Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gamepad od Razeru je za stejný peníze.... Dobrý gamepad vydrží roky, já na tom hraju autíčka, GTáčko a jeho klony atd.... takže proč ne.
  • Jen každej, co si chtěl zahrát podruhý DMC *1* (poprvý to ještě šlo na klávesnici)
  • .... a tak konzola zatrepala krpcami.
  • Preco by nebolo? Som PC hrac a gamepad mam tiez. Hram s nim kazdu hru, ktora sa gamepadom hra lepsie, tak ako hram na k+m, volante, a Hotase.
    To ze je jeden ovladac najlepsi na vsetko si vacsinou konzolisti myslia o gamepade...no a je to blbost.
  • KamilZm
    Jen doufám, že tam půjde updatovat firmware. Nevěřím tomu, že se jim to povedlo odladit na první dobrou. Lecos asi půjde řešit drivery, ale vše ne. Jinak bude lepší počkat na nějakou další revizi.
  • Jack1947
    Tjn, no to si budu kupovat 2hry měsíčně, nějakej gamepad sem/tam koho to trápí lol. *3*

    Máš pravdu, protože já jsem četl dolary a oni sou to eura lol no comment. *7*
  • Až budeš chodit do práce tak ti to tak drahý nepřijde.
  • Jack1947
    Drátový za 700 jsem koupil. *4*
  • Jack1947
    Ty si troll takže, si mimo. Za 5 možná i jo. *3*
  • ty bys ho nekoupil ani za 5, tak zmlkni
  • Tak někomu můžou vyhovovat více touchpad než analog. Jestli to je lepší nebo horší je dost subjektivní.
    Dojmy na touchpady zněly dost pozitivně, ale nejsem si zrovna jistej jestli se tomu dá věřit.
    BTW bezdrátový x360 ovladač stojí kolem 1000,-Kč
  • Recko zkrachuje, Britanie se odtrhne od EU a naraz bude dolar za dve euro :)
  • Hlavně je to principem podobný virtuálnímu joysticku na mobilech, na nichž vyrůstá úplně nová generace hráčů, kteří s tím nebudou mít vůbec žádný problém
  • Valve na tenhle system přešlo (třeba hry od Valve jsou správně konvertovány). Je na každém vydavateli, jaké ceny si nastaví pro který region... Pokud chce mít Euro=Dolar, tak si to tam dá.

    Valve do toho nekecá, je jasně vidět, že na Steamu jsou vydavatelé, kteří tohle nedělají, naopap většina ale ano.

    Osobně bych spíš uvítal, kdyby Valve pochopilo, že Steam by mohl být jako GOG galaxy, tedy nepovinný,
  • Jack1947
    55 babek? lol, ... lol, ehm lool srsly? rly? !!!!!! (apríl byl před dvěma měsíci, nespletli si datum?) *12* *16* *10* *13* *8* *7* *6* *5*
  • Je vyroben "skvělým a úžasným" Valve a ne Microsoftem, těma s*ráčema, co chtěj akorát vydělávat peníze...
  • KamilZm
    Já mám gamepad také a proto bych chtěl ten Steam ovladač testnout. Ale myslím, že nás moc s gamepadem u PC není.
  • jeanczarny
    Já třeba gamepad mam a celkem ho využívam. Dark Souls, AC, Mark of the Ninja, Brothers, Injustice..to jen tak z hlavy. Některé hry se na tom ovládají prostě lépe a někdy je to prostě pohodlnější..Ale souhlasím s tím, že bych si ho rád osahal, abych zjistil jak funguje, protože takhle z obrázku to moc velkou důvěru nebudí. Spíš mi to přijde trochu jako kočkopes.
  • Mart9
    U mě je ten gauč problém. Jak jsem vyrostl u PC, jakmile mám TV na hru dál než 1,5 metru, nehraje se mi vůbec dobře.
  • Krescz
    v čem je tento gamepad lepsi nez muj Xbox controller za 500 korun?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit