Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Většina nemajetných lidí si koupí PC, už jenom proto že mají všechno na 1 místě(hry, programy, filmy, hudba, internet).
    Tím odreagováním chci říct že bych to bral čistě jako casual záležitost.
    Co není, může být.(Proč by nemohla konzole být víc než jen bedna na hry s architekturou PC, která rychle zastará a hry na ni se docela dost prodraží)
  • Jack1947
    Odreagovani za par tisic ? Budiz to ja ne, Hardcore nejsem (dekuji za (ne)poklonu *3* . Konzole zacla byt primarne na hry a myslim ze jeste nejaky ten patek bude. Muzeme jeste dal psat atp...
    rozvadet tema klidne nevadi, rad si poctu . *4*
  • Pokud jsi doopravdy hardcore hráč, tak hraj hry na PC.
    Jen říkám že konzoli bych bral pouze jako odreagování, nic víc bych v konzoli neviděl.
    Možná už je to přežitek, ale furt si myslím že pro gamery jsou jen a jen PC.
    *
  • Pokud jsi doopravdy hardcore hráč, tak hraj hry na PC.
    Jen říkám že konzoli bych bral pouze jako odreagování, nic víc bych v konzoli neviděl.
    Možná už je to přežitek, ale furt si myslím že pro gamery jsou jen a jen PC.
  • Jack1947
    Vzhledem k tomu že bych si konzoli jen kvůli hrám nekoupil, tak mě to zklamalo, tohle otočení Microsoftu.
    Konzoli bych bral odreagování společně s přáteli u graficky pěkné exkluzivní hry...

    Tak jak ? Ano ma ale Aspon pro mne a vzdy byly/budou zarizeni urcene primarne na hry, sekundarne mne to nezajima a ani to vetsinou nenabidne nejaky hlubsi zazitek. *3*
  • Každý má právo na názor, objektivně se to posoudit nedá, pouze se dají shrnout plusy a mínusy.
    Vzhledem k tomu že bych si konzoli jen kvůli hrám nekoupil, tak mě to zklamalo, tohle otočení Microsoftu.
    Konzoli bych bral odreagování společně s přáteli u graficky pěkné exkluzivní hry (žánru, který na PC není zcela perfektně zastoupen a proveden) s komplexní hratelností, a pak bych to zřeba sdílel se známými
  • Jack1947
    Dva rozdilne nazory, ja si to bez netu umim predstavit a na pc bych si moc nezaparil.
    Ja jsem silne proti tomu, muj nazor jenze tak to je. Kdybych si nemohl zahrat jen kvuli nutnosti pripojeni nevim co bych delal byl bych na tom dost spatne. *3*
  • Proč ne? Mě by se líbilo kdych měl naprosto všechno uložený někde na Cloudu. Samozřejmě že když ti nepojede net tak nebudeš hrát hlupáčku.. Ale já bych se stim klidně vyrovnal si počkat než to opraví a mezitim bych si zahrál třeba něco na nesmrtelném PC
    Tim na všechno sem nemyslel ÚPLNĚ VŠECHNO, ale je pěkný mít nějaký ty sociální funkce pěkně pohromadě, všechno to sdílet a tak.
  • Lawliet
    http://www.youtube.com/watch?v=hKKCoTlDjHo *15* *15* *15*
  • Lawliet
    Ikdyž mám PS a sony radši, tak tahle reklama byla lepší :)
  • Lawliet
    Nemám slov. Spocku, bude mi ctí. *1*
  • Jack1947
    Bazarovky, zas vec kazdeho jedince. Internet je o necem jinem, proste (resilo se uz) neni mozne aby pripojeni v dnesni dobe bylo primo vyzadovano pro chod konzole. ( nepojede ti nekdy net a ? nebudes hrat *7* ). Ma to byt predevsim na hry, ostatni funkce ciste okrajova zalezitost. *3* Konzole proboha ,ne "toustovac" na tousty delani kafe, vecere a robot na ulizeni. *4*
  • Nádherná reklama :)
    Nechápu Microsoft, že kvůli megahejtu blbečků co neví coby, zrušili spoustu fíčur..
    Na příklad bazorovky: kdo dneska proboha kupuje bazarovky?
    Připojení k internetu: Kdo dneska proboha nemá internet?
    Navíc mít 1 malou multimediální černou bedničku na všechno? Proč jsme zahodili takovou super možnost?
  • Nebo to nádraží není z ČR?
  • MrSanta
    Pěkná reklama.
    Kdybych žil v USA, tak bych šel do Xbox One bez váhání. Jenže u nás si, s největší pravděpodobností, spousta těch neherních fíčur neužiju. Pro mě taky škoda, že zrušili tu on-line aktivaci a možnost hrát bez placky v mechanice. Na "nosiče" už jsem si nějak odvikl. Takže asi koupím PS4. Nejdřív to ale otestuju u kámoše a počkám si až do vánoc 2014, aby byly veškeré dětské nemoce vystrnaděny.
  • Evidentně, alespoň z části, natočená v ČR?
  • tak urcite, rozhlasovy prenosy sportovnich udalosti pred 2. svetovou valkou taky na beznou informovanost stacily *5*
  • V tom výroku jedna konzole chybí, ale budiž.
  • tezka volba, cernej desktop nebo vetsi cernej desktop? jj, stylovy retro *5*
  • tak ja neviem :D 80 percent hier je rovnakych, aj co sa grafiky tyka na PS, aj xboxe, potom su tu uz iba exkluzivity, cize je to vec vkusu, co koho viac zaujme a to si vyberie, ale veta chcem len to nejlepsi, skor myslim ze tu uz ide o znacku, nieco ako pri ajfonoch, kazdy to musi mat lebo je to ajfon :D a je to stylovejsie...aj ked ano mozno je psko trosku vykonnejsie, ale myslim ze vidno to nebude nejak extra, vsetko je len reklama, aby ste kupovali, aby ste to riesili, aby ste sa hadali, to deti robia najradsej, hadaju sa kto ma lepsiu hracku :D a konzole budu co sa kvality hier tyka na tom rovnako

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit