Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Dokud Valve nepřejde jako GoG na systém dollar=/=euro, tak pokud je alternativa na GoGu, kupuji tam. Bohužel u tohoto ovladače mi to přijde ještě více přestřelené, když mě Xbox ovladač vyšel na 35 euro....Chápu, že je to něco nového, ale takovou nadsazenou cenou mi to přijde dost na palici.
    • Valve na tenhle system přešlo (třeba hry od Valve jsou správně konvertovány). Je na každém vydavateli, jaké ceny si nastaví pro který region... Pokud chce mít Euro=Dolar, tak si to tam dá.

      Valve do toho nekecá, je jasně vidět, že na Steamu jsou vydavatelé, kteří tohle nedělají, naopap většina ale ano.

      Osobně bych spíš uvítal, kdyby Valve pochopilo, že Steam by mohl být jako GOG galaxy, tedy nepovinný,
    • USD už je skoro na urovni EUR....já spíš doufám, že to tam nechají....a nechají to tam i v době až bude USD před EUR což nebude dlouho trvat....
      • Recko zkrachuje, Britanie se odtrhne od EU a naraz bude dolar za dve euro :)
      • Veskoslav
        To tím tuplem nenechají:) Jako když byl dollar za 18 a euro za 25, tak jsme platili o 20-30% více než v USA, takže za ty´roky jsme si to předplatili tak, že i kdyby euro kleslo na minimum a dollar na své maximum, což je 22 Kč a 35 Kč (bereme v potaz posledních 10 let), tak se to nezaplatí ten svinský systém ojebávání zákazníka.
  • Krescz
    v čem je tento gamepad lepsi nez muj Xbox controller za 500 korun?
    • Tak někomu můžou vyhovovat více touchpad než analog. Jestli to je lepší nebo horší je dost subjektivní.
      Dojmy na touchpady zněly dost pozitivně, ale nejsem si zrovna jistej jestli se tomu dá věřit.
      BTW bezdrátový x360 ovladač stojí kolem 1000,-Kč
      • Jack1947
        Drátový za 700 jsem koupil. *4*
    • Je vyroben "skvělým a úžasným" Valve a ne Microsoftem, těma s*ráčema, co chtěj akorát vydělávat peníze...
  • Shaker
    Taky k tomu mam neduveru, ale na druhou stranu si pamatuju, jak jsem nekdy v 99. poprve hral na klavesnici a mysi Aliens vs Predator v Hypernove v Pruhonicich :D Nebyl sem schopnej za predatora zapichnout kleciciho marinaka a rikal sem si jaka je to blbost a proc se to neovlada na sipkach... Demo na Half-Life Opposing Force jsem taky ze zacatku hral na klavesnici a jen kdyz se ukazal nepritel, prehmatnul jsem na mys, abych zamiril.

    Pointa je, ze dneska na klavesnici a mys nedam dopustit, ale treba je to vazne jen o zvyku.
  • .... a tak konzola zatrepala krpcami.
  • Vidlec
    Když už je řeč o Valve...

    Momentální prizepool na TI5 DOTY je neco málo přes 11M euro. Předpovědi jsou takové, že na těch 15M by se to mělo nakonec dostat.

    Pokud si koupíte compendium tak do prizepool jde 25% z ceny.

    Což znamená, že 15 * 3 * 28 = 1200M kč = 1,2 miliardy čistého zisku pro Valve z TI5 :D

    Gaben je hlavička. Pak se nedivme, že nespěchají s HL3
    • s HL3 nespechaji protoze jim je jasny ze by to dnesni radoby hraci naprosto ztrhali jako uplne vsechno, svejma smesnejma ocekavanima zalozenyma na nizkym IQ.
    • Veskoslav
      100-150k dollarů denně. Takže to není nereálné. Navíc teď přidaly nové truhly. Jinak Valve si nebere čistě 75%. Tvůrci předmětů atd. mají také z toho procenta. Teď se navíc přidaly ještě truhly, které jsou všechno od externích tvůrců, takže zisk bude sice pořád gigantický, ale není to 75% z toho, co do toho vrazíš:)
  • Nelibi se mi to. Staci mi, abych si vzpomnel, jak spatne se ovladaji hry na tabletu. Analogove packy jsou proti tomu vyhra.
  • Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to jako naprostá blbost..
  • Otáčení kamery je na tomhle ovladači hrozný- člověk musí několikrát šoupnout palcem po te dotykové ploše. To je prostě špatně. Zlatej druhej analog.
    • je to o rychlosti, když si na to zvykneš budeš se otáčet rychleji než na páčce (teda pokud si to sw nenaboostuješ a to pak prakticky nejde ovládat).
  • Takze ten Steam Link je proste predrazena varianta k HDMI kablu?

    Tv mam takto pripojenu uz roky a bezdrotova klavesnica + mys riesia akekolvek priestorove limity.
    • KamilZm
      V podstatě ano, ale HDMI máš použitelné tak do 15-20m, pak potřebuješ extendery přes UTP a tam už je velký lag. Bezdrátová klávesnice a myš také extra velký dosah nemá.
      Při tomhle řešení můžeš mít zavřené výkonné PC někde ve sklepě gamesit v prvním patře v obýváku.
      Mě se to celkem líbí, pokud to ale bude fungovat i mimo Steam :-)
  • Gamepad od Razeru je za stejný peníze.... Dobrý gamepad vydrží roky, já na tom hraju autíčka, GTáčko a jeho klony atd.... takže proč ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit