Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobne tenhle hate na xbox nechapu. Z puvodne dost omezene konzole se nakonec vyprofiloval rovnocenny souper Ps4. Vazne nechapu, v cem ze ma ta ps4 tak moc navrh, ze je xbox podle nekterych spatna konzole.
    • njn ja chapu, ze nechapes.. treba taky chapu proc dopadnou volby tak jak dopadnou.. a taky to neni to nejlepsi.. jenze lidi proste asi to nejlepsi nechteji jak ukazuje historie :) a ja chci nejlepsi takze PC+PS4
      • tak ja neviem :D 80 percent hier je rovnakych, aj co sa grafiky tyka na PS, aj xboxe, potom su tu uz iba exkluzivity, cize je to vec vkusu, co koho viac zaujme a to si vyberie, ale veta chcem len to nejlepsi, skor myslim ze tu uz ide o znacku, nieco ako pri ajfonoch, kazdy to musi mat lebo je to ajfon :D a je to stylovejsie...aj ked ano mozno je psko trosku vykonnejsie, ale myslim ze vidno to nebude nejak extra, vsetko je len reklama, aby ste kupovali, aby ste to riesili, aby ste sa hadali, to deti robia najradsej, hadaju sa kto ma lepsiu hracku :D a konzole budu co sa kvality hier tyka na tom rovnako
        • tezka volba, cernej desktop nebo vetsi cernej desktop? jj, stylovy retro *5*
    • Jinak reklama povedena, stejne jako ta od Sony.
  • Dobrá reklama na špatnou konzoli :-)
    • Nejdříve bych počkal až konzole vyjde a pak bych hodnotil. Jen člověk bez názoru a zamyšlení se veze s většinou, jedna bába povídala..
      • U PS4 uvidíme docela brzo, u XBOXu si minimálně v ČR docela počkáme :-) Jo a s většinou se nevezu, názor jsem si utvořil sám na základě známých faktů. Ale pokud bude XBOX nakonec dobrá konzole, bude to super. Silná konkurence je ku prospěchu věci :-)
        • Nazor na zaklade faktu? A jaka jsou ta fakta? Mohl by si je sem prosim rozepsat, aby nam ukazala jednoznacny a nezvratny dukaz, ktery postavi PS4 na prvni pozici a necha Xbox One za sebou? Nech me odpovedet za tebe. Zadna nejsou, zatim. Vykon rozhodne neni rozhodujici pri porizovani herni konzole. Pokud chcu vykon, sestavim si PC, tady neni o cem diskutovat. Ve finale vzdycky mluvi za vsechna fakta HRY! Zadnou z nich si jeste nemel tu cest hrat, takze laskave te prosim, svoje utvorena, znama fakta si strc do zadku, a to hodne hluboko :)))
          • Nikdo nemluvil o výkonu. Ale co, hádat se s tebou nebudu. na svůj názor máš právo, i když ho dáváš najevo poněkud primitivním způsobem :-)
            • Ano nebudes, protoze nemas o cem :)))
      • V česku se tohle bohužel nenosí....a můžeš to psát jak chceš, debilové se prostě množí příliš rychle...
        • Tady koukám někdo hledá flame. U mě neuspěješ *3*
          • Zacni sazet, vis uplne vsechno ;-)
            • :)
  • Maarta
    Pěkná a povedená reklama :-)
  • Za dva roky se všichni budeme smát Xboxu One, jak má zastaralou grafiku, jak jsou textury v nízkém rozlišení a jak jsou všechny hry osekané *6*
    • V tom výroku jedna konzole chybí, ale budiž.
    • Ja ti nevim, ale kdyz uz zminujes zastaralou grafiku, tak uz ted jsou v tomhle ohledu obe konzole k smichu. Nevim, proc si myslis, ze ps4 se tohle tykat nebude.
    • tak treba 30fps "standartu" se smeju uz ted *5*
      • Jack1947
        Kdyz to na bezne hrani staci vid, budes hejtovat konzole i kdyby byli lepsi nez pc vid ? Hejtuj hejt je zdravy. *3*
        • tak urcite, rozhlasovy prenosy sportovnich udalosti pred 2. svetovou valkou taky na beznou informovanost stacily *5*
        • ses zivouci dukaz toho, ze ani trolling na packovaci nema uroven *6*
          • Jack1947
            Sam sis o to "kdysi" rekl a hejt bude oplacen jen tvym hatem tedsy tve osoby. *3*
  • MrSanta
    Pěkná reklama.
    Kdybych žil v USA, tak bych šel do Xbox One bez váhání. Jenže u nás si, s největší pravděpodobností, spousta těch neherních fíčur neužiju. Pro mě taky škoda, že zrušili tu on-line aktivaci a možnost hrát bez placky v mechanice. Na "nosiče" už jsem si nějak odvikl. Takže asi koupím PS4. Nejdřív to ale otestuju u kámoše a počkám si až do vánoc 2014, aby byly veškeré dětské nemoce vystrnaděny.
  • Ani Chuck Norris jim nepomuze.
  • mne se reklama libila
  • Jako správný panker jsem šel do Ouyi, sorry.
    • Lawliet
      http://www.youtube.com/watch?v=hKKCoTlDjHo *15* *15* *15*
  • Khanemis
    Celkem pěkně udělaná reklama, která má svou myšlenku. A to se ne vždy vidí:) Samozřejmě, známá jména jim pomohou získat pozornost, ale myslím, že by celkem dobře fungovala i bez toho, což je úspěch.
  • Lawliet
    Nemám slov. Spocku, bude mi ctí. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit