Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    No právě, ty rozhodnutí, co opravdu ovlivněj celej děj, jsou tam... tři (?) jestli dobře počítám. U ostatních je to velice lokalizovanej dopad, kterej sice nějakým způsobem upraví existenci zbylých lidí ze společenskýho okruhu oběti, ale je to jednorázovka.

    V rámci, ehm... akademického zkoumání jsem zkusil zabít v podstatě všechny a zrovna ten následek s tím chlápkem, kterýho zmiňuješ, je jeden z nejvýraznějších, ale zkus třeba zabít Mortimerovi matku, tam je ten dopad vážně k smíchu.. Tvůrci před vydáním slibovali daleko provázanější reakce světa, možná taky trochu proto mě tahle část spíš zklamala.
  • Hele, pacient už si dorovnal náklik... :D Zoufalý člověk...
  • Tak teď jsem se dostal do west endu potom co jsem dodělal všechny vedlejšáky pro ostatní lidi. Následky? No přiznám se, že u vetšiny civilistů je to jedno jestli zemřou nebo ne ale u nekterých následky změní běh událostí předpokládám. Např. jsou tam ty dva chlápci u nemocnice a jednoho z nich byl úkol zachránit, to jsem udělal a jakmile jsem měl lvl mesmerize 2 tak i bez ohledu na všechny hinty sem jednoho z nich zabil a až po jeho smrti jsem se dozvěděl že byli gay pár, načež toho druhýho jsem ještě zabít nemohl protože low mesmerize a tak jsem si šel po svých. Po přespání se mi na mapě objevil vykřičník "unknown event happened" a ten jak jsem ho nechal žít zmizel, byl prostě missing přímo u karty civilisty. Našel jsem ho a byl z něj vlkodlak a žral krysy ze kterých měl původně fobii, takže co chci říct je to že kdybych mu nezabil chlapa asi by se z něj krvelačnej vlkodlak nestal ne? A to nepočítám to, že jsou tam další milenci, rodiče s dětma, sourozenci atd. Díky tomuhle vim, že je nemam zabíjet na běžícím páse ale zkusim co se stane když synkovi zabiju tátu nebo naopak. V tom mi to přijde celkem unikátní. Na konci hry můžu posoudit jak moc to k něčemu bylo být vraždící mašina, ale podle recenze asi žádnej zázrak.
  • Tohodle člověka bych ignoroval. Je to místní soulsboy naklikavací fanatik Femto/Alucard. Mimochodem, hlavní postava v SOTN je Alucard hahahaha... co dodat...
  • nightborne
    Mrzí mě, že se neshodneme v čísle, ale řekl bych, že samotný pohled na hru zas tak rozdílný nemáme. Psal jsem, že souboják není zlý, dynamika je příjemná, teleportace a skákání vzrušující. Jenom tam toho bylo v druhé polovině hry (a zejména před koncem) prostě moc a s příliš malými obměnami, a ono se to zkrátka zají. Jak jsi daleko, zhruba? Jen pro referenci.

    Atmosféru, příběh, lore, to všechno jsem taktéž chválil. Ale dovol mi se zeptat - přijdou ti následky tvých činů dostatečně pádné a výrazné =)?
  • Já si teda dobové recenze pamatuji (a mám i magazíny z té doby) a kritizovaly nejen šílenej bugfest, co Maškaráda byla, ale i herní mechanismy, jako třeba příšernej nevyváženej bojovej systém.
  • Mě se naopak líbí novinářský přístup, který předpokládá, že čtenář bude při čtení přemýšlet.
  • Tak na člověka přes 30 máte dost slabou čtenářskou gramotnost. V této fázi řešili hry s tematikou upírů celkově, ne žánry..
  • To snad ani nemůžeš myslet vážně tento komentář... Bloodlines aby to natřela nějaká hopsačka ?? to snad neeee *1* *1* *1*
  • Asi málokdo ví, že za Bloodlines stojí stejní lidé jako za Falloutem 1,2, Planescape torment a Fallout New vegas, nejlepšími rpg historie. Náhoda? nerekl bych. proste tvurčí genius a malokomu se podari priblížit se jim
  • Přesně tak, Bloodlines je naprostá jednička ke které se vždy rád vracím. Trochu mě mrzí, že to takhle dopadlo. Přece jenom upírských her tohoto typu není moc a každá se cení, ale zatím žádná nedosahuje kvalit zmiňovaného Bloodlines.
  • To si jako vážně neslyšel o Castlevanii? *7*
  • No vida, chválím recenzenta, že se nebojí nazvat šmíru šmírou a pořádně ji osolit. Chtělo by to spíš remake Masquerade - Bloodlines (který i přes své stáří nechává ostatní upíří chudáčky daleko vzadu za sebou). *1*
  • Už mi nějaký pátek je přes 30. Konflikt? Ptám se na zcela relevatni dotazy, ze autor nema kontistenci nazoru, za to já nemůžu..,
  • Martine, tobě je deset? Proč se snažíš rozdmýchat konflikt? Nechovej se jako rozmazlené děcko a dospěj ... (for fuck sake) *7*
  • Na recenze také kašlu, bohužel mě nepřesvědčila ani mnohá videa, že to za plnou cenu stojí a to jsem se na to docela těšil, kor když teď mám takovou okurkovou sezónu.
  • Další věc, nevim jestli je to tim že často zabíjim nebo tak Jon vypadá pořád bez ohledu jak se hráč chová ale musim se trochu pozastavit nad tim jak nikoho neděsí že má rudý bělmo *1*
  • Ale jo já si to taky dávám, hraju za pořádnýho upíra takže schopnosti nejsou vůbec problém a když si člověk zvykne na to jak se tam prostě souboje vedou tak je to dobrý, ale je vidět že prostě pořád by se na tom dalo zapracovat (jak píšu já mam po ultině animačku kdy se jakoby dává Jon dohromady a vlkodlak do mě může seknout a přitom já do něj nemůžu seknout když na začátku vyje nebo co to dělá a je to jakoby jeho animace) a proto píšu že vymazlit to do pokračování nebo jiný hry neni od věci nebo nějaká možnost krytí tam neni můžeš jen uhýbat a s obouruční zbraní jde prej parry ale nepoužívám. Lore a příběh se mi hrozně líbí, čekal jsem ve skrze komorní titul se spoustou mrtvých linek kde si budu muset věci domýšlet prostě jsem od tvůrců LiS nečekal zas takovou revoluci, jsem ve 3 aktu a hra mě pořád překvapuje informacema o tom jak je tam rozvětvená upírská hierarchie atd. Taky příbehy civilistů jsou kolikrát zajímavý a vlastně skoro u žádnýho jsem se nenudil a dokonce mě u pár i mrzelo je zabít celkem. Hru můžu rozhodně doporučit taky mě baví a s číslem v recenzi taky nesouhlasim, sedmička by tomu slušela víc ale zase recenze se zabývá i věcma který jsou opravdu blbost, jako ta část v příběhu s hřbitovem. Letsplay tady na Games jsem ani nedokoukal to byla tragédie a z komentářů nejsem jedinej komu ta dvojce moc nesedla.
  • Corvus
    Jen pro vyvážení: V životě jsem o Symphony of the Night neslyšel. O Bloodlines ano. Hra, kterou mám permanentně na disku a nikdy ji nemažu. Asi tolik k tvé "jistotě", že nejznámější vamp-titul je Symphony of the Night... *5*
  • Corvus
    Mám výtky k textu i číslu... ale já se recenzemi nikdy neřídil ;-) jen mě to mrzí za Dontnod samotné, protože Vampyr se povedl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit