieco ako pri ajfonoch, kazdy to musi mat lebo je to ajfon :D a je to stylovejsie...aj ked ano mozno je psko trosku vykonnejsie, ale myslim ze vidno to nebude nejak extra, vsetko je len reklama, aby ste kupovali, aby ste to riesili, aby ste sa hadali, to deti robia najradsej, hadaju sa kto ma lepsiu hracku :D a konzole budu co sa kvality hier tyka na tom rovnako
        • tezka volba, cernej desktop nebo vetsi cernej desktop? jj, stylovy retro *5*
    • Jinak reklama povedena, stejne jako ta od Sony.
  • Moc pekne, Xbox One se uz ted jevi jako lepsi volba nez PS4, nemluve o hrach *5*
  • uz sem myslel ze neumi udelat poradny reklamy- tahle se v pohode vyrovna greatness awaits variacim od sony. i tak bych sel ale do pska :)
    • Lawliet
      Ikdyž mám PS a sony radši, tak tahle reklama byla lepší :)
  • Za dva roky se všichni budeme smát Xboxu One, jak má zastaralou grafiku, jak jsou textury v nízkém rozlišení a jak jsou všechny hry osekané *6*
    • V tom výroku jedna konzole chybí, ale budiž.
    • Ja ti nevim, ale kdyz uz zminujes zastaralou grafiku, tak uz ted jsou v tomhle ohledu obe konzole k smichu. Nevim, proc si myslis, ze ps4 se tohle tykat nebude.
    • tak treba 30fps "standartu" se smeju uz ted *5*
      • Jack1947
        Kdyz to na bezne hrani staci vid, budes hejtovat konzole i kdyby byli lepsi nez pc vid ? Hejtuj hejt je zdravy. *3*
        • tak urcite, rozhlasovy prenosy sportovnich udalosti pred 2. svetovou valkou taky na beznou informovanost stacily *5*
        • ses zivouci dukaz toho, ze ani trolling na packovaci nema uroven *6*
          • Jack1947
            Sam sis o to "kdysi" rekl a hejt bude oplacen jen tvym hatem tedsy tve osoby. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit